Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Refferral kód pro nové citizeny. Nějaký kredit do začátku STAR-4FB4-N5RG
  • Pokiaľ sa chcete do hry zaregistrovať a naviac získať 5000 herných kreditov pomocou systému odmien, použite link https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-YHTC-CDW6
  • A já se těším, až ti spadne huba na zem a nebudeš mít slov :D
  • No jiste, ony se vubec lode nepredprodavaj za prachy ze? A vubec se v tom nebude pokracovat, protoze vyvojari na tom budou makat z lasky k tobe ...
  • Ja se taky tesim, az sem budu konecne moc napsat "ja to rikal" a budu se u toho valet smichem po zemi.
  • Jo, dobrej zpusob jako privist vyvoj ke krachu, protoze ti co to chteli uz to maji, ti co cekaji az to bude rozhodne vic platit nebudou. Jinak to(opet) jednoznacne rika, ze ty prachy na dokonceni nestacej.
  • Normalne musi vyvojar podstoupit riziko, ze do toho naleje $$$ a prodela. Takze soucasti ceny je i tohle riziko, ktery musi zacalovat trebas dalsi 2-3 propadaky. Takze (jako vzdy) zcela zvanis z cesty.
  • To vizejo ... a zadarmo ...
  • Děkuji za odpověď.
  • SC biggest fail in gaming history. *15*
  • Příběhy se dozvíš na Wiki (celou serii). Brzy se objeví český Lets Play na YT *3*
  • alien5
    No pokud to nevis tak SC se bude neustale vylepsovat (jako ted) takze to nehrozi :)
  • alien5
    CS nebude navazovat na wing commandera. Ceske stranky o WC neznam ale skus neco nekde bude :) Ja se v te dobe ucil anglicky takze jsem neco prelouskal. Jo 4 a 6 CD a 486 DLC to byla doba :)
  • Bue SC navazovat příběhově na Wing Commander? Popřípadě neznáte nějaké české stránky o příběhu Wing Commandera? V době kdy jsem to hrál jsem neuměl moc anglicky... *1* *1* *1*
    Děkuji
  • Pořád to bude vypadat líp, než konzole v tý době, které degradují na 20fps, FOV 20 a QTE 3.0...
  • Blue.Shark
    Tak ještě jednou, bobe. Star Citizen měl od počátku ohlášenou Single Player část. Já jsem Single Player hráč. Já a Star Citizen se budeme kamarádit. Lépe už to vysvětlit neumím *3*

    Ale když nad tím tak přemýšlím, Star Citizen bude asi první MMO, do kterého půjdu.
  • když si vyhradne singleplayer proč lezeš do mmo?
  • Však jo mě to taky štve. Nějaký chlapec si koupí za prachy Bengala a začne s ním lovit třeba Mustangy Gamma. :-(
  • Blue.Shark
    Jak říká Walltar. A já jsem třeba výhradně Single Player hráč. Jsem díra v tvojí teorii.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit