Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Odulin
    Taková solidní hra a tady se borci zmůžou akorát na pláč okolo hadrů a zimy.:D 80.léta a osmibity na vás...by vás to věčné rozmazlené fantazírování přešlo.
  • LV426 ty seš ale idiot.Je to hra a ne simulátor reality.Nechápu proč se vůbec ke hře vyjadřuješ, když se považuješ za pc master race:) a hru jsi určitě nehrál..Pobavils
  • Souhlas. Tvorba postavy je v RPG je důležitá. Škoda, že Horizon není RPG...
  • Normálně ve vizual nastavení.
  • *rpg
  • No a proto mám rád, když je umožněno si své klišátko vytvořit.
    Pro někoho detail, pro mě v RPD důležitý prvek.
  • hmm, tak ted nevim. mozna sem se splet a nejde to. uz je to delsi doba co semto hral.
  • Ristoro
    Myslel jsem pády z pár metrů, které jsou pro většinu lidí dolámané nohy, ne leap of faith :).
  • To zapnutí helmy jde zapnout/vypnout kde? Nebo to je jen na tu nejvyšší obtížnost?
  • Loooooool... a proto je Quake do dneška králem skill-based multi fps, zatímco masově se hraje joke typu Overwatch, Doom na easy je na úrovni CoD na hard a Fallout 4 je pouhou karikaturou...

    Kvalitní troll.
  • Tak to už si toho moc nezahraješ. Prakticky vsěchno je dneska chodící klišé...
  • horizon nebyl nikdy survival. a pochybuju ze by zmenili zakladni gameplay mechaniky jen kvuli jedny oblasti/DLC.
  • muzes si unlocknout dohranim ruznych obtiznosti tetovani/malovani na oblicej ruznych barev a tvaru. nebosi muzes nechat zapnuti zobrazeni helmy *3*
  • Krescz
    a co bys ještě chtěl? pokud vím tak horizon nemá být simulátor přežití *7* hrdino hardcore gamer dfntly not virgin
    ...to je šílené tady, jak někdo může nadávat na tak pěkné hry jako witcher nebo horizon....spratci rozmazlení SLAP
  • Kde má Zaklinac skripty, tam má Skyrim náhodné události, nejhorší je linearni hra v otevřeném svete
  • michaliuz18
    lololo :D
  • pro hint: když skočíš ze 100 metrové věže do kupky sena, nebudeš se měsíc zotavovat, bude z tebe placka *3*
  • Ristoro
    Naprosto souhlasím. Třeba v Assassin's Creed mě hrozně štve, že když hrdina spadne z velké výšky, tak si nedoláme nohy a já pak nemohu sledovat, jak se měsíc zotavuje. Taky mě na hrách dost štve, teda na závodních, že si nemohu měnit u auta olej a dělat rozvody, všechno je dnes pro za*rané kažuály! Kam ten herní svět spěje.
  • Časem se ukázalo, ze to co vyčítá, má ve své hře sám...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit