Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Alejo, HOTS neni špatná moba pro trochu měně náročné hráče
    • Tohle sem nidky nepochopil jako co tzo znamena mene naročné hráče ? To znamená že ty takovej skill z lolka,doty kdyby zacal hrat tuhlůe mene narocnou rhu tak logicky by jsi mohl byt vklidu progamer, protože je to tak jednoduchy oproti dote ?
      • jj, to to znamena, nicmene to tak samozrejme neni.
      • wenceslaus
        Asi to tak vidí, ale rozhodně to tak nefunguje.
        Zkušenost z podobných her pomáhaj, ale ne absolutně.
        Hra je jinak zaměřená, ne jednodušší. Zvlášť pro hráče carry nebo junglera.
      • ano
      • tak.
  • "Heroes of the Storm 2.0" je jenom pokus o oživení umírající hry.

    Nemůžu si pomoct, ale přidání mnoha kosmetických změn hru nezachrání. HotS upadá kvůli špatnému vybalancování hernímu systému.

    V jiných hrách růst vašeho skillu bude reflektovat vaše hraní a výhry... v HotS je význam skillu jednoho hráče minimalizován sdílenými zkušenostmi :-(
    V ostatních MOBA (DotA, LOL, ...) můžete vyhrát i když máte team plný blbečků... v HotS to nejde.
    • To je naopak obrovská výhoda HotS. Sólisti co hrají jen na sebe tu mají smůlu. Tahle hra je o teamplay.
      • To, že se hra nedá hrát solo, není žádná výhoda. Je to obrovská nevýhoda.

        Kamarádi ne vždy musí mít čas, takže člověk by měl mít možnost si zahrát slušnou hru sám.
        Navíc si člověk nemůže zahrát ani tzv. "rychlovky" ("mám 45 minut čas, tak si dám jednu hru") kvůli tomu hroznému vybalancování.

        Navíc v Ranked games je limit, že si s sebou můžete vzít maximálně jednoho kamaráda... a s 3 náhodnýma hráčema je to pořád na můj vkus až příliš moc špatné.
        Jediné, co se v HotS dá hrát jsou teamové hry 5v5... ale to je moc časově náročné (5 lidí se musí sejít ve stejnou dobu)
        • Dá se hrát sólo, ale nedá se sólo vyhrávat. Není to o tom, že někdo z GM by mohl táhnout nooby až do GM, protože se nafarmí.
      • team který hráče táhne dolů je k ničemu je hodně smutné když jediný z teamu kdo je na MVP obrazovce navíc hned MVP hráč jsi ty a přitom ztratíš rank protože tvůj team byl neschopný a hru ti evidentně prohrál
        • Je to týmová hra. Hraj pro tým a ne jen pro sebe. Pokud nehraješ se známýma, tak vždy bude někdo horší a někdo lepší. Pro sólo hráče má Blizzard SC2. Pro hardcore solo hráče teď bude i SC Remasterd, takže můžeš plně ukázat svůj skill třeba proti korejcům *3*.
          • Jack1947
            O to nejde, prostě se snažítš jak můžeš a ve finále je to jedno, když ostatní páchají hromadnou sebevraždu.
            • Jack1947
              Však je, ksdyž to někdo bere v takovymhle typu her vážně tak je blb. Já to beru že to potěší... Vliv to nemá žádnej.
            • Cílem by mělo být vždy zničit nepřátelskou základnu a ne individuální statistiky. Pak bude každý akorát honit killy apod. (podle typu hrdiny co hraje) bez ohledu na výsledek hry. To by bylo špatně. Ocenění za tyto věci by mělo být pouze symbolické.
    • Jack1947
      Nevím, je to dost o štěstí... samozřejmě když si chceš více zahrát je lepší vzít si někoho z LFG.
    • Skvělá rada pro hraní obecně - hraj s kamarádama nebo hraj jen singleplayer. Sport, karty, deskovky... bys s nevrlýma cizincema taky nehrál. Lidi nad timhle vůbec neuvažujou a pak jsou frustrovaný a nadávají si do matek s hráčema, který byly s jejich matkama ještě nedavno spojený pupeční šňůrou. Ale každej si asi zábavu představuje jinak.
      • to je opravdu "skvela" rada
        • Tahle věta byla ironie, protože je to imo něco, co by každýmu mělo dojít samo, ale jinak nevim, co se ti na tom nezdá. Je to podle pravdy a myslel jsem, že to ty oceníš.
    • ja se tak daleko abych rešil hratelnost ani nedostal. zapnu to, vidím hnusnou grafiku, kameru nalepenou na zemi (zadny zoom), lučišníky co strílejí na typka v powerarmoru s kulometem a pak si Raynor privola helikoptéru velikosti hračky na ovládání. Následoval rychlý uninstal.
      • A řešíš třeba u filmů, že herci nechodí pravidelně vyměšovat, když tady hledáš podivnosti v tom, že jeden bojuje mečem a druhej samopalem… Aha, ty vlastně jen troluješ, protože ani ta grafika tě není hodna. Každopádně děláš dobře, když nehraješ něco, co se ti nelíbí. Osobně mám větší problém, hraju i hry, co mě spoustou mechanizmů vytáčí, ale tak nějak se mi stejně líbí. Samozřejmě to platí i o Heroes of the Storm. A pokud bych měl zmínit jedinou věc, co mi na té hře vadí nejvíc, jsou to lidi.
        • Jabka a hrusky
  • jsem rád že se Icefrog nedohodl s Blizzardem, jinak by Dota 2 vypadala jako tohle *11*
    • To si nemyslím. Icefrog je nadšenec do hraní, ten by si svou hru nenechal skazit.

      Osobně jsem se nepřenesl přes novou grafiku DOTA2. Kouzlo DotA bylo v jednoduchosti. Ta nová grafika je přeplácaná a to už prostě není ono.
      • není preplácaná, zkus si snížit detaily na minimum, rozlišení na 640x450 a vypnout barvy na monitoru. snad se ti to pak bude líbit
    • P.S.
      nechápu jak se mohli v jedne hre stretnou jednotky z tri univers a navíc pusobi smešne že si pokročile zbrane ze starcraftu neporadí s fantasy meči. Dizajn je taky naprd, treba pusobí smešne že si ten hrdina vyvolá jako miniona helikoptéru, jenže ta helikoptéra je velikosti hračky na ovládání.
      • s Blizzard ovečkama se nevyplatí diskutovat *3* *1*
      • Už ses vyplakal?
        Pokud bych to měl brát podle tvé logiky, tak v moba hře nemůže nikdo porazit mágy...
        Btw, střetávaj se tam hrdinové z Warcraftu, Starcraftu, Diabla, Overwatche a The Lost Vikings.
        Takže když už chceš něco urážet, tak si aspoň zjisti informace. *7*
        • v každé fantasy hre jde porazit mágy
      • To je tim, že narozdíl od Dota 2 není HotS podle pravdy.
        • Podle jaký pravdy proboha?
        • logika petileteho ditete, ale ok *7*
          • Tu mas zjevne ty podle tveho prispevku.
            • Mně tohle u her taky hodně vadí, ale zrovna u klonů doty je mi to vážně šumafuk.
            • takže podle vas v každe hre, ktera není simulátor reality, není treba rešit dizajn, protože je to jen hra? takže treba do skyrimu mužeme klidne dát motorky, protože proč ne
  • Hnisavec
    to ešte aj niekto hráva?
    • Nie. Vsetci presedlali na remastre
    • Ty jeste hrajes?
  • BoB.2
    Je to už konečně v češtině?
    • Samozrejme ze ne, neni proc.
    • Jack1947
      Není

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit