Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Překvapivě s tebou souhlasím :D
  • Injustice je nadprůměrná bojovka a recenze popisuje všechny kladné prvky hry velmi dobře ale hra trpí spoustou neduhů. Například v příběhovém módu si nezahrajete za všechny postavy ale asi tak za polovinu. Samotný příběh je kvůli vydávání komixu Injustice hodně osekaný a dohrajete ho za pár hodin. Absence hraní za zlou stranu je nešťastné řešení. S.T.A.R labs mise jsou sice z počátku zábavné ale velmi brzo zjistíte, že se opakují.
    Další problém je množství obsahu pro postavy ve hře. Jedna ochodzí a příchozí scénka pro postavy a jeden Speciál je prostě málo a velmi rychle se okouká. Množství kostýmů je také hodně omezné ( proč ? Protože DLC ). Aby jste získali některé kostýmy tak musíte hrát mobilní hry a mít mobil s ios, registrovat na různých stránkách nebo předobjednávat u různých vydavatelů...takhle by se to prostě dělat nemělo. Když už člověk chce dělat DLC tak pořádně a ať vydají balík kostýmů ale ne to takhle rozházet po různých médiích.
    Injustice také neobsahuje Tag team mod. Proste dva na dva si nezahrajete (leda v iso verzi hry) což je v konkurenci dnešních her naprosto neuvěřitelné. Jediné co mě napadá je, že si tento mód schovávají do Injustice 2 ale i tak je to prostě obrovské mínus.
    Online módy jsou zábavné ale profesionální úrovně hra asi nedosáhne (některé postavy jsou prostě nevyvážené: Green Lanter, Grundy a Deathstroke velmi jednoduše vyhrají spamováním několika útoků).
    Celkově vzato je Injustice povinnost pro hráče kteří mají rádi bojovky a DC universe ale výše zmiňované chyby hru značně sraží do průměrů. Je to škoda, protože hra mohla být mnohem víc...
  • ales.smutny
    V crossoveru DC vs Marvel dostal Lobo na budku od Wolverina ;)
  • MACHOgejmr
    Co v tom story traileru dělá Tychus ze StarCraftu 2? :D

    Jinak Batman dostal od Wonderwoman slušnou nakládačku, i když nakonec vyhrál... srábek.
  • Chlapci, DC comix... To je Lobo, da si petipivo, placne servirku pres prdelku a pak tipne ty vase super heroes jak vajgla.
  • x_ander
    Přesně tak. A já jen doufám, že něco podobného se objeví i od DC.
  • To, že to není na PC znamená pouze, že bude méně pirátských kopií. V pořádku.
  • A hele, ty jsi stvořil novotvar!:O Nebo je "sory" nějakej odbornej výrazM
  • škoda no....
  • Rád bych si to zahrát ale mamka mi na to nechce dát peníze.
  • TheGGG
    No nevím, superman vs batman *7* To je zápas tak na dvě vteřiny. Lex luthor v robo obleku = další fail. U mě tak 6/10
  • TheGGG
    Bohužel jsem zjistil že tvá potřeba reagovat na mě není proto že bys mě chtěl naštvat, ale proto že mě obdivuješ, no sory ale padesátníci v upoceném tílku nejsou můj typ.
  • u mě je to tak že nerozlišuju kdo má kde licenci :)
  • kubi-wan
    Nehledě na to, že teď vychází perfektní Marvel komiksovej komplet! *5*
  • ales.smutny
    Já tím myslím u nás. V zahraničí to bude přinejlepším (pro Marvel) vyrovnané :) U nás přecijen lidé znají Supermana, Batmana, ale z Marvelu právě díky filmům X-Meny, Avengers...jejich členy díky stand alone... Kdo to vytrpěl, tak i Fantastic Four, Daredevila, Elektru...au...:))
    A je to i tím, že v Crew sice, co pamatuju, došlo na Batmana, ale zbytek moc ne... nějak tu má Marvel lepší reprezentaci :)
  • bohužel jsem zjistil že netroluješ ale myslíš to važne. nejspíš nejaky mindrak.
  • kubi-wan
    Já bych šel na kickstarter s projektem "doživotní ban pro TheGGG... na celym internetu"
  • BoB.2
    U mě je to 50:50.
  • deridon
    když se tam někdo s něčím zajimavým objeví, rád si zaškemrám, prozatim si vystačím s emulatorem a staršími díly MK a Tekken, děkuji ti pane TheGGG za hodnotný příspěvek jako vždy!
  • jojo, máš pravdu, ja to špatně pochopil z recenze, myslel jsem že v článku to bylo že první byl Deadpool a pak až Deathstroke.....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit