Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • v payday 2 mi vadi, ze ai maji inteligenci retardovaneho stromu. To sice nekteri hraci taky, ale je jich o trochu mensi procento *1*
  • Mam ps4,jak prosim stahnu tu betu?
  • WWladCZ
    Né vůbec jen klasický ctrl+c a ctrl+v zbraní, textur, zvuků a modelů...
  • Pokud si chci zahrat poradny Heist, tak Pay Day 2 je jasnou volbou ... tohle ne.
  • Jack1947
    Netcode má nahovn* asi 900 FPS v MP. Takže si myslím že bude pokažený opět. Jn, jsou hry ke se na netcode nehraje RO/INs a pak tyhle kde se zas nehraje na zásahy.
  • Mě zajímá jestli to bude mít zase zmrvený netcode, tak jako BF3, BF4 a plants and zombies. Frostbite se v tomto ohledu skutečně nepovedl a minulá beta hardline ukázala, že DICE to netrápí. Sice kolem toho děljí hezké PR, ale netcode stojí stále za nic. Uvidíme zítra, ale mám takové tušení, že to na disku moc dlouho nevydrží :D
  • cr8gg
    Prestante mlejt exkrementy a od zejtra si zahrajte betu.. ano ma to bohuzel nazev Battlefiel, ale je to uplne jina hra.. a co jsem hral betu nekdy pred par mesicema, tak me to i dost bavilo.
  • protože EA
  • Jack1947
    Oproti zmíněných však chyběla akční možnost vše vystřílet, odpálit budovu raketometem... byly málo filmové *2*
  • tak konečne poradny simulátor policisty, takova hra tady od SWAT a rainbow six raven shield chybela
  • Jack1947
    Fanboyismus se dá snad i léčit. *7*
  • battlefield je znacka a bude vychazet porad novy a novy... to neni film ale hra !!! to musi jet na stejne vlne ale musi to prinaset neco noveho vzdyt vam vadi nesmysli... destrukce domu, strileni, auta to je zaklad battlefieldu... rozdil je v tom ze ted sou to policajti a zlodeji .. podle toho ta hra bude vypadat ale jinak je to porad battlefield.. podle vetsiny lidi by stoho meli udelat asi šachy aby to bylo neco jineho
  • Jack1947
    To nic nemění na tom že si tu sranda betu zejtra zkusím, snad to bude aspon zábavné. *4*
  • N0isy
    Hrál jsem betu a rozhodně jde o přeskinovanou BF4.
  • On už vyšel BF4? Vždyť ještě nedávno tady bylo takové halo ohledně Battlefieldu 3?? Jinak já si občas zahraju Bad Company 2 a jsem spokojený ... proč ty Battlefieldy takhle začali chrlit?
  • Hnisavec
    Betlfíld definitívne Skolofdutovatel
  • Keyz
    Super.

    Tedy značný pokrok. To zcela omlouvá recenzi Grey Goo kde nadávalo, že hra nic nového v žánru RTS nepřináší.... *7*
  • No jasný, že nejde o reskin. Máme tam autíčka, pěkný baráky, jenom ta hratelnost zůstane stejně debilní jako u všech dílu BF, které vyšly po slavné dvojce. Až nějaká hra klofne Red Orchestru 2, daj mi z Tiscali vědět....
  • Veskoslav
    Pravda no. Jde o přeskinovanou 3,5 BF, protože BF 4 skoro nic nepřinesla. Navíc jsem doteď nepochopil, proč to má název Battlefield. Kdyby se to jmenovalo jinak, dost lidí by se na to dívalo jinak. Měli raději udělat nějaké pokračování 2142 než něco takového.
  • Tak je jasne podle videii ze nejde jen o preskinovanou ctyrku... to si mysli jen par rypalu ktery potrebuji stezovat :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit