Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zenska sa mi nepaci ..taku naspulenu hubu ma, skaredo zuzeny driek a moc mala je. ten chaos ked lieta hore dole po kolaji a desiatky npc donho striela je viac bordel nez dajake zabavne hranie. ostatne co tam ukazali je v pohode.
    • XXDarthVaderXX
      Bez urážky, ale u vás Slováků je to docela normální si na všechno stěžovat *3* Čest vyjímkám.
      • Obávám se, že Češi a Slováci si v tomto můžou podat ruce...a idioti jsou všude.
        • XXDarthVaderXX
          Záleží na regionu... *3*
    • Ta Elizabeth a její design...říká se tomu stylizace. Japonci budou úplně paf z těch velkých očí *1*
      • Ja psal uz do jineho vlakna o BSI, ze mi hodne pripomina rusky, par s podobnymi rysy znam.
      • A nielen japonci *1*
  • nejak si nedokazu predstavit sam sebe co budu delat v takovym pekle co se tam deje.. asi budu ztracenej a motat se vsude jak blb, ale kdyz tenhle typek vedel co delat, vypadalo to fakt az filmove..
  • Užasné video. Všiml jsme si že to nebyla naskriptovaná akce. Například ta vzducholoď by se dala sestřelit jak raketami tak kulometem kdyby Elizabeth měla dost síly. Misto toho začala honička na kolejnicích. Taky mě zaujalo ta možnost zabránit popravě nebo uspat koně. Vipadá to že morální otázky zde budou zase o kus hlubší. Snad budou mít i efekt na příběch a ne jen na oko.
  • Neuveritelny, uzasny, fascinujici ... no proste nemam slov. Pokud to bude cele jako tato ukazka, tak si asi i cvrknu.
  • No pane joooo... to je rachot, Levine je fakt kouzelník. Omílá si pořád dokola jeden a ten samej princip a pokaždý je to maximálně zajímavý a přitom něčím jiný. Je na tom vidět taková spousta tvůrčí práce a fantazie, až to pěkný není *1* Jo, to si nechám líbit...
  • http://www.youtube.com/watch?v=lRjyELqyWYQ
    tady nejlepší kvalita a neseka se
  • mě to vůbec nesedí a asi budu tenhle Bioshock ingnorovat. klaustrofobní podmořská atmosféra je tatam, místo toho cirkusácká přeplácanost *11*
    • Tomu se hochu říká změna prostředí. A to nám přináší nové možnosti ještě že se hry nedělají podle tebe to by jsme z moře nevylezli ani v pátém dílu.
    • Tohle je taky (anti)utopistický svět...ok?
    • Tohleto cirkusactvi ke konci 19. stoleti patri *3*
  • Doporučuju si to pustit zde: http://www.gametrailers.com/episode/gametrailers-tv/124?ch=1&sd=1_hd žádné sekání a kvalita ujde *3*
    • Diky, tam jsem to zkousel hned jak video vyslo a sekalo to i tam, ale ted se to zda byt jiz v cajku..
  • Kdyz jsem psal komentar k dvouminutove ukazce nekolik dni zpet, napsal jsem, ze z toho opet sala ta uzasna atmosfera. Po tomto mnohem vetsim nanosu jsem pohlcen a nadsen. Z celeho srdce si preju at cela hra funguje jako tento kratky usek, at hra neupadne do stereotypu, at je cely svet takto fantasticky vykresleny. Enormne se tesim a tvurcum na dalku preji at to vsechno zvladnou. Protoze zde jde jasne videt, ze hry jsou "ku..a" umeni!
    • Podobnou atmosferu (samozrejme neletaly ve vzduchu atd.) melo hodne Americkych mest do cca 60. let, pak se tam dostali k moci moderniste jako Mies a zacalo se bourat a cely duch 19. stoleti z velke casti vymizel *9*
  • Umělecké dílo. Prostředí a zpracování naprosto úchvatné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit