Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    než staré hry, to radši video, kde chlápek pálí klubko nití rozžhaveným nožem
    • no jo no, když nemáš na co vzpomínat a bere tě týpek co pálí klubko nití rozžhaveným nožem... :D
      • TheGGG
        když jsem viděl některé ty staré hry, tak si říkám, že je lepší zapomenout... kdepak, hry nejsou víno, spíš šunka, která je horší a horší, čím je starší
        • Náhodou, třeba takový Super Mario Bros., kterého jsem se jako dítě nahrál stovky hodin na těch čínských předělávkách NESu, tak ten mě baví do dnes. To samé třeba Goonies, Baloon Fight nebo Battle City.
  • Ahoj, mám radši Twich, protoze tam jsou lepší hry s lepší grafikou a moji oblibenou Youtuberkou je Lucy Pug. Kdo souhlasi dejte lajk a klidne muzete dát Lucy i odber♡
  • Tady někdo evidentně neví co to je stará hra ...
    • Vakek
      Toto je jen váš subjektivní názor.
      • To není subjektivní názor, ale hloupé, rádobyvěcné plácnutí.
  • Já se rád dívám na videa puberťáků, kteří rozbalují a ochutnávají různé bombóny. Skvělé jsou challenge, kde v puse míchají různé chutě a co teprve když si tam pozvou jiného mladého youtubera, na to bych mohl koukat celý den. Je dobré, že si tito lidé jsou schopni svými videi vydělávat miliony, protože jsou skvělí a opravdu si to zaslouží, měly by ty jejich videa vysílat v televizi v hlavním vysílacím čase
    • /s ?
    • Nezáviď *4*
  • Takze koukat se na nejaky uvresteny nemehlo jak hraje neco, co muzu hrat sam je nejlepsi vyuziti youtube?
  • michaliuz18
    ten pocit ked fifa v roku 2002 bola na tom horsie ako pro evo 2 :D ktore malo vzdy lepsie animacie a spracovanie. Zial v dnesnej dobe PES zaspal na vavrinech , fifa mu uz konecne siaha na paty

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit