Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já moc nechápu smysl MP,to mi jako ukazuje nahoře koho mam najít a zabít? v tom chumlu lidí? ten,koho tam vidim tam má zrovna i mě? nebo jak to je? dík za odpoved :D
    • nevím jestli si děláš srandu nebo ne ale je to těžké a návykové!! *16*
  • Hey nebudte zmrdi a napište mi na ese@seznam.cz jak hrat ACBH po netu dik
  • Tak s hraním je to jednoduchý, hrajte tak kolem 7-8 hodiny večer, a žádný CD key vám nepomůžu protože každý cd klíč je jedinečný, takže si hru kupte.... Jinak žádná jiná pomoc neni....
  • cus lidi sichni ste koko-- :) musi tesi koupit hru jinak to nejde ! a kdiš použijete kod nekoho jineho tak vas to nepusti .)
  • čau čau. prosím mohl by mi někdo zasla key k ACB na multiplayer na jakubmarisler@seznam.cz MOC Prosím. Díky
  • Zdravim... chtěl bych se zeptat jestli někdo neví jak vyřešit nebo ho taky neměl problém připojit se na MP když dám hrát nyní tak se mi to nepřipojí a když se chci připojit na někoho z přátel tak mi to napíše hra je nedostupná
    jak sem četl už 1 koment na todle téma tu byl ale neni vyřešenej díky dyštak mi napište na

    moloton@seznam.cz
  • Ahoj prosim jakej je kod do multiplayeru? rad bych si to zahral diky. poslete na muj email gottfriedp@seznam.cz dik
  • AC-1 až brootherhood jsou nejlepší hry akorát by mohly udělat AC-1 multiplayer .D
  • prosim napiste mi klic na multyplayer assasins creed brotherhood m uj email je kurosakys@seznam.cz
  • nevite nekdo jak si muzu zahrat ACB multiplayer pls piste na alarm.com@seznam.cz dík :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit