Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Blue.Shark
    Pokud budou jak kampaň, tak MMO část kvalitní tak, jak očekávám, nemám nejmenší problém zaplatit.
  • Mno, a je z toho platobný model Elite D., len to dlhšie trvalo.
    • spoock
      Elite nemá SP kampaň, jen nějaký podivné CQC, ale za hezkou cenu, na rozdíl od těch datáčů.
    • walltar
      No ani moc ne... Elite nemá dvě samostatné hry.

      Edit: Tak jak se tak dívám trošku výš, tak to vypadá že jsem se spletl.
      • no moc bych nesrovnaval ten jejich modul s SQ42
        • walltar
          Tak ale prodávají to samostatně. Prakticky to vypadá jako Arena Commander, jen hotový.
  • walltar
    Jinak co se cen týče... Počítá se s konečnou cenou 60$ za Star Citizen a asi 60$ za každý díl SQ-42. Plánované jsou tři díly s tím, že každý by měl mít kolem 40-50 hodin herní náplně.
    • Já osobně doufám, že cena Star Citizenu ( MMO ) bude na takových $80 - přeci jen tam nebudou měsíční poplatky atd. - provoz serverů/zaměstnanců taky něco stojí.

      na druhou stranu 1ep SQ42 bych nechal třeba na $50.
      • walltar
        Pochybuju, cenu 60$ za SC oznámili už před dost dlouhou dobou... A to že je to B2P neznamená, že nebudou mít další příjem z prodeje věcí ve hře.
        • jj, pride manik, nakoupi si vybavu a vsechny lode, mesic bude delat kinga ve hre, a pak to postupne vsichni prestanou hrat. Jako u vsech p2w veci.
          • Však jo mě to taky štve. Nějaký chlapec si koupí za prachy Bengala a začne s ním lovit třeba Mustangy Gamma. :-(
          • Blue.Shark
            Už je to snad přes rok, co ti tenhle nesmysl vždycky někdo vyvrátí, a ty ho pořád vytahuješ? Když tě to baví... *15*
            • No jiste, ony se vubec lode nepredprodavaj za prachy ze? A vubec se v tom nebude pokracovat, protoze vyvojari na tom budou makat z lasky k tobe ...
    • myslim, ze s tim prisli moc brzo...meli pockat az se opravdu o SQ42 zacne psat jako o samostatne hre
      • walltar
        Ono v konečném důsledku je tohle vlastně jenom zvednutí ceny o 15$.

        To rozdělení jako takové spíš je možnost pro lidi kteří nechcou SQ-42 nebo PU těch 15$ ušetřit.

        Ale já myslím, že to dělají ve správný čas... aspoň si na to lidi budou mít čas zvyknout, plus bych řekl, že se celkem brzo rozjede takové to klasické předlaunchové hype k SQ-42 možná i s nějakým omezenějším klasickým marketingem. A při launchi už je potřeba to mít rozdělené a pokud možno bez nějakých kontroverzí... takže je dobré si tyhle věci odbít dopředu a při launchi SQ-42 už si to nikdo nebude pamatovat.
        • Pro mne osobně je to vítaný krok. Primárně se těším na Sq42 a tu si chci zahrát. Líbí se mi, že nebudu platit za online obsah, pro který mám čaas se rozhodnout, třeba na základě zážitků ze hry jako takové.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit