Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rosuv ME vypada promakanejc nez Vavruv zabugovanej KCum
    ze by schopnejsi vyvojari?
  • walltar
    Tak to je super. Na to se mrknu. Já totiž žil v přesvědčení, že to je MMO na to bych teď neměl čas. Dík,
  • VaZqeZ_EU
    V rozhovoru s Markem Rosou (Keen Software CEO) se ho právě ptají, jestli tvorba "Medieval Engineers" bude mít negativní vliv na vývoj "Space engineers". ..no, a on odpovídá, že začali přijímat nové zaměstnance a v současnosti na obou projektech dělají dva nezávislé týmy které ale samozřejmě spolupracují. Takže "snad" ani jedna hra nebude trpět nedostatkem pozornosti od vývojářů.*5*

    Zde zmíněný rozhovor (anglicky): https://www.youtube.com/watch?v=GfOtooxsBAM
  • Jack1947
    Hele docela jo, tak já si ho teda přečtu no. *4*
  • Můžeš si udělat lokální server a je to spiš multi než mmo.
  • walltar
    To je ale MMO ne?
  • Pomohla by podpora modu. *1*
  • Vata *5*
  • mozna kdyby jsi precetl clanek, tak nebudes psat kraviny
  • Copak Honzíku, článek byl na tebe moc dlouhý?
  • Life is Feudal je super.
  • Jack1947
    Copak, Space engineers se nevyvedli nebo to je ten pžípad kdy, Opouštíme hru která si myslíme že už víc dokončit nejde a jdeme vyvijet další. Nic proti ale doufám že jen plán do budoucna.

    Ovšem dvě nezávislá na sobě studia, ouplně mění dosavadní situaci. Budiž má omluva těmto nadaným a jistě dobrým vyvojářům.
  • Life is Feudal
  • Niekto by tvorcom mal konečne vysvetliť, čo znamená slovo survival a to platí aj pre Space Engineers. Aj v tom blbom Minecrafte sa človek musí snažiť prežiť *7*
  • no jsem zvedavy jak to dotahnou, hrady mivaly teda podstatne tlustsi zdi a nekdy i sendvicove, ikdyz to nechteji podle clanku hnat do detailu, tak zrovna u takove hry, kde je jedinym ucelem stavba hradu by stalo za to zapracovat na detailech. Jinak to pak fakt vypada jako nejaky nastroj pro vyvojare ,,skyrimu,, a vydavat to za samostatnou hru je takove trosku naivni.
  • Mohli by to půjčit klukům z TaleWorlds. Už se úplně vidím jak v MaB2 postavím věrnou repliku Crack des Chevallier a svedu o něj bitvu proti Saracénům *14* *14*
  • Asharak
    Protože mám rád tatarku *4*
  • Ja to chci hrat!
  • jj v práci místo hledání min, proč ne.. ale až přijdu domu a budu mít klid, tak si zahraju něco pořádnýho :)
  • Ta hra mě sice těžce nezajímá, ale je pěkný vidět, kam se KSH od Miner Wars dostali a ještě asi i dostanou. Přeju jím další úspěchy.
    Jinak teď jsem ve spojení s KSH zvědav akorát na to, jaký úspěch budou mít Space Engineers na Xbox One...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit