Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no ani ma to neprekvapuje, aj som uvazoval o zberatelskej verzii ale pri tej cene a teraz ked vidim ze je to este aj "beta" a ja im to mam zadarmo otestovat, dakujem neprosim. Pockam si az to bude naozaj funkcne a este lepsie aj zlacnene.Nemam dohrane este ine hry takze mam cas. Akurat je smutne ze fakt PR masaz krmi ludi niecim co nakoniec vecsinou nieje pravda alebo je to polopravda (grafika a predpokladam ze kopec dalsich veci). A celkom ma pobavilo ako tvrdili ze pouzili komplet novy engine ktory si napisali a pritom je to zasa Gamebryo.
    • tak si to stáhni a budeš to mít zadarmo *7*
  • Jsem jediný, komu vadí naprosto dementní menu? Je fakt takový problém udělat pro PC verzi zvlášť UI, když zřejmě konzoláře dojímá efektní 3D menu ve kterém potřebuju 3x víc času pro zorientování
    • grinderman
      Menu jsou naprosto priserne, ovladat je na kombu klavesnice+mys je horor.
    • Mně nevadí... Není to geniální ale co chceš od hry zaměřené na konzole... Po 3 hodinách hry se mi s nim pracuje dobře a rychle. Je přehledný... U mne spokojenost.
      • najviac mi vadi ze sa musis cez vsetko preklikavat 500x
      • no kdyby v tom menu fungovala myš, něco jak v crysis tak by to šlo ovladat daleko rychleji..a aspon pro me pohodlneji *9*
  • Jo, hra je možná super, ale mě to při instalaci píše, že Steam servery jsou zaneprázdněny, tak to nevypadá, že si dneska zahraju. WTF *11*
    • Pete.palis
      -možná ti poradim...tenhle problem jsem měl při instalaci taky u jedný z her....zkus si změnit jazyk steamu na angličtinu (restartuje se i steam)....pak by ti to mělo jet...
      -nevim proč, ale mě to minule pomohlo...pak samozřejmě můžeš přepnout zpět na CZ:)
      • GlaDOS
        Mít Steam v češtině ja hardcore. Způsobuje dost problémů (např. hry na Source enginu rádi s češtinou nejdou spustit a hází chyby). Zase tolik nepotřebuji mít české popisky a tlačítka.
    • smejki
      vrhni se na to večer, až opadne vlna
      • Navíc nechápu, proč to nemůžu naistalovat z DVD a lidi se mi diví, že ač STEAM používám, tak na něj neustále nadávám.
        • smejki
          jak nemůžeš instalovat z DVD? to nechápu.
          to máš jako placku ale taháš to online? čuju chybu na tvé straně.
        • Me se ta instalace povedla az po hodine...chce to trpelivost.I kdyz nechapu co ma instalace z DVD dpolecneho s pretizenymi servery...tohle celkem pohnojily.
        • neviem ci sa jedna o to iste, co pri rage, ale tam tiez mame 3 dvd a hra si chcela tahat 24GB zo Steamu ... obist sa to da takto:

          https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=5357-FSQM-0382

          neviem ci je to ale mozne aj pri cenega veciach...
          (a ked vravite, ze cenega -- tak si asi na svk / cze skyrim kupovat nebudem...)
        • Ja zase nechapu, proc si to na Steamu nemuzu koupit, kdyz ho to stejne vyzaduje.
          • Ringwraith
            Protože Ceneze se musí vyplatit tady hru vydat s českým překladem a tak si musíš koupit krabicovku od nich.

            Kdyby jsi si mohl hru koupit na Steamu, tak by tam asi nebyla žádná čeština... a to by bylo breku...
            • Mne prislo hrozne smutny videt to Skyrim (PL) ...
      • To nemůžu, šel jsem schválně z práce dřív *1* *1*
  • hra je super a konzola funguje super:))
  • Ringwraith
    Díka za info. Vypnutí mouse smoothingu pomohlo.

    Jo a první reakce na Skyrim - prostředí v dálce vypadá skvěle. V Oblivionu bylo hrozné... muselo se to řešit modifikacemi.
  • Proto sérii elder scrolls miluju...komunita z toho udělá ještě 2 krát tak velkou pecku...oblivion s mody je uplně jiná hra a dost se těším co lidi vytvoří. Sám jsem něco zkoušel ale nic moc velkýho.
    • mody jsou pekna vec, ale osobne jak se pustim do modovani, tak jen vylepsuju zacinam stale od zacatku a ke hre se uz nedostanu
  • Počítám, že za rok už to bude opatchované do snesitelné podoby. Zatím se to déle instaluje než hraje v kuse *1*
  • nejak ten clanek nechapu, vzdyt to by pak snad mohli psat ke kazde hre ne? a i prestodle je to porad takovej vystrel do tmy
  • ale 10/10 to dostane i když se nedá spustit
  • Black_Hand
    mala korektura "oteverete soubor" nikoli "otevrete souboj"
    • malá korektura :D :D "otevrete soubor" nikoli "oteverete soubor"
      • Malá korektura: :D "otevřete soubor" nikoliv "oteverete soubor" *1*.
        • samej cenzor tady:D
          • smejki
            malá korektura: "korektor", nikolov "cenzor"
            • Cahir
              Kluci, tohle mě skutečně pobavilo. *1*
            • smejki
              do kelu! *15*
            • za to je hrozan veta ti chybi tecka
            • Malá korektura: "nikoliv", nikoliv "nikolov". (To je hrozná věta)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit