Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • single jsem zkoušel jen pár minut, abych zjistil mechanismy hry. pokud můžeš hrát multiplayer s bandou kamarádů, tak je to skvělá zábava! na youtube mě třeba navnadila videa od devildoggamera.
  • Starbound je naprostá pecka! Pokud mám očekávat vývoj obdobný jako u Terrarie, pak je na co se těšit. Terraira v konečně verzi 1.2 byl úplně jiný cake, než jaký nám naservírovali při prvním vydání. A pak ty mody! Z první desítky jsem akorát ještě nehrál Space Engineers, Rogue Legacy a Tales of Maj'Eyal. Přiznám se, že po mnoha pokusech mě roguelike rpgčka moc nechytly, ale Space Engineers vypadají moc dobře.
  • souhlasím, praštěně to zní. nicméně hry byly oficiálně vydány, ač v nedodělaném stavu, a přesto pro ně hlasovaly tisíce "praštěných" hráčů po celém světě... je to holt jen anketa s určitými pravidly umožňujícími hlasovat i pro vydané alfa / beta verze her. dnes je vydávat hry v takovém stavu skoro již zaběhnutá praxe, což mě osobně nevadí. vadí mi, když se vydá 'gold' verze hry, která je ve skutečnosti nedodělanou beta verzí a vydavatelé / tvůrci se stále tváří, jako by bylo vše v pořádku a dlouhé měsíce lžou hráčům (viz třeba poslední Total War, multi BF4).
  • papers please? guacamele? nikdo?
  • to mi povídej já posledních x hodin stavim obří USS Enterprise v tom modu s custom loděma *1*
  • A ma fajn hudbu!
  • eStar
    Asi takhle, ve Starboundu mám nahráno 38 hodin a to ta hra ještě ani zdaleka nevyšla a polovina obsahu chybí. Předpovídám stovky hodin zábavy.
  • Jam97
    Jestli by jsi chtěl zahrát někdo fakt dobrou indie hru, zkuste Risk of Rain. Ta hra je úžasná !
  • Lawliet
    Tak jsem to nemyslel. A jak říkáte chybí spousta obsahu. Hratelné to je sám jsem někde na 8čce, ale je to od 4ky velký stereotyp. Bugů je spíše kosmetických hra mě spadla za život snad jen jednou. Hudba je boží hezky to vypadá některé věci fakt člověka baví.
  • To jsou věci. Tak uz dokonce nedodelane hry dostavaji nekde titul hra roku, prijde to prasteny jenom me nebo ja nas vic?
  • Ted drtim Risk of Rain *3*.
  • Pete.palis
    Co Contagion??..může mi ji někdo doporučit??jestli mám do ní jít...díky;)
  • Jack1947
    Skoda, na druhou stranu 4.misto take nerni k zahozeni... dava to na vedomi ze stale Ceska herni (indie) scena ma co nabidnout a to je jen a jen dobre.
  • maros.goc
    bude aj games.cz robiť svoje rebríčky naj? tak dúfam, že spravíte aj najväčšie prešľapy webu games.cz a na prvé miesto vyčapíte recenziu na Aliens: Colonial Marines, ktorej ste udelili nadpriemerné skóre 6/10 ...ale inak vás mám veľmi rád ;)
  • jindra.veliky
    fandil jsem Contagion - dobra hra na coop, akorat to tam je ted plny noobu, ktery neumi hru hrat...
  • před pěti minutama jsem koupil Stanley Parable a dneska to do půlnoci zapařím :)
  • Space engineers mne zaujalo víc než starbound.
    Proč ? releas, fuking epic big space battle coming *14* .
  • http://youtu.be/Ms7dciqR0CE
  • rancor1223
    Chybí spousta obsahu (cca od 4 tieru výš) a hra je trochu nestabilní. Rozhodně ale nejen pro hardcore fanoušky, hra je perfektně hratelná už teď. A co že může dojít na velké změny? Alespoň budou nové věci k objevování.
  • Opravte si prosím link na zdroj.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit