Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mně to spíš připomíná simcity 2000, TT Deluxe je o hodně lepší
  • Tak to bych netvrdil. Transport Fever už v mnoha aspektech strčí OpenTTD do kapsy. Ale chybí mu spousta těch drobných radostí co dělají TT, TT. Tedy zavírání a otevírání nových fabrik, smlouvy (nebo hádky) s městy, multiplayer, promakané návěsti a konkurence. Ale mnohem radši se kocham svými stavbami v TF než v OpenTTD
  • Hraju Transport Fever a Mashinky a to dost. A co do propracovaností nemá Transport Fever konkurenci a chyby jsou dávno pryč! Problém je, že jak to začne fungovat, tak se dostaví takové to, "co dál"? Člověk aby si vymýšlel výzvy, je to dokonalá simulace, ale vlastně bez duše. Mashinky zas díky různým "měnám" tlačí hráče do neustálého vývoje, protože být milionář v 5 různých "měnách" dá 5x víc práce. Krom toho s každým obdobím přijde něco nového. V Transport Fever je jedna fabrika 200 let. Zas stavění v Mashinkách je jeden velký očistec. Mosty, tunely, stoupání, strašná neintuitivnost, nejde stoupat do oblouku ani diagonálně, nejde stavět diagonální most nebo tunel. Nemluvě o dvoukolejce, když po hodině postavím první kolej, tak na druhou abych si dal panáka.
  • Troll level zoufalec
  • Nez tenhle tycoon bude podle me lepsi Voxel tycoon . az tedy po Mashinkach samozrejme :)
  • Za me jsou mashinky nejpovedenejsi nahradou . A hlavne i zabavnou . Sice je obsahu zatim malo ,ale potencial je tam velikej a az pribude ostatni doprava a multiplayer ,nebude to mit konkrenci . *14* *14* *14*
  • To teda vypadala a klidně se směj
  • Nejvic na zasmani jsou lide kteri tvrdi ze puvodni TTD vypada lip :D
  • Tak zrovna u tohodle typu hry mi taková grafika nevadí. Ale trošku práce si stím dát mohli. No uvidíme, velký naděje do toho nevkládám.
  • Vypada to dobre.
  • KrPa
    ta grafika tak zavani tim, ze to vydali na PC stylem "aby se nereklo" a hned to pujde na mobilni platformy
  • Krásné...
  • Tohle by mohlo být konečně dobrý. Jestli to nezmrvěj. *16*
  • Není to spíš Industry Giant než TTD
  • já dělal vloni úkol do školy, grafiku ve stylu Transport Tycoon v Adobe Illustratoru, protože je to jedna z mých oblíbených her, ale pak si samozřejmě nadával jak jsem si naběhnul. Od té doby chovám k lidem co dělali tu hru novej level respektu *15*

    https://imgur.com/a/bTh26
  • Sawyer je určite skvelý programátor, ale prečo by to preboha dnes niekto robil ako on? Počítače majú ľudom prácu zľahčovať a nie naopak. A vraj to vypadalo lepšie? Vec názoru. Grafika v tejto hre je účelovo nízko polygonová, nie z núdze cnosť. Moderný trend. Stále lepšie ako ten gýčový grc ala Candy Crush, ktorý tu straší už roky.
  • To ano, proto jsem zvedav na vysledek a nedelam zadne predcasne zavery, do vydani maji jeste rok casu. Spousta veci se da porad zkazit, spatne vybalancovat a podobne. Ale zatim vypada i docela nadejne... :)
  • Jakože české Mashinky oproti tomu rulezzzz no :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit