Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Guillerma del Toro je borec ... Hlavně Faunův labyrint a Princ bez království jsou naprosto geniální díla ... Lovecrafta jsem nečetl, ale chystám se na to... Na horrovy rpg se velice těšim :-)
  • Zaujímavé, ale v prípade del Tora by som sa viac tešil na temnú akčnú adventúru ala Faunov labyrint. Tá atmosféra bola neskutočná. No uvidíme, čo predvedie American McGee s novou Alice ...
    • ...a Warren Spector s Mickey Mousem:o)
  • Ak to bude aspon tak dobre ako Mass Effect, tak sa riadne tesim :)
  • Lovecraft je legenda, moc se mi třeba líbil takový spin-off Čaroděj ze Salemu. Škoda že u nás knižně vyšlo jen pět dílů. Jinak hororový RPG od THQ? To mi připomíná první zmínky o Stalkerovi ;) Každopádně tuhle hru si nenechám ujít.
  • Drom
    vypada to cim dal tim vic zajimaveji *5*
  • Del Toro ? Podla H. P. Lowecrafta ? Horror ? RPG ?... ...toto je snáď (skoro) splnený sen !!!
    • Až na to W... *1*
      • Áno je to fail... ...priznávam *12*
  • Zajimave, jsem moc zvedav co se z toho vyvrbi...
  • Nechapu proc recenzent kdyz nic nevi o levercraftovi pise toto "hráč je pověřen vyšetřováním a kontrolou otevřených portálů do jiných dimenzí, které musí být uzavřeny (ha Mass Effect!"nevim proc ha mass efect kdyz v jeho povidkach je to primo takhle napsany
    ha mass efect ja bych spis napsal ze mass efect kopiruje lovercrafta ten umrel pred stovkou let a umrel v chudobe a nemoci lide ho za jeho podivne povidky nenavideli a ted to dulezite jeho povidiky se cele toci okolo cultu cthulu a probuzeni prastareho a aby se mohl probudit musi se otevrit urcity portal a vse se odehrava ve meste arkham nebo v pristavnim mestecku insmuth ne vzdy dost casto ale ve meste sou vysetrovatele kteri tyto portaly uzaviraji a brani vstupu prastareho velmi zkracene receno je to trochu slozitejesi
    "In his house at R'lyeh dead Cthulhu waits dreaming"
    ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
    • Lovecraft je vyjímečný spisovatel a můj oblíbenec, to že byl za svého života zavrhován je fakt, ale, nutno dodat, že některé jeho názory byly dosti radikální a mimózní - čechy a poláky například popsal jako "Zvrhlá zvířata, a tělesně a duševně prohnilé obludy"
      • Tak telesne nevim ale nutno rict ze v dnesni dobe tech dusevne prohnilejch je spousta ale ne jen cechu a polaku ale uplne vsude tak zas nebyl tak daleko od pravdy :-D
        • To zas jo, s tím se nedá, než souhlasit.
    • Mas v tom taky trosku maglajz... Lovercraftovu tvorbu znam prakticky nazpamet a o otvirani/zavirani nejakych portalu tam doslovne skoro nic receneho neni (s vyjimkou povidky Hruza v Dunwichu, ale ta se zrovna netoci kolem Cthulhu). Kdyz uz nekoho karas, tak bys mel alespon sam neco vedet. Ale jinak budiz... Nic ve zlem.
      • zminka na cult je skoro ve vsech jeho povidkach i kdyz skoro nepatrna tak tam je on byl tim cultem posedlej aspon se to rika nazev cthulhu pry vymyslel schvalne tak ze to byl zamer autora aby to neslo vyslovit
  • Jsem zvědavý, her na motivy příběhů H.P. Lovecrafta bylo už ohlášeno hodně, ale většina se vydání nedočkala. Nejvíc se mi líbilo, jeho universem inspirované, Eternal Darkness.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit