Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zahrál jsem si betu do syta, a JE TO pouze přeskinovaná BF4 s absencí asi všeho, co dělalo Battlefield vyjmečným oproti jiným multiplayerovým střílečkám. Tupá muzika a hlášky typu "muthaf*cker spotted" nebo "f*ckin helicopter spotted" mě jen otevřelo nevěřícně hubu dokořán, jestli tohle myslí jako váženě. Je to vykleštěná a vybrakovaná BF4 zychlená a zjednodušená na úroveň CoD. BF pro mne definitivně skončilo, díky DICE/Visceral/EA za ukázku totálního braku. Obsáhlejší koment zde: http://www.databaze-her.cz/hry/battlefield-hardline/diskuze/. A za toto dát plnou palbu? To je opravdu vtip..

    Jen důkaz, že to není jen můj osobní hate - hodně kamarádů se i navzdory mé skepsi velmi těšilo na BFH a po dvou dnech na betě VŠICHNI zrušili své předobědnávky, protože to viděli sami.. :-)
  • Jack1947
    To nic nemění na tom že si tu sranda betu zejtra zkusím, snad to bude aspon zábavné. *4*
  • battlefield je znacka a bude vychazet porad novy a novy... to neni film ale hra !!! to musi jet na stejne vlne ale musi to prinaset neco noveho vzdyt vam vadi nesmysli... destrukce domu, strileni, auta to je zaklad battlefieldu... rozdil je v tom ze ted sou to policajti a zlodeji .. podle toho ta hra bude vypadat ale jinak je to porad battlefield.. podle vetsiny lidi by stoho meli udelat asi šachy aby to bylo neco jineho
    • Jack1947
      Fanboyismus se dá snad i léčit. *7*
      • Tak to bys měl jít do nemocnice.
  • tak konečne poradny simulátor policisty, takova hra tady od SWAT a rainbow six raven shield chybela
    • Jack1947
      Oproti zmíněných však chyběla akční možnost vše vystřílet, odpálit budovu raketometem... byly málo filmové *2*
  • cr8gg
    Prestante mlejt exkrementy a od zejtra si zahrajte betu.. ano ma to bohuzel nazev Battlefiel, ale je to uplne jina hra.. a co jsem hral betu nekdy pred par mesicema, tak me to i dost bavilo.
  • ja se hlavne teším na SP, z traileru to vypadalo na skvely policejní thriller
  • Mam ps4,jak prosim stahnu tu betu?
    • http://www.strejda-google.cz/#how+to+download+BF%3AHardline+beta+on+ps+4
  • No jo Electronic Farts.... na co sahnou to pos****.
  • Hrozná pochvovina. Nedá se to hrát:-(((( Když je někdo v pohybu, jako že z 99,9% je, tak nejde prostě trefit, ale vás rozstřílí hned jakýmkoliv flusátkem bez problémů *16* I když stojí, tak vás jakýmkoliv flusátkem rozstřílí taky bez problémů dřív než vy po něm vůbec vystřelíte *16* Tohle můžou hrát jenom cheateři na drogách jinak tomu nerozumím *16*
  • Autore, autore ... jak dlouho jsi to hrál? Dávej při hraní pozor. Protože ve hře samozřejmě těžké kulomety a raketomety jsou. V hotwiru oboje dvoje rozmístěné na několika místech mapy. S tím jde jakýkoli vehikl rozstřílet během pár vteřin.
    • .......K tomu se vyjádřil Thaddeus Sasser: „Vyřadili jsme z vybavení pro hráče těžké zbraně. Neseděly do konceptu střetu zločinců s policisty. Nějaké najdete na mapě, ale loadouty těžké zbraně nemají." takže tak, prvně si přečti pořádně text než se tady začneš do někoho navážet *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit