Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • twicer

    A opět ta pohádka o pirátství, kdyby sis o téhle tématice posbíral trochu aktuálnější informace tak by si možná zjistil že pirátsví ve formě v jaké tu bylo před 10 lety už je dávno pryč. Prodeje GTA na PC jsou hlavně díky onlinu, který jaksi upirátit ani nejde. 

    Jojo představ si že by si to někdo rád zahrál ve více než 30fps spolu s rozlišením 2k a výš. To je naprosto skandální zjištění viď ?

  • To je otázkou. Série GTA vždy vyšla i na PC. Série Red Dead zatím nikdy. Takže tu fakt záleží, zda u tohoto dílu změní obchodní strategii.

  • On někdo kouká na gameplay? Vždyť žádný ještě nevyšel ne? Jen tři oficiální trailery, které obsahují velice důkladně vybrané záběry, které vlastně nic podstatného neukáží.

  • Srovnej ceny PC/konzolových verzí. A srovnej míru pirátství.

    Já myslím, že je docela jasné, že proč v době vydání nechtějí mít na PC raději ani ohlášené.

    A ono je to beztak jedno. Ta hra má mít rozsáhlý online. To chce fakt někdo hrát na PC na serverech s cheatery?

  • Cajicek

    Souhlas ja mam treba GTA V na PS3 a pak na PC...navic na PS4(PS3 uz nemam) si neplatim hrani po netu (to mi prijde jako zlodejna ;) ) takze az to vyjde na PC poridim si to a uziju si multak ;) jako u GTA V

  • jenda84

    na hru se hrozně těšim! ale nechápu, kdo pořád sleduje trailery, gameplaye apod - dyť z tý hry pak nemůže nikdo nic mít 😀 

  • Jack1947

    Dříve, Gta taky vyšlo dříve.

  • Myslim, ze vydani na PC se dockame az (pokud vubec) v dobe, kdy bude ve hre "remaster" na novou generaci konzoli, jako u GTA5

  • ja ho chapu velice dobre proc to neprodat o 500-800 draz a nevytriskat na tom vice 😉 a jeste pak najdou i par zakazniku co to koupi podruhe na PC aby si to uzili v poradne grafice to je proste win win

  • Stejně nepochopim ten jejich obchodní model nevydat to hned i na PC, kór po úspěchu GTA...

  • residentevilfans

    Líbí se mi, jak je ten trailer obyčejný. Žádné bum bum. R* si jede svoje, tohle mě totálně pohltí, ale ještě předtím si dám filmovou Dolar trilogii. 

  • Jack1947

    3DVD mělo na Xbox360 pár her mám pocit, PSX zase výměna CD hehe jo to bejvali časy 😛😎

  • Jack1947

    Něco podobného jsem si říkal u RDR1, netušil jsem že to bude GTA v divokém západě🙂 jinak přejedení chápu.

  • Destaa

    Velikost hry je naopak větší na Xboxu, 109GB oproti 99GB na PS4...těch 50GB navíc u PS4 je pouze pro potřebu instalace digitálky.

    https://support.rockstargames.com/articles/360010842353/Red-Dead-Redemption-2-Installation-Requirements

  • TheGGG

    rozhodně to vypadá pěkně, i když zatím vynechám... nějak jsem se těch open worldů přejedl a western mě moc neláká...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit