Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no zatim takova 7ckova hra, rozhodne zadny zazrak to neni...vsichni se tam tvari strasne vazne, ale pak clovek musi strkat do kouli, aby vyresil ,,hadanku,, v chramu prastare zanikle civilizace - protoze da prece rozum, ze v takovem chramu se musi strkat dvoumetrove koule na spravna mista (co asi ti herni dizajneri u toho chlastaji)

  • TheGGG

    názor mít můžeš, ale faktem je, že obecně je ten film hodnocený skvěle a TLJ, to jsem vypnul po 10 minutách... to je zase můj názor.

    Takže to že tě rogue one nebavil, neznamená, že obecně to mezi fandy není bráno jako nejlepší disney wars produkt.

  • lito

    v jaké bublině? Tak snad mi dovolíš můj názor. Film byl pro mě strašný a neudržel mou koncentraci. Popravdě i přiblbé Last Jedi jsem dokoukal, tohle jsem ale nedal. 100 lidí 100 chutí. 

  • TheGGG

    a pokud jde o jedi fallen order má to v příběhu zahrnutý hratelný flashbacky i na order 66, což za mě automaticky znamená, že to bude jedna z nejzajímavějších her ze star wars za mnooooho let

  • TheGGG

    tak to asi jak u koho no.

  • TheGGG

    nudilo to možná tebe, ale jinak je to jeden z nejlepších dílů star wars a obecně to lidi milují kvůli spoustě věcem... chce to nežít v bublině.

  • lito

    no, je to taková sonda do duše. Ta hra vyvolává spoustu otázek o životě apod.

  • lito

    tak jasně, že to není indie. Indie je nezávislá tvorba a Kojima se přece jen spoléhal na engine od Sony apod. I tak si asi rozumíme, že je to blíže indie hře než klasické mainstream hře od Sony(Horizon např.)

    U Rogue jsme fakt usnul, jak to bylo nudné. Po půl roce jsem zjistil  kdesi na diskuzi, že je tam Vader. Takže jsem zkoukl na youtube toho Vadera  a chápu, proč to mají lidi rádi. 

  • TheGGG

    v čem povznášející? Nic takového jsem nezažil.

  • TheGGG

    sekiro to samozřejmě vyhrát může, hlasovat budou novináři z celého světa, ne jen tydýti z kotaku a ign... navíc proč by si to průměrný hráč měl jakkoliv ztěžovat? Normální hráč to s trochou trpělivosti dohraje za nějakých 50 hodin (za předpokladu že bude lemra jak já a umře 40krát u Isshina :D)

    Resi 2 je v podstatě nová hra, od základu předělaná a překopaná a lze ji brat v pohodě jako hru roku

    Death stranding není vyloženě indie, když Sony nalila do Kojimi takový prachy a dělal na tom velký team... pár cen za herecké výkony a vzhled to zhrábne, no jak jsem psal, na hru roku to asi nebude.

    A disney sice dost věcí zkazil, ale povedl se jim rogue one a teď mandalorian a jedi fallen order. Takže občas mají své chvilky (pokud zrovna nevyprodukují odpad jako EP 7 a 8 ) a fallen order je podle všeho skvělá hra, já si ji teprvé budu kupovat, ale pokud to minulý rok mohl dostat GoW, proč né teď fallen order. Alespoň konečně zase vychází pořádné AAA singleplayery...

  • lito

    no, nevím, tam moc ani neutíkáš. ani to není moc horror. Je to povznášející zážitek. Jedna z top her.

  • lito

    Sekiro těžko - moc těžké, pokud si tam navolíš vyšší obtížnost na parírovaní bez Charmu - tak ti to žádný novinář nedohraje a navíc byl ten hejt, jak je to těžké apod. No chance v rámci mainstreamu.

    RESI 2 - vskutku nechápu, jak se Remake může účastnit hry roku. Jinak máš pravdu, bude to favorit, ale pro mě nepochopitelné.

    Death Stranding - indie - artová - metaforová hra v AAA produkci - to neuspěje.


    Jinak Disney uznávaný kanon? To je jako pozitivum?


    PS. Jinak nechápu, že se ti libí Death Stranding. To je přesně typ hry, proti které normálně bojuješ. Čili indie-art. Jen Kojima vytrolil všechny včetně Sony a nalil do toho prachů od Sony jako svina a pár dní před vydáním oznámil PC verzi. A ti co čekali akci- stealth, těm se směji do teď. Best trolling of the year. Ten chlap je prostě troll non plus ultra.

  • TheGGG

    příběh to samozřejmě má a to dokonce disney uznaný canon. Má to dle všeho skvělý souboják, skvělou grafiku, je to na hodně hodin, zajímavé prostředí atd. Opět, hraní indie artsy fartsy her z tebe nad-hráče a elitu herní komunity nedělá...

    hrou roku bude buď jedi fallen order, sekiro, resident evil 2 a možná death stranding (ale spíš ne, skvělá hra, ale ne pro všechny), astral chain to asi taky nedá. Takže to vidím na boj mezi resi 2, sekiro a fallen order

  • TheGGG

    povznášející? LoL, tyto hry kde člověk nemůže bojovat a jen zdrhá před strašáky jsou už docela otravné. A že by podmořské prostředí somy bylo nějaké terno to se rozhodně říct nedá. Celkově prostě RE2 lepší hra s lepší atmoškou atd.

  • lito

    tohle má všechny aspekty hry roku. Vyšlo to v listopadu. Dohraje to každý. Nemá to složitý příběh. Má to světelné meče. Je to barevné. Je to totální mainstream pro všechny.

  • lito

    SOMA je více povznášející zážitek než RESI2.  

  • TheGGG

    hraní indie her ještě z nikoho borca, nad-hráče a elitu herní komunity neudělalo... někteří lidi si to rádi namlouvají, ale jen proto, že někdo hraje kdejaký 8bitový maglajz, není to známka toho, že má dobrý vkus

  • TheGGG

    určitě ne... amnesia v žádném případě a i soma je o pár stupňů níž

  • skaven

    mainstream, ved je to obsiahnute v tom vyraze

  • amnesia i soma jsou určitě srovnatelné s resident evil 2

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit