Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SalemCZ

    jsem zvědavej na trailer. 

  • ales.smutny

    Nerdfact - úplně první vyšel v Ikarii, povídka se strigou, až poté vyšel Stříbrný meč :)

  • Ged76
    Pro úplnost - první zaklínač u nás vyšel už začátkem 90 let. Jmenoval se: Zaklínač stříbrný meč
  • UltraeMK

    Můj Geralt je z první hry, když jsem hrál pokračování, tak jsem si musel stáhnout mody na to, aby měl obličej z jedničky :D . A u trojiky taky mod na vlasy co jsou podobné těm z jedničky.

  • A ten herní Geratl je hnusnej? :D Toho tam taky chce kdejaká zatáhnout do chalupy... V tomhle směru si fakt poškám na to, jak budou Zaklínači sepsaní ve scénáři a dějově prodaní. Plus se tyhle nadávky nemusí ve 100% případů týkat jenom vzhledu, žejo.

  • Proto musí Geralta hrát někdo, koho znají i za mořem... ten seriál není jenom pro Slovany.

    Že ho znají hlavně z her je v pořádku, tady hraje ale problém to, že většině lidí je tam jedno, že celé té věci stála jako předloha kniha.... tím tu pak máme dva tábory. Jeden nadává, že nemá vousy a na zádech dva meče jako ve hře a druhý, že je Cavill dřevo a nehodí se na tu roli a jak byl Zebrowski boží (třebaže ten seriál stál celkově za dvě věci a samce Marigolda tam hrál upocený a pupkatý strejda).


    Přistupuju k tomu s respektem a nechci mít přehnaná očekávání. Pořád jsme viděli kulové a včerejší fotky (nebo kdy to vyšlo) jsou vlastně nejvíc, co zatím je k mání. Já bych si prostě jenom přál, aby se už kolem toho seriálu lidi kua aspoň trochu uklidnili :D 

  • Maxianimal

    Já nevím, já si nějak nedovedu představit, že na něj kolemjdoucí budou řvát, že je to stvůra, mutant a nečlověk. Cavill je na to moc velký fešák.

  • Maxianimal

    Hladce oholený? No, jestli si takto někdo představuje třeba hladce oholené nohy, tak to potěš :) A říct, že Cavill není osvalený... to chce o pár dioptrií navíc.

  • SalemCZ

    Problém je jenom že mimo Slovanské národy ho znají převážně jenom z her.

  • SalemCZ

    Jako jo no jediný co mě tak nějak zaráželo byl ten medailonek, je to divný když vezmu že ten medailonek je vlastně první věc co člověk uvidí při koupi Zaklínače. (je na obalu) 

  • Henry Cavill je jako Geralt dobře obsazený... 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit