Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hezký no, až na to že 60% plochy tvorí voda a nejsou tam lode
    • Ale jdi ty brepto, že ty jsi tuhle hru vůbec nikdy neviděl: -)
      • v tomhle má pravdu, lodě tam fakt nejsou, práva na námořní bitvy maj týpci co dělaj Man O War, ale mohli teda dát aspoň stavění lodí bez ovládanejch bitev jako bylo ve starších TW, takhle bitva na mo i= autoresolvse pozemních armád
        • XorxoxTalarius
          Ale neni to 60% herni plochy, pri dobre vuli se muzeme bavit ze se jedna o 20% procent plochy
          Viz: https://us.v-cdn.net/5022456/uploads/editor/x1/p07xhh39l56i.png
          • lol tahle mapa je umele komprimovana ve fotošopu. original mužeš videt v traileru
            • ty vole Bobe...
            • XorxoxTalarius
              Sam jsi komprimovanej ve photoshopu. Ta mapa sedi, vcera jsem to hral. Skutecne tam nemas obri vodni plochy mezi kontinenty.
  • pekný krok, to blood DLC dať zdarma, ak už mám rovnaké k prvému dielu. viac by ma potešilo, ak by to bolo už od začiatku v hre, ale čo človek narobí, biznis je biznis a s nižší rating = viac predaných kusov.
    narozdiel od aleša si občas prizoomujem, aby som si užil svoje víťazstvo :)
  • jamar28
    Je to fajn, ale tu mapu jsem čekal větší. Nejdřív jsem myslel, že je prostě "sešijí" dohromady. Já vím, že by pak tahy trvaly věčnost, ale stálo by to za to.
    • XorxoxTalarius
      Ja jsem osobne s velikosti spokojenej, stejne nez postavis tolik armad aby jsi vse mohl ovladnout, tak to zebere spoustu casu
    • Kallessin183
      Počkej si na třetí díl.. Pak asi přijde mapa dostatečná i naprostým megalomanům :D
      • jamar28
        To teda doufám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit