Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nahhh, špatne jsem si to přečetl, je to tam správně napsané s tim deadpoolem, moje chyba, každopádně za tím, že DC je atraktivnější než Marvel si stojím *1*
  • Deadpool first appearance 1991 a Deathstroke 1980.
  • pro pana autora článku - recenze skvělá, ale osobně si nemyslím že DC je méně známá než Marvel, Marvel je nyní na vrcholu jen díky Avengers, popravdě bych dokázal říct víc hrdinu z hlavy od DC než od Marvelu, každopádně s tím, že Deadpool byl předloha pro Deathstroke je trochu blbost, myslím totiž, že DC byl mnohem dřív než Marvel a většina hrdinu od Marvelu byla spíš vylepšené DC (podle mojeho názoru, nechci tvrdit blbosti)... zrovna Deathstroke byl určitě dřív než Deadpool.... je to jen takový detail *4* každopádně se těším, až si hru vyzkouším !
  • TheGGG
    škemráte o konzolové hry pcčkáři? proč si nějakou nevyprosíte na kickstarteru
  • Ronox
    Jo tahle hra mě chytla! Jako milovník sešitovek od DC a celkově komiksů to byla povinnost. Při oznámení jsem byl skeptický, aby to nedopadlo jako MKvsDC, ale pak mi kluci NetherRealmáci udělali šílenou radost. Skončil jsem jako fanboy s Red Son edicí a Collector's Edicí a všem doporučuju. Návaznost komb a hratelnost je super. Přesně jak píše Aleš. Při začátcích si najdete svých pár komb, ale pak se učíte je navazovat abyste nenechali protivníkovi jakoukoliv šanci k útoku. Jediný co je průměrný je grafika, ale i ta mi místama připadala kouzelná při cutscénách. Jestli jste na vážkách, tak určitě berte. Battly s kámošema nemají chybu.
  • Není PC verze, nezájem *5*
  • kubi-wan
    Mně Street Fighter přišel fajn, dělali jsme s kámošema dost klání, jen jsem si na něm odrovnal gamepad *1*
  • hra je i na iPady, jen takovej dodatek k tomu na jaké je platformy hra dostupná
  • deridon
    už by to chtělo pořádnou bojovku na PC, Street Fighter mě moc nenadchl a to Mortal Kombat by mi skutečně udělalo radost od nich.. sice se šuškalo o achievech na Steamu a předobjednávce na Amazonu, ale pořád nic :\

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit