Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě zajímá jestli to bude mít zase zmrvený netcode, tak jako BF3, BF4 a plants and zombies. Frostbite se v tomto ohledu skutečně nepovedl a minulá beta hardline ukázala, že DICE to netrápí. Sice kolem toho děljí hezké PR, ale netcode stojí stále za nic. Uvidíme zítra, ale mám takové tušení, že to na disku moc dlouho nevydrží :D
    • Podstatny je, ze zacalujes, ne ze budes hrat.
    • Jack1947
      Netcode má nahovn* asi 900 FPS v MP. Takže si myslím že bude pokažený opět. Jn, jsou hry ke se na netcode nehraje RO/INs a pak tyhle kde se zas nehraje na zásahy.
      • Jack1947
        Má tám být samozřejmě % ale to nemůžu opravit protože spam. *7*
  • jak by EA prodavala pizzu: http://img-9gag-ftw.9cache.com/photo/aLPK1QA_700b_v1.jpg
  • Čtu tady jak je to špatný, ale stejně se najdou lidi co to koupí a bude to další hit. Já to nechápu.
    • Krescz
      lidi to chtějí (lidi=děti) a těm je jedno, že je ta hra sh*t...hlavne, ze jsou cool
      • No hlavne ze si vy dievcata mate o com poklebetit na tiscali.cz, ze ? Milujem ked nevyrastenci pouzivaju vyraz "deti" na inych hracov.. No hlavne ide o to vypadat ako tvrdas co ? Venujte sa radsej skole, decka usoplene :D
        • Jack1947
          Škole? díky tu mám zejtra dneska jsem si potřeboval po zkouškovém dát volno. Protože to byla síla. Soplák budeš asi i ty.
          • Tak jo, buď kecáš, nebo je Západní civilizace ve většim rozkladu, než jsem si myslel.
          • O zkouskovem *15* *15* *15* *15*
            Jakou vejsku studuje kkt co neni schopen vyjadrit jedinou souvislou myslenku co by mela hlavu a patu.
            • Jack1947
              Když už tak Vošku, máme tam Rétoriku no to je pro někoho horší jak Čeština protože se tam dělají projevy mluvnvnické, které mi zas problém tolik nedělají narozdíl od písemných. Táhni za carem ty sovjetská hnido. *3*
        • Krescz
          jdi postavit zeď taťko *11*...hlavně, že ty teď vypadáš jako drsňák ty velký chlape, který se staráš o tři děti a musíš každý den chodit do roboty na 12 hodinové směny
      • Jack1947
        Těm je jedno že jsou debžové. *4*
  • Pokud si chci zahrat poradny Heist, tak Pay Day 2 je jasnou volbou ... tohle ne.
    • v payday 2 mi vadi, ze ai maji inteligenci retardovaneho stromu. To sice nekteri hraci taky, ale je jich o trochu mensi procento *1*
      • Krescz
        a hlavne jak nemas partu kamosu, kteri vedi co delat tak je to jen hodne spatna strilecka
      • Jack1947
        Hráčů je menší procento, nebo jejich iq tykve?
  • No jasný, že nejde o reskin. Máme tam autíčka, pěkný baráky, jenom ta hratelnost zůstane stejně debilní jako u všech dílu BF, které vyšly po slavné dvojce. Až nějaká hra klofne Red Orchestru 2, daj mi z Tiscali vědět....
  • Keyz
    Super.

    Tedy značný pokrok. To zcela omlouvá recenzi Grey Goo kde nadávalo, že hra nic nového v žánru RTS nepřináší.... *7*
  • Stáhl jsem, tak uvidíme jak to spustí. Člověku se do toho ale ani moc nechce, při možnostech a kvalitěInsurgency.
  • ,,Než mě jeden sestřelil ze střechy, držel jsem bod pěkných pár minut."

    Já prostě říkám ,,kempit" *1*
  • Tak spadlo to po 10 minutách hraní. Dostal jsem pár resp killů a můj nigga při hodu medkitem řval medkit motherfucker. To mi asi bude stačit.
    • Každopádně single by mohl být dobrej, pokud teda udělají slušnej příběh.
  • budu ke hraní potřebovat tu kravinu PunkBuster, jako u BF 3? Jako sorry, ale dříve mi do compu tahal dost nechutného spywaru

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit