Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hrál jsem několik desítek hodin Terrarii a slušně mě bavila. Tady u toho mi ale nepřijde prezentovaná herní náplň dostatečná.
  • Naprostá pecka! Marek Rosa je nejlepším současným československým vývojářem, rozvíjí maximálně svůj potenciál. Zvažuje už Keen Software house IPO? AI, simulace, pokročilé algoritmy a fyzikální prostředí, rád bych investoval. Tohle má větší potenciál a možností využití, než Warhorse.
  • Vypada to naprosto skvěle.
    Ani se nak nedivim, že neco takovéhle ho vytvorili češi, myslim si, že hodne z nas ma jakou si uchylku na stredověk a tak :)
  • Mart9
    Dobrý pokus.
  • Mart9
    Mně připadá, že tenhle jejich engine má obrovský potenciál, třeba se opravdu dočkáme něčeho vzdáleně připomínajícího Minecraft. Každopádně by byla velká chyba nad tím alespoň nezauvažovat.
  • Tleskám! Se Space Engineers se jim povedl velký úspěch a v poslední době je to snad nejúspěšnější česká hra a toto je hodně chytrý a zároveň i zajímavý způsob jak ještě posílit značku. Navíc si dovedu představit, že to bude mít minimálně stejně velkou, ne-li větší hráčskou obec, než Space Engineers.
    Mě to určitě zaujalo a přeju jim, ať se jim to povede.
    Peněz vydělali dost, což jim umožnilo dost zvednou počet zaměstnanců, takže nevidím problém v tom, aby nadále pokračovali v rozvoji obou titulů zároveň. ( Z čehož budou oba tituly i hráči těžit.)
  • TheGGG
    Never go full ret*rd!!
  • VaZqeZ_EU
    http://anongallery.org/img/5313/south-park-randy-masturbation.jpg *5*
  • Furt úspěšnější než tvoje bezvýdělečné plakání v diskusi.
  • morokura
    U blind bro? vypadá to líp než vanilla Skyrim.
  • Ty vole, na tohle jsem nadrženější než když jsem přišel o panictví *1*. Můj dětskej sen, kterej mi minecraft ani stronghold nedokázal splnit
  • Nic vic nez texture pack na SE, animace stejne, engine stejny, par novych trapnych low poly modilku, placnout nato nove jmeno, a sup do early acces

    ty kravo to je biznis model
  • katastrofalni stav SE si vyzaduje nabrat zamestnance an SE a ne na novou hru, podvod nic vic
  • PODVODNICI Z KEEN SOFTWARE

    nejdriv miner wars
    pak space engineers
    a ted tohle

    forever alfa, vydej prototyp, zkasiruj penize, az to prestane vydelavat, vydej neco jineho, hlupaci koupi
  • walltar
    Tak to u trollů bývá... Krásný způsob, jak vyvolat nějakou reakci ne? *4*

    Nejlepší je úplně ignorovat.
  • Tohle vypadá báječně :) Projektu fandím.
  • walltar
    No tak u hry, kterou hraju sám, nebo s kámošema, kteří mají podobný časový rozvrh jako já to není problém ten čas rozložit do dlouhého období.

    Místo hraní každý den 4h se dá hrát 2x týdně hodinu a nic se tak pro mě nezmění... Když má hra navíc dedikovaný server, tak prostě jak člověk skončí tak server vypne a při dalším hraní zase zapne.

    U MMO se mě tohle zatím nikdy nepodařilo, protože jsou kolem všude kupy lidí, kteří hrajou od rána do večera a já mám blbý pocit že jsem moc pozadu.
  • Jarek, ty jsi ale mastnej DicK ! Srovnáváš projekty, které jsou vývojově kur_vsky odlišné, tak prokaž nám laskavost a zavři kindr vajíčko *16*
  • jakubc
    Čas budeš prý potřebovat tak jako tak. Původně to měla být MMO hra, ale teď se víc soustředěj na Life is Feudal: Your Own, což je ta multiplayerová verze, myslím pro maximálně 64 lidí, kde se očekává hlavně kooperace.
  • Jack1947
    Děkuji za rychlé osvětlení situace, tak tedy je vše ok.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit