Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • O zkouskovem *15* *15* *15* *15*
    Jakou vejsku studuje kkt co neni schopen vyjadrit jedinou souvislou myslenku co by mela hlavu a patu.
  • Jack1947
    Cože RS.SIEGE aneb zboříme váš dům jednou ránou, tak kjak to dělají speciální jednotky spetznas v Rusku... děkui ale ani to nechci.
  • Jack1947
    Škole? díky tu mám zejtra dneska jsem si potřeboval po zkouškovém dát volno. Protože to byla síla. Soplák budeš asi i ty.
  • http://www.strejda-google.cz/#how+to+download+BF%3AHardline+beta+on+ps+4
  • Princ.Jablon
    Takže ne-přeskinování tkví v tom, že z loadoutu zmizely RPGéčka, přidaly se dva módy a přidalo se na už tak dost vysokém tempu který z BF4 dělaj bratránka CoD se stroji? Modlím se, ať se Rainbow Six: Siege alespoň ze třetiny přiblíží k tomu prezentačnímu videu, a pak zmizí naprosto zbytečná slátanina typu BF:H v propadlišti dějin jako Medal Of Honor: Doorfighter
  • Krescz
    jdi postavit zeď taťko *11*...hlavně, že ty teď vypadáš jako drsňák ty velký chlape, který se staráš o tři děti a musíš každý den chodit do roboty na 12 hodinové směny
  • Rozhodně nejde JEN o přeskinovanou čtyřku, jde o přeskinovanou čtyřku za plnou cenu!
  • No hlavne ze si vy dievcata mate o com poklebetit na tiscali.cz, ze ? Milujem ked nevyrastenci pouzivaju vyraz "deti" na inych hracov.. No hlavne ide o to vypadat ako tvrdas co ? Venujte sa radsej skole, decka usoplene :D
  • Kravicka
    Vidim to tak, ze zacnou delat blbosti (Hardline je zacatek) a nebudou vedet kam se znackou pohnout jako s NFS a stejne tak to i zazdi.
  • Jako hra to nemusí nakonec být špatná, ale problém vidím v názvu. Když vydávají Battlefield, čekám Battlefield.

    Místo aby se vrátili k základům série, jdou do něčeho úplně jiného. Možná je to dobře, ale já bych přecijenom viděl odvahu DICE/EA se konečně postavit čelem ke značce Battlefield a ukázat dnešním usmrkancům, proč tahle série měla něco do sebe. Začal bych jasným odlišením se od CoD a likvidací naprosto zbytečného singleplayeru. Přeju si návrat ke kořenům série.
  • Jack1947
    Těm je jedno že jsou debžové. *4*
  • Krescz
    lidi to chtějí (lidi=děti) a těm je jedno, že je ta hra sh*t...hlavne, ze jsou cool
  • Čtu tady jak je to špatný, ale stejně se najdou lidi co to koupí a bude to další hit. Já to nechápu.
  • Taky jsem se tomu ze začátku hrozně vysmíval. Battlefield? O policajtech? Wut?
    Ale přeci jen to ještě neznamená, že to bude špatná hra *3*
  • Krescz
    a hlavne jak nemas partu kamosu, kteri vedi co delat tak je to jen hodne spatna strilecka
  • Battlefield je snad hlavně pojem pro válečné bitevní pole, plus BF hry jsou pojem pro přiblížení velkoleposti bitev všemožné bojové techniky, proto vypadá zařazování picandy mezi chlupatýma a zlodějema dost mimózně a zatím kapku trapně (hrál jsem první betu). Asi jako udělat Star-wars hru bez vesmírných lodí, světelných mečů nebo toho, co si pod tím kdo představí a má rád.
    A co mě u Hardline mrzí snad nejvíc, neudělat dneska co-op do takovéhle hry, to je fakt hřích...
  • Hral jsem BF Hardline a je to jen preskinovanej BF3 a 4.
  • Jack1947
    Má tám být samozřejmě % ale to nemůžu opravit protože spam. *7*
  • Tak to bys měl jít do nemocnice.
  • Jack1947
    Hráčů je menší procento, nebo jejich iq tykve?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit