Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tuhle hru bych chtel zkusit ve 3d
  • Luxusni ukazka, tesim se jak maly Jarda. Z teto herni serie zkratka cisi, ze si tvurci jeste nezapomneli hrat a fantazie jim taktez nechybi, uz aby to bylo.
  • Cajk
    Až do těch indiánů jsem si říkal, že to vypadá skvěle, ale i tak se na to těším:).. Grafická stylizace na jedničku, hlavní hrdina poprvý v sérii mluví... je to na dobrý cestě:)
  • OMG nejzajimavejsi hra E3 byla From Dust
  • To ja vam teda nevim... Z tohohle videa jsem spis rozpacitej.
    Teda z ty akcni slozky. Tuny nepratel, zmatek ze vsech stran, hlavni hrdina snad nesmrtelnej, akce na kolejnicich prestrelena asi na 400% toho, co by mi prislo v pohode, ...

    Porad se tesim, a urcite to bude uzasnej zazitek, ale necekal jsem, ze akcni cast bude nohama od zeme jeste dal, nez mesto Columbia.. : /
    • XXDarthVaderXX
      Je t oE3 demo, tak že bych to viděl only godmod *2* Stačilo si všimnout jak tam jel...normálně by už zařval a hráč asi ve hře zařve a kdo hrál Bioshock, tak ví, že už jak tam do něj kropili olovo, tak by byl dávno tuhej...tak že toho bych se fakt nebál *3*
  • Cosi
    Až mě párkrát zamrazilo, co za skopičiny se dá dělat. Škoda jen, že ten co to hrál na začátku, tak moc pospíchal.
  • MrSanta
    Ještě že toho Levina máme.
    Vypadá to hodně zajímavě. Sice krapet chaos, ale na to si snad zvyknu.
    Rok 2012 nevypadá věru zle. Jestli bude konec světa, tak mě to fakt na*ere *1*
  • A bude taky Demo? XD
  • michaliuz18
    uuuuplna šupa hra, desiatku hned z fleku jej davam :) taky adrenalin v hrani som este nezazil
  • Parádní video, velice mě zaskočilo!! Mám pocit, že ten co mluví za Bookera mluvil za Matta Bakera ve hře Brothers in Arms.
    • To nevím,je to možný.Jen vím že mluvil Garreta v Thiefovi ;) Jinak ta hra vypadá úžasně.Dávám všechny palce nahoru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit