Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak moment ... jeden říká, že tvorba na nové konsole bude moc drahá a že ji nechce a druhý, že jeho firmě stará konsole uškodila a chce novou?
    • DangerousDave
      oba výroky sú pravdivé v závyslosti od toho aké má daná spoločnosť široké lakte ...
  • A to jako novy hardware prinesie lepsi pribeh alebo hratelnost? To je sen! *1*
    • Cahir
      Asi tak.
  • Taky tu jsou ještě počítače, co se zaměřit na ně?
    • miker17
      Ono je jednoduší dělat masově hry(rychlokvašky)pro konzolisty......něž pro PCčkáře. A když se tyhle rychlokvašky na Pc neprodávají tak ta nejjednodušší věc je to svést na Piráty a výmluva pro šéfa je na světě.
      • Lurok
        Sorry, ale nemusis tady tak hrozne shazovat Pc komunitu. Cim vic rychlokvasek ( i kdyz s tim nesouhlasim) tim vetsi sance, ze vyjde aspon 1 dobra hra. NE jako Diablo, na ktery se ceka 20 let a stejne je to ******. Tim chci rict, ze nechapu furt ten hate, kdyz nam obema serou na hlavu :D
      • DangerousDave
        netreba si zatvárať oči pred tým, že pirátstvo na PC skutočne ničí túto platformu zvnútra, na druhej strane máš pravdu, že konzolový hráč má trochu nižšie nároky a je ochotný položiť na stôl nehoráznu sumu aj za pár hodinovú pitomosť. Otázka ale je prečo sa na PC nepredával povedzme Deus Ex tak dobre ako na konzolách, pričom za tie peniaze bezpochyby stojí.
    • To snad nemyslíš vážně :D
  • Bez tak jen čekají na tu nákupní horečku po uvedení nových konzolí na trh. Nic na to nebude a každá "nová" hra bude vzývána do nebe. To, že se v případě úspěchu okamžitě stane obdobou COD a AC (dojnou krávou) se taktně mlčí. Hlavně vyslat komunitě jasné poselství. KUPTE si novou konzoli, budeme na ní dělat revoluční, převratné, úžasné ČTYŘ áčkové tituly a VY budete IN!!!
  • Druha strana mince je urobyt zaujimavu a vyzualne atraktivnu hru na sucasnej generacii konzol aj napriek ich vykonu . To je podla mna tiez vyzva a kazdy sa s tym popasuje po svojom hned ma napadol skyrim ktory hram na xboxe a vyzualne aj hratelnostou je to takmer dokonala hra a ano uvedomujem si ako to vyzera na pc. Takze je to uhol pohladu a co sa tyka inovacii serem na bezduchu hru kde je nadupana grafika ale po hernej stranke neponuka nic nove a originalne . Tot moj nazor
  • Blbost - místo aby si sedli někde v hospodě a vymysleli něco zajímavého nebo nového, tak si radši budou stěžovat na to, že je to absencí nových konzolí.
    • Jaker
      Ale oni právě nemají problém (narozdíl od ostatních) vymyslet něco nového a zajímavého. Watch_dogs budiž příkladem. Jen se s launchem znatelně zvyšují zisky u nových IP, protože lidé chtějí na své uber-konzoli něco nového a ne to co do teď hráli pořád.
      • aký bude rozdiel medzi AC a WD? počítač namiesto kuše?
  • Hry jako dark souls nebo dragons dogma dokazuji ze i dnes lze prichazet s velmi zajimavymi a inovativnimi hrami. Ja jsem se soucasnou generaci spokojen a po nove netouzim.
    • Souhlas! Dark souls a Demon's souls se řadí mezi nejlepší hry všech dob a v pohodě strčí do kapsy většinu dnešní produkce...

      A stále se najdou exoti, kteří píší, že dobré hry už nevychází *7*
  • DangerousDave
    mne sa hlavne páčil tento nechcený insult ich vlastnej ubisoft klientely : in the beginning of a new generation ...Our customers are reopening their minds.

    Inými slovami s príchodom novej generácie si ich ovečky vytiahnu hlavy z p*dele a sú schopní prijať aj niečo iné ako desiate pokračovanie Assassina. Ďakujem pekne...
  • Tak vydíte jak jsou hry omezovány konzolemi, nebýt jich vývojáři by mohli dělat nové hry, lepší hry
    • God-of-War
      Ty seš blb *7* .
    • Ne konzolemi, ale hraci, kteri preferuji osvedcene pokracovani pred riskantnejsi novinkou.
      • ZvacA
        Těch faktorů tam je. Koneckonců, proč by hry nemohly být omezovány i nepříznivým vítrem a špatným postavením planet?
        • No, někteří tomu asi opravdu věří, a pak volají do pořadů typu Volejte věštce. *15*
    • ZvacA
      Ale no jo pořád. Ovšem panáček nemluvil o tom, že by se mu konzole obecně neměly líbit, ale o tom, že by rád už novou generaci konzolí, aby dle něj mohl Ubisoft jiným firmám nakopat řiť, protože jsou dle něj prý na to připraveni.
  • CrazyDiamond
    "Naši zákazníci jsou více otevřeni novým věcem, více přemýšlí a jdou opravdu po tom nejlepším."

    Tohle je skutečně vážně míněná charakteristika současné hráčské generace?
    • sleepless
      Vytržený z kontextu, tohle podle něj platí jen po uvedení nových konzolí.
      • CrazyDiamond
        Nevím, asi jsem idiot, ale nějak mi unikají některé myšlenkové pochody z toho článku.

        Viz „Na konci konzolového cyklu chtějí nové věci, ale moc je nekupují. Prostě ví, že jejich kámoši budou hrát Call of Duty nebo Assassin’s Creed, tak si to prostě pořídí. Proto je konec každého cyklu tak složitý.“

        Resp. bych (bez ironie) někoho požádal o rožšifrování těchto vět. To jako, že jejich kamarádi budou hrát CoD, a proto si i oni pořídí CoD?
        • Jo, mainstreamova masa preferuje pokracovani a strhne sebou ostatni. Novou konzoli po uvedeni na trh si porizuji "dobrodruzi", kteri jsou vice otevreni novinkam.
          • CrazyDiamond
            Ok, dík. Každopádně mi to přijde poněkud divné. Myslím si, že např. nový xbox si koupí v podstatě ti samí lidé, kteří si koupili ten předchozí, nějak tu nevidím to údajné protrhnutí kontinuity.

            Tak mě napadá, které nové herní série se vůbec prosadily při launchi nějaké konzole?
            V případě xboxu mě napadá např. Gears of War, ale něco mi řiká, že při té marketingové masáži by se ta hra prosadila i dnes.
            • Mainstream do nove konzole hned nejde, nejsou to "earlu adopters".

              Na ps3 je to treba uncharted, infamous nebo resistance.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit