Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechapu proc recenzent kdyz nic nevi o levercraftovi pise toto "hráč je pověřen vyšetřováním a kontrolou otevřených portálů do jiných dimenzí, které musí být uzavřeny (ha Mass Effect!"nevim proc ha mass efect kdyz v jeho povidkach je to primo takhle napsany
    ha mass efect ja bych spis napsal ze mass efect kopiruje lovercrafta ten umrel pred stovkou let a umrel v chudobe a nemoci lide ho za jeho podivne povidky nenavideli a ted to dulezite jeho povidiky se cele toci okolo cultu cthulu a probuzeni prastareho a aby se mohl probudit musi se otevrit urcity portal a vse se odehrava ve meste arkham nebo v pristavnim mestecku insmuth ne vzdy dost casto ale ve meste sou vysetrovatele kteri tyto portaly uzaviraji a brani vstupu prastareho velmi zkracene receno je to trochu slozitejesi
    "In his house at R'lyeh dead Cthulhu waits dreaming"
    ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
    • Lovecraft je vyjímečný spisovatel a můj oblíbenec, to že byl za svého života zavrhován je fakt, ale, nutno dodat, že některé jeho názory byly dosti radikální a mimózní - čechy a poláky například popsal jako "Zvrhlá zvířata, a tělesně a duševně prohnilé obludy"
      • Tak telesne nevim ale nutno rict ze v dnesni dobe tech dusevne prohnilejch je spousta ale ne jen cechu a polaku ale uplne vsude tak zas nebyl tak daleko od pravdy :-D
        • To zas jo, s tím se nedá, než souhlasit.
    • Mas v tom taky trosku maglajz... Lovercraftovu tvorbu znam prakticky nazpamet a o otvirani/zavirani nejakych portalu tam doslovne skoro nic receneho neni (s vyjimkou povidky Hruza v Dunwichu, ale ta se zrovna netoci kolem Cthulhu). Kdyz uz nekoho karas, tak bys mel alespon sam neco vedet. Ale jinak budiz... Nic ve zlem.
      • zminka na cult je skoro ve vsech jeho povidkach i kdyz skoro nepatrna tak tam je on byl tim cultem posedlej aspon se to rika nazev cthulhu pry vymyslel schvalne tak ze to byl zamer autora aby to neslo vyslovit
  • Ak to bude aspon tak dobre ako Mass Effect, tak sa riadne tesim :)
  • Drom
    vypada to cim dal tim vic zajimaveji *5*
  • Zajimave, jsem moc zvedav co se z toho vyvrbi...
  • Zaujímavé, ale v prípade del Tora by som sa viac tešil na temnú akčnú adventúru ala Faunov labyrint. Tá atmosféra bola neskutočná. No uvidíme, čo predvedie American McGee s novou Alice ...
    • ...a Warren Spector s Mickey Mousem:o)
  • Del Toro ? Podla H. P. Lowecrafta ? Horror ? RPG ?... ...toto je snáď (skoro) splnený sen !!!
    • Až na to W... *1*
      • Áno je to fail... ...priznávam *12*
  • Jsem zvědavý, her na motivy příběhů H.P. Lovecrafta bylo už ohlášeno hodně, ale většina se vydání nedočkala. Nejvíc se mi líbilo, jeho universem inspirované, Eternal Darkness.
  • Lovecraft je legenda, moc se mi třeba líbil takový spin-off Čaroděj ze Salemu. Škoda že u nás knižně vyšlo jen pět dílů. Jinak hororový RPG od THQ? To mi připomíná první zmínky o Stalkerovi ;) Každopádně tuhle hru si nenechám ujít.
  • Guillerma del Toro je borec ... Hlavně Faunův labyrint a Princ bez království jsou naprosto geniální díla ... Lovecrafta jsem nečetl, ale chystám se na to... Na horrovy rpg se velice těšim :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit