Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Jo výjde to... je to jasné otázka je kdy a já počkám ( pokud nebude dříve PS4 doma)

  • Typický představitel PC master race :-)

  • tady jsou konkrétní cisla

    https://diit.cz/clanek/naklady-na-portaci-hry-pro-xbox-one

    5000 dolacu poplatek takze pro prodeji 5000 kopii te to vyjde na dolar a kolik ze kopii asi tak proda RDR2? 😀



    Proste vas konzolaky zase utahli na varene nudli platite vic jen proto ze ste blbi to zaplatit😉


  • tak "určitě" proto sony a MS platí herním studiím za exklusivity... tos prostě střelil vedle R* se to moc týkat nebude

  • tak jistě vždy se musí najít nějaký blb€c co to zaplatí 😉

  • Úplně vidím, jak se u toho usmívá při představě, že je to vtipné :-D

  • Ale zkus to některým vysvětlit :-D

  • Zaho
    "konzole brzdí vývoj her"

    Vývoj her je o penězích. Konzole přináší peníze do herního průmyslu.

  • Draken69CZ

    Co je zas tohle za maroda 😂

  • Neboj. Oni ti vysvětlí, že konzole brzdí vývoj her. I když zatím nikdo z nich nedokázal dát screenshoty z nějaké té PC only (nijak nebržděná konzolí) hry, která by vypadala technicky nějak znatelně napřed před konzolovými porty :-D

  • Taky vzpomínám na doby, kdy jsem posraný, zda kvůli stažení 20Mb traileru nebudu mít průšvih kvůli účtu za telefon :-D

  • A bude to čím dál horší. Počkej, až tu vyjde recenze. To bude v diskuzi nablito. Uplakaný jekot místních ublížených PC tro(t)lu doprovázený jejich vlhkým nikdy nenaplněným fantazírováním o tom, co by bylo, kdyby bylo, se bude rozléhat do širokého okolí. Doporučuji číst pouze se sluchátky na uších :-)

  • Uf, kde jsou doby, kdy jsem kvůli 60 MB demu Star Trek Armada měl puštěné stahování celou noc...

  • flash789

    PC master race zase breci ze neco nedostane? To je porad neco. Zkuste petici, pekne poproste, treba se slituji :)

  • Destaa

    Nevím, co přesně myslíš ty. Já mám na mysli ty dvě videa, co jsou od Rockstaru přímo pojmenované jako gameplay video. Ty jsou taky sestříhané, ale ze záběrů přímo ze hry, kde se popisují možnosti hry, což přesně odpovídá definici gameplaye: Gameplay is a term used to define the way players interact with a certain video or computer game. It is further characterized as the way the game is played, including the rules, the plot, the objectives and how to conquer them, as well as a player's overall experience.


    Ty tu nejspíš narážíš na to, co si pod pojmem gameplay představují youtubeři, tedy hraní hry.


  • Hezké, že už to na PC není tak zlé jako dřív souhlasím. Ale ta hlavní otázka je - je na PC větší míra pirátsví než na PS4/X1.

    A to že si představím, že to někdo chce hrát v 60fps (to si dovedu představit snadno) na tom jaksi nic nezmění :-D

    Až vyjde hra na pc/x1/ps4 a vygeneruje na všech třech platformách cca stejné zisky, nebudeme tu řešit proč to nevychází an PC :-D Ale zatím ty zisky srovnatelné nejsou... a jediné kdo s tím může něco udělat jsou PCčkáři :-D

  • Odkaz na ten gameplay? A doufám, že tím nemyslíš ten párminutový komentovaný sestřih náhodných záběrů. Pod pojmem gameplay si představím souvislé (ideálně delší) video ze hraní hry (třeba jedna mise nebo tak). Něco takového vyšlo?

  • Destaa
    Z té ceny navíc (oproti pc verzím) si ale ukrajuje Playstation a Microsoft, kteří tím dotují konzole (ty se prodávají za nižší nebo plus minus stejnou cenu jako výrobní). Vývojáři z toho nic nemají.
  • jenda84

    přesně, vyšlo toho mraky tak, abych z tý hry pak měl velký kulový 😀 

  • Destaa
    Vyšly čtyři trailery a dvě gameplay videa.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit