Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Derp_1337

    Hele, jestli chceš rozebírat logickou rovinu filmů, tak v tom případě absolutní většina filmů neprojde testem. Vždycky najdeš něco, co scénaristé nebo režisér opoměli nebo nestihli.

    Rozdíl je jenom v tom, jestli to jsou nějaké drobnosti a nebo jsou to díry velikosti planety.

    -----------------------------------------------------------------------------------------------

    To video, které jsi postnul je totální blábol. Autor videa si stěžuje na úplné blbosti. Jako třeba "Ředitel Cranich přistál daleko od Galenova domova a pak celou cestu šel pěšky. To bylo nebezpečné, protože kdyby Galen chtěl, tak by ho mohl z dálky zabít odstřelovací puškou". To je argumentační nesmysl, protože Galen je zatracený vědec! Běžný vědec není mistrem odstřelovačem! Autor očividně viděl nějaké "válečné filmy", v kterých odstřelování vypadalo jednoduše a tak předpokládá, že to zvládne úplně každý.

    A i kdyby Gavin se štěstím na své straně dokázal zastřelit Cranicha, tak co pak udělá se zbytkem výsadku Death Trooperů?? Po ztrátě momentu překvapení by byl nahraný a profesionálně vycvičení vojáci by ho přemohli a zastřelili celou jeho rodinu.


    Autor videa si v absolutní většině případů z prstu vycucal různé teorie a vůbec se neobtěžoval zamyslet se nad tím, zda se nenajdou protiargumenty.

  • Derp_1337

    KOTOR se odehrává o 2000 let dříve, takže tam vůbec nevzniká nějaký problém s konfliktem příběhů. Myslím, že u KOTOR se automaticky předpokládá, že to je ok.

    Nejhorší je situace s veškerou tvorbou, která se odehrává mezi epizodou 3 až 4. Tam se najde spousta děl (ať už hry nebo knihy), které si navzájem odporují.

  • lito

    ty vždy musíš reflektovat svoje nízké IQ nějakým debilním komentářem. Kdybys alespoň pořád na sebe neupozorňoval. 

  • Harshday

    Chybí ti tam i republic commando.😬

  • Jack1947

    Mandalorian Je super! skoro jako by to ani nebylo o Star wars. Přesto to je a postupně se to odkrývá.Uvidíme co dál no.

  • Jack1947

    Nesahej mi na Puzzly v Tomb raidru reinkarnovaném" mě bavili.

  • Jack1947

    Tak to jsem rád lepší než jsem čekal tedy!

  • Veskoslav

    A kde máš KOTOR? 

  • clovicekO

    Přesně tak, od té doby co to má Disney se nemá cenu ohlížet na nějaký canon. Jediné star warsy jsou pro mne I-VI, Jedi Knighty, Dark Forces a čau.

  • MidnighT91

    Tak to něco vypovídá o SW fandom. Tady máš 2 hodiny důvodů proč je ten film naprosto nelogickej nesmysl. https://www.youtube.com/watch?v=GCSvj92qI2Y

  • Veskoslav

    Vždyť je to tak ve všech hrách tohoto typu....

  • Derp_1337

    Tak lepší než "hádanky" v nové trilogii Tomb Raider, kde v nejtajnější a nejhlubší části svatyně hráč najdete upgrade do samopalu 😂

    Řekl bych, že v tomhle člověk nesmí hledat moc logiky.

  • Coffin.Corner

    Ten kánon, který zabil Kyla Katarna a potažmo cely svět Dark Forces? No tfuj tajxl... 

  • Marcelskrc

    no sem s tím

  • Veskoslav

    Takže simulátor poslíčka plný reklam je cajk jo?

  • Na tuhle otazku si muzes s dobrou mirou presnosti odpovedet sam. Podle gameplaye to tech 7 zaslouzi minimalne samo o sobe, a na 8 to taky nevypada divne.

    Pro jednou mi prijde ze si AAA titul zaslouzi skore nad 5.

  • A teď otázka, kolik bodů navíc to dostalo, že je to SW?

  • no skoro jo

  • Harshday

    Zrovna tohle mi nevadilo vůbec, bylo to zajímavé spestření díky té hádance.

  • Povedztě Terezky čo také si mám predstaviť pod výrazom "IGN: energický platforming" to akože je to dajaká plošinovka?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit