Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak zaklínač je takové chodící klišé a tady u toho mi zase vadí hrát za holku.
    Holt u nás na základce jsme vedeni k vysokým standartům. *3*
  • Nj skocit do studene vody v obleceni se rovna sebevrazde. Ale mozna si to LV nevsimnul protoze se prave kochal pohledem na fps v rozku (co dela hodne casto) *15* *7*
  • Zaklinac se nelibi skoro nikomu, ale tato holka je hezka. Holt nevypada jako modelka z casopisu ale z toho vyrostes az dochodis zakladku.
  • Jo, taky mě hned napadlo, kolik lidí bude dělat meme a vtípky na to, jak tam běhá polonahá po sněhu. Víš kolik lidí bude takový vtípky dělat? Ani jeden. Protože tolik people of color v pozitivních rolích ještě nikdy v žádný hře nebylo - a navíc v hlavní roli ženská. Takže 10/10 a můžeme si povídat, jak je Skyrim špatná hra.
  • Dal by som 4/10, vid Vavrov clanok.
  • Zaslouží, jediné single RPG, kde můžeš narazit na náhodné události, jediné open word RPG, kde je 10 na miste
  • michaliuz18
    skyrim si 10 bodov nezasluzi ani nahodou, mozno v prvotnom hajpu ked hra vysla a kazdy bol zaslepeny a mal ruzove bríle. Inak je to v priemere tak medzi 7 a 8 maximalne . Ked si clovek uvedomi je to taka nezazivna behacka po ale velmi peknej krajinke, no zo suchym pribehom , svetom , misiami. Mody z toho spravili 10 bodovu hru
  • michaliuz18
    *1* *1* *15* *6* nie nedá , len oblecenie . Nemusi sa ti pacit takto vzhladovo ale charakterovo je to velmi prijemna postava ktora ti prirastie k srdcu :D ale kedze ti vadia take blbosti ako vzhlady postav tak asi nemas vsetko pokope :D
  • Dá se změnit vzhled hlavní hrdinky?
    Bohužel stejně jako u zaklínače mi vadí hlavní hrdina a rád bych si vytvořil vlastního.
  • Naopak, dnešný hráč je veľmi náročný. Si myslíš, že v 90kach všetci hrali len Fallout alebo Sim City? Ale kde! Väčšina hrala "tupé" strielačky ako Doom a Quake. Dnes sa masovo hrajú aj RPG a iné náročnejšie žánre.
  • No ja jen ze je v recenzi venovana velka cast tomu jak tam je zima az prasti..jakoby, lol:)
    Clovek by cekal kdyz je to tak uzasna featura ze bude mit neco do sebe, ale nema. Pritom si to o nejakou mrznouci featuru primo rika, jenze to by ti kazualove rvali ...je me to jasny.
  • Tak to už je trademark Guerrilla Games ne? :D Si vzpomeň na Killzone 3, která se odehrávala na planetě, která byla ledová jak prase o vojáci tam chodily taky celkem nalehko https://cdnb.artstation.com/p/assets/images/images/000/532/433/large/rudy-massar-killzone-3-sev-and-narville-in-game-shot.jpg?1425862611

    Kucí z Amsterdamu tu zimu asi vnímají trošku jinak no. :)

    Ale že by mi to nějak vadilo...
  • Jsem hrál Wolfensteina, a když mě postřelili, tak stačilo přeběhnout přes lékárničku a byl jsem najednou uzdravenej. Co nějaká operace? Vytažení kulky z rány? Zatracení kažuálové!
  • ucho
    hrám se vyčítá kde co, ve zdejší recenzi dostal Skyrim 10/10. to mu to ale vytmavili, co? :)
  • Jasny. 30 pod nulou, vanice, tma ale Aloy nezmrzne ani kdyby ji clovek enchal stat na miste celej den, to pak je ta atmosfera takova spravne casualni a jak delana pro dnesni nenarocne hrace, stejne jako cela tahle hra. Mimochodem tohle se vycitalo Skyrimu o sto set, ale tady to zrejme nevadi..to je prece bozsky Horizon.
  • Odulin
    Díky za recenzi. Teprve teď dohrávám Horizon a tímhle si rád prodloužím pobyt.
  • Bomba a už se nemůžu dočkat The Last of Us 2 :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit