Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tales of Maj'Eyal je hra s dlouhou historii a jeste delsimi koreny. Je to prepracovany TOME - Tales of Middle Earth, coz je prepracovane PernAngband, coz byla rogue like hra na motiv Drakenu z Pernu, ale zasahli pravnici a dale uz je vsem asi jasne. PernAngband sam vzniknul na zaklade zdrojaku Zangbandu nebo Angbandu (ale to je jedno, protoze Zangband sam je fork Angbandu a to Z melo puvodne znamenat, ze je do nej zapracovany svet Zelaznyho Amberu, coz je knizni serie, kterou uz dnes asi nikdo nezna. Angband sam vzniknul na zaklade zdrojaku UMorie, coz byla Unixova verze Morie a tedy jeho predchudce. Morie pak byla klon samotne Rogue a vznika v roce 1983 na VMS. Jak je vidno, tak Tales of Maj'Eyal ma historii starou 30 let.

    Ja jsem mozna konzerva, ale me se Tales of Maj'Eyal nelibi a myslim ze vrcholkem bylo TOME ve verzi 2.7x
  • No připadá to jen mě, nebo ten článek je prostě špatnej?
  • Heh... běžící kolektor :D
  • Jsem jedinej, kdo se do Starbound zamiloval?
    • zdeeneek
      Nejses, ja ho zakoupil hned potom, co jsem na konkurencnim webu videl hodinovej letsplay.

      http://www.hrej.cz/tv/hrajte-s-nami-starbound--11771/
    • Říkal jsem si, že až se mi zpřístupní Starbound beta na Steamu, nebudu ji hrát. Že počkám, až bude hra kompletní. No co jsem asi dělal prvních 8 hodin poté, co mi přišel ten radostný email? *12*
      • walltar
        Já sem ji zkusil taky hned po lauchi ... ale od té doby nehraju a čekám, než budou v nějaké pozdější fázi. Hra vypadá hodně zajímavé, ale nechci hrát bez kámoše, který čeká na kompletní hru.
  • Starbound je naprostá pecka! Pokud mám očekávat vývoj obdobný jako u Terrarie, pak je na co se těšit. Terraira v konečně verzi 1.2 byl úplně jiný cake, než jaký nám naservírovali při prvním vydání. A pak ty mody! Z první desítky jsem akorát ještě nehrál Space Engineers, Rogue Legacy a Tales of Maj'Eyal. Přiznám se, že po mnoha pokusech mě roguelike rpgčka moc nechytly, ale Space Engineers vypadají moc dobře.
    • Rogue Legacy doporucuju. Ono to totiz moc roguelike neni a jakmile to chytne, tezko se od toho odchazi ve stylu "Jeste jeden potomek a pak uz pujdu spat". Pro me osobne indie hra roku 2013, ale Starbound jsem jeste nehral.
  • papers please? guacamele? nikdo?
  • eStar
    Asi takhle, ve Starboundu mám nahráno 38 hodin a to ta hra ještě ani zdaleka nevyšla a polovina obsahu chybí. Předpovídám stovky hodin zábavy.
    • to mi povídej já posledních x hodin stavim obří USS Enterprise v tom modu s custom loděma *1*
      • já teď lítám s timhle, aneb kdo potřebuje pozemní základnu (bacha velký!) *1*

        http://2imgs.com/fec1c1eb38
  • Jam97
    Jestli by jsi chtěl zahrát někdo fakt dobrou indie hru, zkuste Risk of Rain. Ta hra je úžasná !
    • A ma fajn hudbu!
      • takovou až smutnou chvílema, kdy si člověk připadá jako malý opuštěný tvoreček v tom pustém, širém a nebezpečném vesmíru (přesto se musíte smát, viďte?)
  • To jsou věci. Tak uz dokonce nedodelane hry dostavaji nekde titul hra roku, prijde to prasteny jenom me nebo ja nas vic?
    • Me spise prijde prasteny tvuj nazor. Indie studio udela zabavnou hru v alfa verzi a tobe se na tom neco nelibi? Inu pak ji samozrejme nekupuj, navic to hlasovani bylo nejspise dost specificke, mirene na indie hry i v alfa fazi.
    • sugyn
      Pockej az ti tady nekdo prijde a vysvetli ze to je vlastne investice. Minule kdyz me tohle nekdo rekl tak jsem se malem pocural smichy.
    • A vite co je na tom vsem nejprastenejsi? Ze i tyhle nedodelane hry jsou mnohdy zabavnejsi a mene zabugovane nez nektere "dodelane" hry.
    • souhlasím, praštěně to zní. nicméně hry byly oficiálně vydány, ač v nedodělaném stavu, a přesto pro ně hlasovaly tisíce "praštěných" hráčů po celém světě... je to holt jen anketa s určitými pravidly umožňujícími hlasovat i pro vydané alfa / beta verze her. dnes je vydávat hry v takovém stavu skoro již zaběhnutá praxe, což mě osobně nevadí. vadí mi, když se vydá 'gold' verze hry, která je ve skutečnosti nedodělanou beta verzí a vydavatelé / tvůrci se stále tváří, jako by bylo vše v pořádku a dlouhé měsíce lžou hráčům (viz třeba poslední Total War, multi BF4).
  • Ted drtim Risk of Rain *3*.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit