Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nech si konecne 3d s brylami vsetci votknu za klobuk.
    • bobsh
      ať si tam votknu i to bez brejlí, zas tak skvěle to nevypadá a nějaký změny do hratelnosti to taky nepřináší. Až to bude automatická součást i těch levnějších herních zařízení (nebo i mobilů), tak prosim, ale pro mě to rozhodně neni nic za co bych si chtěl připlácet...
  • Lidé chápou, ale čekají na revizi s lepší baterkou, větší portfolio her a možná i o něco nižší cenu. ;)
  • Whisp
    Neviem aký úspech očakávali. Oproti starému DSku je jediná veľká zmena v 3D zobrazení, ktoré ale viac vyčerpáva baterku, treba sa na displej pozerať v správnej vzdialenosti a zo správneho uhla, zopár jedincov 3D efekt nedokáže ani zaregistrovať a ďalší majú od neho bolesti hlavy.

    Zaujala ma v článku spomínaná distribúcia filmov, to bude teda zážitok pozerať 3D filmy na to pidi displeji.
  • V době kdy vám moderní telefon udělá stejnou službu jak handhald tak je na čase přijít s novou politikou ... Bud mrtě nadupaný HW a nebo hry za přijatelnou cenu ... Vemte si Iphone 4 generace a hry na něj ... Win7mobile a smartphony , a HW který v těchto tel bije ... a nebo rozjíždící se platformu Android ... Tohle všechno je konkurence pro moderní handheld ... A já radši než za příruční konzoly od Sony koupím nějaký výkoný mobil který bude umět 100x víc věcí , a bude mít hry za 1/10 ceny co stojí hry na 3DS a budou stát na NGP ... a pobavím se u nich stejně jako na handheldu ... Pro rejpali vlastnil sem jak DS tak PSP a nějak mě to nechybí že už je nemam a jsou prodané
  • bobsh
    Pane Iwato, nevím jestli plně chápu 3DS, ale určitě plně chápu že za tu cenu se vám na něj zvysoka... a zustanu u svýho DSi
  • Hlavně nevím k čemu by mi to bylo a 3D efekt moc nemusím.
  • Cosi
    První týden to všichni chtěli, druhý týden je začala bolet hlava, oči, celý obličej. To si pak někdo rozmyslí vyhodit pár tisíc za efektní hračku která se stane pouhou ozdobou.
  • No podle mě je to s 3DS tak, že na něm ani neni co hrát hromada her sou jen opravdu velké hovadiny.Jistě je tam možnost hrát hry ze starého DS, ale na to člověku stačí mnohem levnější DS lite. Proto je velký problém i ta cena her zatím jen ani ne polovička je natolik zábavná aby za ni chtěl člověk vubec něco platit a když tak jen tak 100 kč. Jednoduše nemůžou vydat přístroj, který nemá ani 5 opravdu skvělích her a čekat že ho lidi hned začnou kupovat jako divý.
    -Robotron3- Víš ani ty nemáš pravdu. Srovnávat ty dva handheldy je podle mě blbost jeden je totiž zaměřenej na hardcore hráče a druhej jen na ty co se chtěj u her zabavit pokud nemají zrovna přístup ke své domácí konzoli.
    Osobně mám radši DS jelikož pokud chci hrát hru se skvělou grafikou ve stylu God of war tak si prostě sednu doma ke konzoli nebo pc a mimo domov se opravdu radši zaměstnám nějakou hrou na DS než hrou na psp.
    • Neni pravda. Na PSP je spousta takovych odreagovacek jako na DS, Patapon, Loco Roco, atd. to jsou nadherny hry a jsou originalni jen na PSPcku, nikde jinde je nenajdes. Takze PSP je pro hardcore hrace ale i pro casual, vsichni si tam najdou to svoje. Ja mam PSP i DSi a po case u me jasne vyhralo PSP, na kterem hraju radeji.
      • No pravda taky každej má svuj vkus někomu se líbí to a druhýmu zase tohle :-). Ja zase preferuji DS a naopak jako konzoli PS3. Jelikož Wii je opravdu zastaralé, ale jak sem řekl největší problém nintenda 3DS sou prozatím absolutně nezajímavé a předražené hry. Což ostatně tvrdíš i ty *3* .
  • NonSuch
    ...a nebo za to mozna muzou ty hruzostrasne hry co na nintendo konzolich vychazi? 2 zajimave first party tituly rocne a 50 pokemon her nedelaji "platformu"
  • Ono NGP na tom s predajmi nebude moc lepšie.
    Páni z Nintenda a Sony asi potrebujú dobrý držkopád aby pochopili, že klasickým handheldom s predraženými hrami už dávno zvoní hrana ...
    • Tak prave na PSP jsou ted jedny z nejlevnejsich her, ktere muzes sehnat napric vsemi ruznymi platformami. Nevim, proc se bat, ze cenova politika u NGP bude jina. U PSP jsou ceny vyborne, zvlaste u kolekci klasik, ktere sezenes i treba za stovku...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit