Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dekuju steame, dekuju za ukradeny ucet a identitu, dekuju ze mi porad cmuchas v pc, dekuju za stahovani nevyzadane reklamy, dekuju za stahovani aktualizace namisto instalace a hrani skyrimu,dekuju za pretizene a tim padem nefunkcni servery pri aktivaci her, dekuju ze delas vsechno proto, abych si hry kupoval a uzival tak vsech vyhod ktere pirati nemaji :(
    • Ne.. on děkuje správně, mě trvala bezvadná instalace díky Steamu asi tři hodiny.. než jsem ho přemluvil, že mám originální DVD a bylo by lepší to instalovat z toho disku než to stahovat. Z větší části chyba instalace a přetížení serverů, z hlášky zkuste to později se mi málem zkroutila klávesnice. Fakt otřes, kdejaký pirát to sosne a hned hraje, holt my s originálkama máme zase problémy :(
      • Pouzil jsem hlavu a mel jsem za 5 minut nainstalovano ... Nechapu v dobe internetu, ze nekdo jeste neni schopen vyresit jednoduche zalezitosti ...

        Samozrejme, ze v 92 kdyz jsem zjistil, ze Arena neni dohratelna ve vydanem releasu tak to byl fakt problem. Pres Infima bbs stahovat patche a zjistovat, ze sejvy nejsou kompatibilni. Ale dnes? Jste tragedi ...
        • * v 94
    • Pokud nemas stejne heslo do emailu navazaneho na steam account, tak muzes bez problemu account/password zverejnit. Kazdy pocitac musi byt pro dany steam account autorizovan a kombinace jmeno/password nestaci k prolomeni tveho uctu.
  • Je normální, že na gametrailers.com zmiňují ve video recenzi převážně chyby a bugy a nakonec udělí hře hodnocení 9.3?
    • Cahir
      Je to normální u TES.
  • Tak me zacina Steam pekne s..t, hra nejde vubec naistalovat, po chvili to vyhodi hlasku, ze servery Steam jsou prilis vytizene a instalace se prerusi. Pred chvili se mi to asi na podvacate podarilo dostat do bodu, kdy se zacalo stahovat 5GB rychlosti 300 kB/s i kdyz mam 50Gb pripojeni, to je des, k cemu pak k tomu davaj dvouvrstvy DVD. Tak sem si rek, ze si pustim aspon soundtrack a jaky bylo moje prekvapeni, kdyz jsem zjstil, ze CD ma jen s bidou 17 minut, to je snad spatny vtip !!! *13*
    • Nechapu jake mnozstvi retardu hraje pocitacove hry. Zamyslim se, parkrat kliknu mysitkem a uz instaluju z dvd. Steam potrebuji pouze na autentizaci a na dotazeni mini patchu. Jenom blazen bude stahovat celou hru pres steam, kdyz ji ma na dvd ....
      • Laskave se umirni ve vyrazech, ono se to snadno mluvi, kdyz ti instalace z DVD desetkrat po sobe nespadne na chybu, ze servery Steam sou pretizeny.
        • Instalace z DVD neni vubec zavisla na pretizenosti steamu. Staci zrusit steam stahovani, deletnout lokalni content Skyrimu a znovu spustit instalaci.
          • Ahoj,
            kdyz jsem instaloval svou prvni "STEAM" hru a to Rage mel jsem 100chuti nakopat nekoho do pr... Zpusob jakym jsem dokoncil instalaci byl desny. Nevim proc, ale pro ty kteri nevedi, kterea bije mohla byt v manualu venovana stranka "Jak spravne instalovat z DVD". Pokud tam byla a ja ji prehlidl, tak nic... "Spustte instalator > nainstalujte STEAM client > vytvorte si ucet > zruste STEAM stahovani > smazte lokalni obsah > znovu spustte instalator z DVD." A dole na tehle strance by v poznamce fontem velikosti 0.5 a mene mohlo byt "Hlavne se nesnazte zmenit cilovy adresar pro instalaci STEAM klienta/hry samotne, ofiko to nejde a neofiko si to vyGOOGlujte!" Cao ;-)
          • Před samotnou instalací samozřejmě dochází k ověření přez Steam, což v případě smůly opravdu končí pitomou hláškou, že jsou servery přetížené a zkus to později. Někteří lidé jako OO jsou tak chytří... až to hází chybu na Steamu ... no nic *2*
          • A mohl by jsi to nějak rozvést přesněji pro nás neandrtálce či neznalé pro tebe banálních věcí? díky
  • Bohužel to vypadá,že podobné nastavovací komedie jsou čím dál častější.To aby rovnou dávali do manuálu stránku s nadpisem "Pomoc si sám".Tam budou odkazy co a jak editovat kdyby to nefungovalo tak jak má.Zbytečně to to pak tu hru sráží.
    -Na PC se mne podobné možnosti nastavení a uprav líbili.Ovšem pouze,když byli dobrovolné a ne takřka povinné :)Rám jsem si nastavil co jsem chtěl a jak jsem chtěl,ale abych to musel nastavovat hnedka při prvním spuštění?!To je špatné
  • Taky mám chut si jí koupit...ale co biochemie...mimo to mě ted čeká nové čelní okno... :-/ Doufám, že do doby, než na ní našetřim, už bude pár patchů...

    Jak je to s levelováním okolních potvor? Jako v Oblivionu, Morrovindu, nebo něco na půl cesty?
    • Lawliet
      spíš fallout
  • Hairy_Ass
    Menu je zpočátku trochu krkolomné, ale po pár hodinách hraní si na něj člověk zvykne, jen pořád lituji toho, že myš v menu není moc podporovaná.

    PS: Je docela fajn pocit, když si člověk vyrobí komplet vybavení ručně. *4*
    • Interface je hnusne konzolovitý, myška sa v 80% prípadov nedá použiť. A to teda fakt nazlostí. Sčasti som to vyriešil namapovaním e, r, tab etc. na myšku, ale to žonglovanie v "invertári" a "skill tree" to je fakt katastrofa pre pc only hráča.

      Dokonale to skazilo dojmy z prvých hodín hrania skyrimu. *13*
      • Bohužel ten samý interface prostě přehodej z kozolí na PC.I přesto,že je to nelogické.Byla by to práce navíc to upravovat.Jak někdo psal,že si prostě po čase zvykl.Člověk si zvykne na ledacos,Na špatné jídlo ze supermarketu,na šmejdské řemeslníky a státní správu.Je to až zvláštní na co vše se dá zvyknout :).Bohužel tím,že si prostě zvykneme tak schvalujeme tu realitu na kterou jsme nadávali.Tedy pak to má výrobce jednodušší.Prostě dělá tak jak uzná za vhodné a protože téměř nikdo se neozve tak to tak bude dělat dále.
    • No to co jsem zatím mohl vyrobit tak to jsem našel... Ale jo snad to povede ještě dál...
      • Hairy_Ass
        No to já taky, ale stačilo zabít pár vlků a jelenů a pořídil jsem si zadarmo slušivé kožené brnění (do těžkého nefušuju *3* ). Jinak podle perků si budu moci vyrobit třeba i daedrické, na to jsem hodně zvědav (hlavně na ty suroviny!).
        • Lawliet
          deadrické je ale heavy *1*
          • Hairy_Ass
            Píšu, že mě zajímá, ne že ho budu vyrábět. *4*
        • MrSanta
          Což daedrické, ale mělo by tam být i dračí? To bude teprva něco *14*
          • Hairy_Ass
            Dračí neznám, ale o daedrickém něco vím, proto mě zajímá (například kde vezmu tu daedrickou esenci, ebonit asi nebude problém, ten se normálně těží.).
            • MrSanta
              Já to myslel tak, že to brutální bude to ALE *15*
            • Hairy_Ass
              MrSanta: Na to jsem právě tím "ale" narážel. *3*
            • MrSanta
              Ale tam bude určitě brutální. Ono i o tom armoru se v Morrowindu říkalo, že není jisté, zda doopravdy pochází z draka.
            • Hairy_Ass
              MrSanta - Jo na tohle jsem zapomněl, ale v Morru moc dobré nebylo, nebo tedy byly tam lepší. Zatímco tady je jeho perk nejvýš, takže v tom bude asi nějaké ale. *4*
            • MrSanta
              V Morrowindu byl Imperial Dragonscale Cuirass. Nebyl nic extra, ale vypadal hezky. Nosil jsem ho, dokud jsem nezískal dost peněz na nákup Dreugh Cuirass. V tom jsem pak běhal celý zbytek hry. Moc se mi líbilo jak v něm můj nordík vypadal. Pak tam ještě byla Imperial Dragonscale Helm - pro mě jednoznačně nejhezčí helma z Morrowindu a Oblivionu dohromady. Tu jsem nesundal celou hru.
              Esenci, tipuju, vymlátíš z Dreamor.
  • Menu je imho lepsie ako bolo v oblivione, trochu trvalo kym som si na neho zvykol ale tab+e+r nie je az taka zla kombinacia, plus, tvare postav v hre su oproti tym co boli v Oblivione dokonale, takisto sa zlepsila aj animacia behu, postava uz "nekorculuje." Hra mi zatial spadla dvakrat, zakazdym pri quicksave, ale to nie je az tak strasne. A rada na zaver, chvilu mi trvalo kym som prisiel na to ze predmety/kuzla musia byt najprv vo favorites a az potom je mozne priradit im klavesove skratky. Plus este ma napada >> http://penny-arcade.com/comic/2011/11/09
  • JohnyTheZik
    hraju 1920*1080 ultra, vse na max a vypada to paradne O.o.. rozhodne o mnoho lip, nez Oblivion a popravde o dost lip, nez to, Jindrou zminene, CoD.. (nic proti CoD)..
    Po hodine hrani me mrzi, ze jdu dneska na akci zlatopramenu 2 jedenactky za 11 korun, takze se na to poradne vrhnu zejtra.. prvni dojmy? bomba, smekam..
    • Já to nechápu. Stal se ze mne přes noc Fanboy anebo je Dan Vávra cvok (stačí si najít jeho Twitter)? Oblivion jsem nikdy nedohrál... Upřímně jsem se nedostal daleko od hlavního města a většina věcí mne na tý hře nudila... U Skyrimu mám pocit že pokud co nejrychleji neobjevím co se skrývá za další a další zatáčkou tak že mi to uteče...
      • Hairy_Ass
        Nápodobně (i když já jsem měl rád TES odjakživa). *3* Jako správný Dunmer jsem se vydal nejdříve na duchovní pouť k svatyni Azury a pak mám v plánu co nejdřív vstoupit do služeb Legie. Nejlepší na tom je jak se člověk postupně z rozhovorů a knih dozvídá dějové pozadí, o občanské válce, o Domininiu atd...
        • Ty jo tak to já hraji za Norda takže asi budu proti Císařským... Ale zatím se tak plahočím kolem první vesnice :-D
  • jindra.veliky
    lol ta grafika je hrozna. hraju na medium a vypadato hur jak ten cod engine na kterej furt nadavate *1* *1*
    • Trolololo :D
    • Hairy_Ass
      Až bude mít CoD takhle obrovský naprosto otevřený svět s tolika možnostmi, tak si to srovnávej. A na medium říkáš, to abys si pomalu řekl mámě, aby ti k Vánocům koupila nový PC. *4*
    • Grafika na blízko není moc pěkná ale do pohledy do dálky potěší...
    • zas tak hrozny to byt nemuze, me by spis zajimalo jaka je hratelnost
      • jindra.veliky
        no ja jsem stravi lve hre asi 15 minut a z toho jsem hral 2 minuty a to jsem behal po namesti a nasledoval nejakyho popravciho cetare a celkem nuda. jak prvni mise v Crysis 2 jen behas a mackas co je zrovna potreba takze pro me nuda *6*
        • Udělej nám všem laskavost. Kup si lístek na Petřín, rozhlídni se po okolí a pak skoč dolů (pro jistotu hlavou napřed). Už mám těch tvých blbých keců (a rozhodně nebudu sám) dost.
        • Hairy_Ass
          To jsi se dostal teda daleko - tutorial bohužel o samotné hře moc nenapoví, jen co se dostaneš do první vesnice (Riverwood), tak to začne být tím pravým TESkem ( *15*). I přes občasné padání (hlavně v okolí města Whiterun) jsem zatím ze hry nadšen. Asi se prozatím na hlavní dějovou linii vykašlu a půjdu řešit občanskou válku, ve prospěch Císařství samozřejmě. *4*
          • Jazz
            Já s ním souhlasím, je to pro mě prostě pičovina.
          • Eurofanatiku!
            • Hairy_Ass
              Jsem tak trochu fanda do antického Říma, takže bych v tom nějaké eurofanatictví nehledal. *3*
        • Ringwraith
          Brácho ty nezklameš. *1*

          Moje mínusko ber jako pochvalu. *5*
        • MidnighT91
          Děláš si srandu ??? Prosím, řekni že tenhle koment nemyslíš vážně...
  • no tak v kildu řekl jeho názor...nemusíte ho hned linčovat:-)

    jinak ty textury sou fakt nic moc....ale rozhodne me to nevadi zase si zahraju plyne 1680-1080 na high na 3roky starem pc:-)
    • sorry je to reakce na pripevek od martina ooops

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit