Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CRYPT

    Moc zajimava volba, akorat tedy za mne

    Táňa Pauhofová - Yennefer - v zadnem pripade

    Ciri - Eva Josefíková - v zadnem pripade


    netusim jak je to v kniznich predlohach, ale tyto dve herecky mi na tyto dve postavy absolutne nesedi. Ale jinak dorej seznam *thumbs up*

  • Jack1947

    Typickej čech co je proti českým hercům úplně ?

  • Jack1947

    Vica není češka vlastně ani Tána. Jinak ok.

  • Roman Skamene jako Zoltan

  • všichni ne... Drasta bude nadutě bručet v koutě.

  • Mikkelsena furt lidi na netu papouškujou.... Pokud jde "o podobu" tak jo, vypadá k světu, ale je mu 53 let. Mohl by hrát třeba Vesemira, ale na Geralta je prostě starej. Tady musel být někdo mladší, kdo může v případě úspěchu seriálu a odklepnutí dalších řad ten seriál dál táhnout a v akčních scénách se nespoléhat hlavně na kaskadéra. Ten bude sice potřeba i u Cavilla, ale on je trošku blázen, tu postavu má rád a myslím, že co půjde, to udělá sám.

  • drasta

    Nebudeme...

  • Lukyz

    Pavel Soukup -Vesemir 

    Tomáš Hanák - Geralt 

    Vica Kerekes - Triss

    Táňa Pauhofová - Yennefer 

    Marigold - Miroslav Šimůnek

    Ciri - Eva Josefíková

    A už mě to nebaví nad tím dumat 😅 Určitě by byl zajímavej Zoltan a Djiskra 😀

  • Roden by si tam urcite nejake misto nasel

  • Carnage666

    Vůbec nikdo, česká scéna je hrozná.

  • KrPa

    Ja se prvne se zaklinacem setkal tim polskym serialem. Me se tedy hodne libi, a efekty byly taky nahodou super (Borch jako zlaty drak!), lze vytknou snad jen kostymy a prvni dva dily (divne). Jeste na ten serial budeme vsichni vzpominat v dobrem.  😉

  • Mazii

    Luděk Sobota jako Vesemir :D

  • dworkin

    Kdyby to měli hrát čeští herci, koho byste obsadili (klidně i mrtvé, jen si hrajeme). A nemyslím Helenu Růžičkovou jako Ciri a podobně :), ale vážně. Kdo by se na to hodil?

  • BoB.2
    2015 – Zaklínač 3: Divoký hon
  • Marcelskrc

    je to super že to má vliv na tolik věkových generací

  • Veskoslav

    29:) Takže já vyrůstal na Ikarii a Klanu. To jsme měli všechno. Pak Pevnost, mám od 1. čísla a dalších 8 let bylo předplatné. A pak samozřejmě LEVEL:)



  • Marcelskrc

    Mads Mikkelsen ho měl hrát.

    Ještě dodám že by to bylo moc fajn natočit to v duchu Logana.

  • Marcelskrc

    Nezanikl jmenuje se XB-1 .Jinak prosím kolik ti je let? Já je sbíral jako kluk je mě 44?

  • Veskoslav

    Pamatuji. Otec byl blázen v těchto věcech, měli jsme doma všechny Ikarie, co kdy vyšly. Ani nevím, kdy ten časopis zanikl. Ale doteď mám z 93 na zdi kalendář.

  • SalemCZ

    Chtělo by to tenhle článek poslat i lidem za louží, aby věděli že to co je ve hrách je špatně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit