Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj, nevíte kde si můžu stáhnout crack na Assassins creed brotherhood multiplayer, prosím pomozte *9* *9* *9*
    • thepiratebay.org
  • prosim jak mam hra multi player na xbox360 hra
  • ná assassins creed brotherhood jak pustit multiplayer
  • prosim napiste mi klic na multyplayer assasins creed brotherhood m uj email je kurosakys@seznam.cz
  • tak hele vy debilové já chci jenom ten zasranej cd klíč
  • AC-1 až brootherhood jsou nejlepší hry akorát by mohly udělat AC-1 multiplayer .D
  • Já moc nechápu smysl MP,to mi jako ukazuje nahoře koho mam najít a zabít? v tom chumlu lidí? ten,koho tam vidim tam má zrovna i mě? nebo jak to je? dík za odpoved :D
    • nevím jestli si děláš srandu nebo ne ale je to těžké a návykové!! *16*
  • čau čau. prosím mohl by mi někdo zasla key k ACB na multiplayer na jakubmarisler@seznam.cz MOC Prosím. Díky
  • Jak tak koukam, tak se tu pořádná a normální diskuze na téma AC:B MP nevede...
  • Za jak dlouho se mi to asi načte vždy se mi nenačte multiplaerova hra a porat tam je pripojnei ke hre atd co mam delat pro PC
    • Mám také takový problém chci hrát,ale pořád jen čekám jestli se někdo připojí a to trva i hodinu a nakonec nic...Ani s přáteli nemužu hrát,protože mi to píše že nemá dostatečnou uroveň a jak mám dosáhnout vyšší urovně když nemůžu hrát???Jsem z toho kokot!!!
      • mám stejný problém..
        • JEdnoduše... Zrušte načítání a spuste to znovu... po chvíli se najde volná hra... Měl jsem ze začátku stejný problém..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit