Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak takhle určitě ne. *16*
  • To nevyzera ako grafika ale skor ako nejaky docasny "placeholder art"... Flat design bleee
  • njn, jenže dobrých tycoonů je jako šafránu. Problém s nynějšíma tycoonovkama je ten, že po pár hodinách se dostaví hodně rychle stereotyp, hlavně v pokročilejší době s miliardama na účtě a stovkama vlaků, aut apod.
    Uvidíme, jak to půjde dál s obsahem honzových Mashinek a jaká bude na jaře Railway Empire. Možná ještě zkusím po půl roce znovu Transport Fever, která měla po uvedení fakt hodně chyb a optimalizace nebyla zcela ok.
    Každopádně bych tuhle hru vůbec nezatracoval, protože co do obsahu se zdá být docela nadupaná a to je to, co by nynější tycoonovka měla dle mého názoru mít, aby u toho člověk vydržel déle, než 10 hodin. U TTD jsem vydržel cca 15 let a dalo by se to počítat na desetitisíce hodin, ale v té době prostě nebyla konkurence a možnosti tak, jako dnes.
  • Omg v devíti obrázcích v galerii jedna po_raná video reklama. Jděte už fakt DO P_DELE!!! *10*
  • Mart9
    Takových už bylo...
  • Povodny TTD (resp. openTTD) pravdepodobne nic neprekona. Na co robit nieco nove, napodobneniny, rameky? Ked si chcem zahrat nieco ako TTD, zahram si TTD a bavim sa pri tom rovnako, ako pred 20 rokmi :)
  • Grafika mozna neni spickova, ale neurazi me a co je dulezitejsi - vypada to, ze by se mohlo jednat konecne o zajimavy, komplexni a doufejme i zabavny tycoon. Jsem zvedav. :)
  • Klobasor
    To tu hru delali v power pointu?
  • tak to bylo v assembly no, ale porad byl sam :D
  • Fun fact: puvodni TTD naprogramoval jediny clovek v Asembleru, s grafikou mu pomohli a ano, vypadal lepe...toto si dnesni vyvojari, byt indie neumi ani predstavit
  • To dnes umění jako tohle: https://youtu.be/aOqn2Ms61Y8?t=2m13s
  • Ta stylizace se mi líbí a na videích to vypadá parádně už teď. Fandím a těším se.
  • a proč to vypadá hůř než původní TT?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit