Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravím autora , jde o prkotinu " je k dispozici 35 hratelných lordů, 117 frakcí, 295 osad" , ve videu se uvadi over 120 factions... *3* *2*
  • Tak z podpory Cenegy, ohledně padání při loadingu starých sejfů pořád nic. Nereagují na mail ani nezvedají telefon. Zkusil jsem přímo stránky Segy a nakonec pomohlo tohle:

    Changing language solution:
    (přehoďte jazyk hry přímo ve steamu na jiný)

    Fór je v tom, že hra funguje v a angličtině a když se přepne zpátky do češtiny, tak je problém zpátky.
  • To je super, jako vlastník pouze druhého dílu jsem vážně nadšenej, že hra dostala free datadisk, jen si k němu musím koupit první hru za cca litr. Než mě někdo nařkne z toho, že si to nemusím kupovat, ještě poraďte, jak se zbavit toho upozornění, které neustále vyskakuje v rozhraní hry, a to že k rozšíření potřebuji TWW2 (ano, o prvním díle není v tabulce ani čárka). Řekněte mi aspoň, jestli obě hry musejí být nainstalované, nebo stačí první díl pouze vlastnit? Díky.

    A ke všemu nejedou sejfy! A já z to byl tak nadšenej...
  • zdar kdyz si koupim na steamu Wh 2 a nevlastnim wh 1 pojede mi ten mortal empire???nebo musim mit oba dva dily????diky za odpoved
    • Ne, musíš mít minimálně obě základní hry, nejsou potřeba už žádná DLC, ale ty základy oba.
  • cau mamotazku je zase ten blood and gore nebo jak se to jmenuje ojebany jako v 1 WH???kde vlastne u 90% jednotek nejsou animace ale jenom strika kvev??nebo je to jak v rome kde kazda postavicka seka ruce hlavy atd. diky diky
  • Ahoj,

    Po aktualizaci se nedají načíst starší uložené hry, při loadingu hra spadne. Máte taky někdo takový problém?

    Díky
    Lukáš
    • Ano, mám stejný problém. Nejdou načíst starší uložené hry. Už jsem psal na podporu, tak uvidíme. Navíc mi nejde stáhnout DLC, musím vlastnit první díl?

      Honza
    • Ahoj,

      ten stejný problém mám i já,neví někdo,co s tím?

      Díky.
      • Asi budeme muset počkat na další patch. Na steamu jsem četl. že pár lidem to jde, ale většině nee. A ne jen save, ale i DLC.
        • 9/10 hra za 60€ snad nečekate že to bude fungovat lol
          • Bob nebo BLB, vyjde to nastejno....
    • to iste tuna, bez ohladu ci vypnem DLC alebo nie..proste pada to pri loadingu *11*
    • Mám úplně ten samý problém.
  • Až přestanou AI v týhle sérii podvádět, tak budu mít zájem. Protože mě nebaví dobývat provincii kde nemají žádnou "kovárnu" a pak na mě vyběhne s plným dvůrem elitních jednotek - přesto nato neměl postavené budovy a nemusím ani říkat, že na 90% neměl ani prostředky - to pak člověka nebaví, když u jedné hry zabije 10hodin...
    • jamar28
      Třeba je měl v posádce, nebo využil globální verbování nebo tak něco.
      • Ak tá hra má fakt aspoň trochu logiky, tak by ma zaujímalo, ako "globálnym verbovaním" naverbujem elitné jednotky (hneď celú hordu). To sa proste tipci v elitnej zbroji a s elitým výcvikom len tak povaľujú za každým kríkom, už len čakajú, keď ich niekto akože zverbuje? :D Proste sa tam zjavili, tak tam sú? Nosferatu-ho príspevok mi príde úplne logický, tie mínuska fakt nechápem. Hry, ktoré majú aspoň základy logiky sa už nenosia? Či deťom nevadí, keď veci nemajú hlavu a pätu, hlavne, že niečo vyšlo?
        • jamar28
          Aha, takže náhle se zjevivší velká armáda? Tak to je jednoduché - byla v přepadovém režimu. Taková armáda zůstává skrytá a vůbec ji nevidíš, dokud tě buď nepřepadne tím, že se k ní přiblížíš, nebo dokud ji neodhalíš (to záleží na tom, jaké traity má generál, jaké to je prostředí a tak) nebo dokud tento režim neopustí. Takže ta armáda tam klidně mohla být několik kol a čekat na přepad. Ale nikdo nepřicházel, tak ji AI zase rozpohybovala a přesunula, což vedlo k tomu, že jemu se jakoby náhle zjevila.
        • mam odehráno 100 hodin ale žádného záhadného objevování jednotek o kterém mluvíš sem si nevšiml
          příčinou bude pravděpodobně to ze v rámci dlc proslulé jednotky se přidávají do hry elitní jednotky kterých můžeš mít je málo ale dají se naverbovat ihned a kdekoliv (osobně tohle dlc ale nepoužívam takže nevim jak přesně to funguje)
        • XorxoxTalarius
          Globalni verbovani funguje stejne jako v realu, kdy si zadas o posily. Proto taky globalni verbovani trva dele nez verbovani normalni. Myslim ze je to o dve kola navic, coz v pripade tech nejsilnejsich jednotek znamena stat pet kol na miste a nic nedelat.
    • git gud yes-yes
  • "Krev a půda" No... Já bych s těmi titulky byl přeci jen opatrný. Mohlo by to triggerovat Lukáše nebo Vrobela, oni jsou na tyhle věci hákliví.
    • Lol, oni to fakt změnili *7* To je extrém.
  • Já myslím, že i tak kolo bude trvat celkem dlouho, možná a moc dlouho

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit