Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kostejnesmrtelny
    Je výborný, jak tu mažete politicky nevhodný komentáře a v diskuzi o pár článků níž entita Bob vyhrožuje jinýmu uživateli vyvražděním rodiny.
    Ať žijou priority!
    • Pussydent taky vyhrožoval Bohušovi kalašnikovem, takže už je to takový společenský standard, nad kterým se nikdo nepozastaví *1*
    • V naší demokratické zemi MUSÍŠ mít stejný názor jak levicový sluničkáří, jinak BAN a všichni jsme rasisti a fašisti.
    • Fraizer_cz
      Hail Hydra
    • Dávám tvýmu komentu tak 10 minut
  • Luckiller
    "V děství fandíš rebelům, v dospělosti si uvědomíš, že Impérium bylo v právu" *3*
    • ja stale fandim rebelum i v dospelosti *1* ale dat minus pochopitelne nemuzu, protoze bych tim poslapal vsechny hodnoty republiky *1*
    • navíc přenechat vládu Jediům, té hipícké nikým nezvané vrchnosti by znamenalo stagnaci.
      • Já jsem právě nikdy nechápal jak se to v teplákách a v županu dá tak daleko dotáhnout...
  • Pekna ideologicka debata se zde rozbehla *1* Faktem je, ze v cernobilem svete SW by Imperium neexistovalo bez Republiky a obracene, ale v realite by zadna vyspela spolecnost nepripustila ani jednu formu. Imperium by nemohlo existovat bez strachu a utlaku slabsich. Republika by se zase na nicem nikdy nedohodla, protoze vsichni mame nejaky nazor a ten 100% nikdy nebude jednotny. Muze sice vypadat, ze treba soucasne Rusko nema k Imperiu daleko, ale i Putin porad potrebuje alespon zdani demokracie a volby k prosazeni svych zajmu. Na druhou stranu i kdyby se vsichni slunickari v EU pretrhli, tak jsou zde zjevne obcane, kteri maji zcela odlisny nazor a jejich umlceni by popiralo samotnou existenci neceho jako republika *1*
    • XorxoxTalarius
      V Republice nerozhodovala stoprocentni shoda, ale vetsina hlasu. Navic republika existovala po "porazce" Sithu cela staleti. Stejne tak jako Imperium po staleti existovalo bez republiky.
  • Magister_Peditum
    Jasně, všichni jsou i elitními piloty, ale skutečně se mi nezdá vhodné jít do boje v leteckém skafandru.
    • XorxoxTalarius
      Asi si rekli ze je to stejne jedno, kdyz ta jejich zbroj ma save 7+ na D6 *1*
  • XorxoxTalarius
    No jako fanouska W40k mi prijde Imperium ze Star Wars jako hodni hosi. Prece jenom:
    "Nekteri muzou zpochybnovat pravo zabit deset miliard lidi. Ti kteri pochopili, jsou si vedomi toho ze nemas pravo nechat je zit!"
    • nebylo to nějak takhle: "Inkvizitore, co vám dává právo zabít 10 miliard lidí? Odpověd: Kdybyste veděl to co já, ptal by jste se co mi to právo bere?"
  • Tilwaen
    Tak snad nechají moralizování o vyvražďování a útlaku nevinných stranou a nechají nás prostě pořádně naprášit těm bídným Rebelům kožichy.
  • Není nějaká deformovaná? Pusu má rovně ale každý oko jinak vysoko.
    • To ty mas taky. A pokud ne? Tak mas zase kratsi jednu ruku nebo nohu jak druhou. Nebo mas jedno ucho vetsi nez druhy. Kazdej ma jednu z tehhle veci. Takze bych pomlcel.
  • Pokud to nebude SJW agitka tak mi je jedno jestli je hlavní postava chlap nebo ženská ačkoliv mi ta ženská spíš připomíná chlapa což by odpovídalo feminismu. Ale což uvidíme .
  • "...což bezpochyby omlouvá všechno to utlačování, vraždící astmatické kyborgy a planetární genocidy, při nichž vraždíte miliardy lidí..."

    Tuhle novinku psal očividně někdo (Václav Pecháček), kdo Star Wars vesmír zná opravdu jenom okrajově a svůj nedostatek znalostí se snažil vykompenzovat planým moralizováním.
    Redaktor by si měl uvědomit, že se jedná o imaginární universum se svými vlastními pravidly a nesnažit se tady vnucovat své kecy/názory na morálku a politiku.

    ----------------------------------------
    A teď pro všechny fanoušky univerza: Už se těším až to těm Rebelským krysám natřeme :D
    • Tady někdo zapomněl, jak Impérium upálilo rodinku farmářů a vyhodilo planetu do vzduchu jen tak z hecu? :D
      • Rodinku farmářů? Pomluva, každý z tý písečný díry ví, že to byli píseční lidé. A co se týká té planety, prosím nepodléhat stejné rebelské propagandě jako autor článku (jeho napojení na rebelskou síť jsou naprosto zřejmá) a nutno si uvědomit, že planeta byla zničena díky tomu, že na ní byli zbraně určené k boji proti Impériu. No a když tyto explodují naráz.......no, ehm *1*
        • Přesně tak.

          A pokud tou zničenou planetou myslel Alderan, tak musím poukázat na to, že Alderan měl dlouhodobý problém s velkou nezaměstnatností a terorismem (bídní rebelové). Ačkoliv by někdo mohl označit metody Grand Moff Tarkina za neortodoxní, tak se musí uznat, že po jeho intervenci nezaměstnanost na Alderanu vskutku klesnu na 0!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit