Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Uúúúúúžasnéééé!!!!!! Tak toto bude pecka! A vidím to na šancu, že sa konečne môže nejaká FPS vyrovnať kvalitám Half - Life 2...lebo doteraz sa to nepodarilo žiadnej hre... teším sa *4*
  • Na to video se neda divat, jak to ma malo FPS.. Je to drsna sekana. Bohuzel sem to musel po par sekundach vypnout, nebo bych vrhnul. Neni nekde video v lepsi kvalite?
  • Příběh opět parádní a tolik originálních prvků jsem snad letos v žádné jiné hře neviděl - rozhodně jedná z nejočekávanějších her, alespoň u mě.
  • Mna to zas velmi nenadchlo, atmosfera prveho Bioshocku, ktoru tak trosku evokoval aj ten uvod sa v tej zbesilej strielacke uplne vyparila... nakoniec z toho zostal len hekajuci hrdina obklopeny indikatormi zasahov. Dufam (asi marne), ze je to len jedna pasaz z hry a do dema bola vlozena prave kvoli tej akcii, ktora ma akoze hracov nalakat... u mna sa to tymto demom zatial nepodarilo :(
  • Vyzerá to neskutočne dobre, fakt paráda, myslím, že pravý nástupca Bioshocku 1 prichádza :D.
  • zase to bdue pres GfWL ? jako dvojka? *9*
  • yvpada to fakt moc pekne uz se na tu hru nemuzu dockat dokonce se mi to libi i kdyz je to hrane na Tetris 360 !!:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit