Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • del0
    Tady musim snad poprvý v životě souhlasit s Hnisavcem. Taky mi to přijde jako šupárna. Ty peníze navíc vůbec neodpovídají stretch goalům a nikdo se nikdy nedozví, kam ty přebytečné peníze jdou. O to větší mazec, když jdou na KS i po tom, co byla ta původní hra úspěšná a mám pocit, že SR se prodával dobře. Brát to jako profit je nesmysl, protože backing slouží v prní řadě jako investice do vývoje, tohle není charita.
  • Morraw
    Jako zisk lze brát právě ty cíle, které se splní navíc. Více obsahu - stejný vklad.
  • Nie su...vydavatel dostava podiel zo zisku..donator na KS nedostane niekedy ani hru na ktoru povodne prispel
  • Morraw
    Co je na tom divného ? Dejme tomu, že na dokončení potřebujou reálně těch 100k, dalších 100k zaberou ty goaly (noví lidé atd atd) a zbytek je logicky profit. Hru jsi zaplatil, oni ji dodají.
    Jasně, určitě mají peníze z předešlých her (taky chcou jen 100k), ale takhle mají jistotu, že hru vydají a nestane se jim, že prachy dojdou těsně před koncem projektu.
    Ber to tak, že hráči jsou v tomto případě jako vydavatelé.
  • Hnisavec
    dosť dobre nechápem tej logike financovania....čiže ak by vybrali 100tisíc urobia v podstate rovnakú základnú hru ako, keď vyberú 700tisís - milión. Lebo tie stretchgoals sú marginálne blbosti za pár šupov, ktoré pri velkých hrách vychádzajú ako nepodstatne malé DLC. A to sa týka všetkých projektov vrátane Kingdomu.

    Prečo keď vyberú 10x násobok sumy, tak lezú zase na Kickstarter? veď logicky majú na 10 ďalších pokračovaní v základnej verzii. Smrdí mi to falošnosťou, buď by za tých 100tisíc vznikla/nevznikla nejaká lacná zabugovaná zlátanina alebo sa to navyše vytratí dakam do vreciek vychcancov, keďže neexistuje žiadna relevantná kontrola načo sa KS money použijú reálne.
  • Morraw
    Fandím jim. Ten svět jsem předtím neznal, ale přes svátky jsem dohrál Returns a parádní příběh, atmosféra i hratelnost. Dokonce se mi líbí i to rozdělení na menší epizodické díly, které svou délkou pořád představují polnohodnotnou hru. Za 15$ není co řešit.
  • nieje to v style BG/Fallout, Shadowrun je neskutocne linearne rpg, len preto som ho nedohral.
  • Myslím, že ten koment nebyl na SR.
  • Shadowrun není Goat simulator ani omylem! Dohrál jsem první dva díly. Je to výborné RPG ve stylu Fallout/Baldur's gate. Chápu, že to není pro každého, např. spoustu času tu strávíte čtením dialogů, svět ke kombinací scifi-fantasy. Doporučuju všem RPG pozitivním, kteří upřednostňují silný příběh před grafikou, hráčům stolních RPG (dračího doupěte atd.)
  • Blue.Shark
    Jo, totálně stejný jako Goat Simulator, protože to taky byla karetní hra, kde jsou koťátka, lasery a draci s chlupatýma kozama *15*
  • Tak zrovna animovane videosekvence tam davat nemuseli, to je lepsi to nacpat do orechestru a udelat hudbu..
  • Tohle preci nemuzes s goat simem srovnavat, jde o uplne neco jineho. Fakt slabej trolling :(
  • Tak jsem se na to musel podívat, ale nechápu mentalitu lidí co na to přispívají... další p******* jako goat simulátor atp...
  • Škoda, že to nejede tak rychle jako takové "Exploding Kittens"... https://www.kickstarter.com/projects/elanlee/exploding-kittens :)

    Ale to zatím nedokázal žádný jiný projekt...:)) *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit