Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Psychotic
    "Ale zatímco Hearts of Iron III byla puberťák, který se doslova vyžíval ve své složitosti a přitom si stěžoval, že mu nikdo nerozumí, čtyřka už dospěla a chápe, že ve skutečném životě je nutné chovat se společensky a vycházet s lidmi po dobrém."

    Hm... série ode mě právě dostala druhou šanci.
  • Mě tam dost chybí třeba špionáź, ta k WW2 zkrátka patří
  • Lukass
    Ten titulni obrazek hovori jasne, nejheztsi uniformy:Deutsches Reich! *4*
    • walltar
      Tak Hugo Boss... co by si chtěl? *1*
      • Hugo Boss uniformy nenavrhnul. Jen je vyrabeli.
        • Lukass
          I navrhoval, ne treba primo on ale firma Hugo Boss, siti a navrhovani uniforem vytahlo spolecnost z krachu.
          • je to tak. Daji se vyguglit i návrhy
      • ale ten šil jen důstojníkum a SS
        • Lukass
          Sil pro SA, HJ, Wehrmacht, i SS a to jak vojakum tak dustojnikum.
        • walltar
          Nešil jen důstojníkům SS, ale měl to spíš být vtip.
  • Skvělá recenze, četla se jedním dechem.
    • Děkuji za mínusy, jste velcí kluci *3*
  • restore
    Je to naozaj dost vylepsene, aj ked mnoho veci je uz dost zjednodusenych. Predpokladam, ze ich tam zase doplnia postupne v datadiskoch. Zase raz nepridali mapu terenu. Cize aby som zistil, kde bojujem, muim pouzivat to hnusne 3d prostredie co mi dost prekaza. Ale najhorsi je uplny nedostatok pop up okien a teda hlavne vysledkov bitiek. Nevidim ako a kedy skoncil boj. Neviem, ake su straty a zvlast ked hra pocita aj pocty techniky, myslel som si ze to plne vyuziju a uvidim dokonca aj typy tankov co mi znicili... ale nie, ani len stupidne cislo ako v trojke. A nakoniec, kedze zrusili nazvy provincii, jeden ani nevie kde bojuje.
    Takto je nemozne vytvarat epicke bitky, ked neviem ako dlho trvaju, neviem kde su ani kto tam padol - hra premna uplne stratila atmosferu a to je skoda. Ale pevne verim, ze uz pracuju na tychto veciach a coskoro tam pribudnu. Potom bude toto pravdepodobne najlepsi Hoi co tu zatial bol.
  • Llour
    Tak tomuhle říkám nový díl. Žádné kosmetické úpravy a přeskinování. Od základu předělaná a lepší hra než předchůdce.
    + Hudba, grafika (v mezích žánru)
    + Logická produkce letadel, lodí i vybavení pro jednotky. Přehledná, reálná. Dokonce když továrnám změníte zaměření, tak se jejich efektivita na nějaký čas sníží, protože přeci i ve skutečnosti trvá, než se nové stroje namontují a lidé se naučí efektivně pracovat a vyrábět nový výrobek.
    + Námořní a letecké zóny.
    + Obchod – přehledný, lehce ovladatelný
    + Pozemní bitvy – systém bitevních plánů a obraných zón umožňuje pohodlnou manipulaci. Pokud chcete, je samozřejmě možné i micro jednotek. Stačí neaktivovat bitevní plán, bonus zůstane, ale útok provádíte sami. Oproti třetímu dílu silné zjednodušení, ale až budete bojovat na 4 frontách, tak tuhle možnost rádi oceníte.
    + Námořní invaze vyžadují nadvládu na moři i ve vzduchu a dlouhé plánování.
    - V původní verzi stále jaksi pokulhávala AI. Patch 1.1, který vyšel před chvilkou ovšem ukazuje, že jsou si toho pánové v Paradoxu vědomi a z velké části se týkal právě AI. Pokud hru nemáte, nemusíte zatím spěchat, s každým měsícem se bude jen a jen zlepšovat. Čeká nás mnohaletá cesta vylepšování :)
  • eStar
    Hra je to parádní, líbí se mi ještě o trochu víc než trojka. Nahráno zatím 46 hodin Jediné co mě dohání k šílenství je A.I. a bohužel s tím spojená nízká obtížnost hry. Věřím ovšem že jí Paradox patchy spraví.
  • na jedničku nic nemá
  • Hmm, nejsem si jist, jestli autor bere v potaz nejnovější 1.1 patch, který spoustu věcí opravuje a vylepšuje (hlavně AI. (tam kde nepřítel dorážel s grácií oprsklé slepice, najednou zjistíte, že ta slepice si sebou vzala kámoše medvěda a jde vám natrhnout konečník.
    ale jinak musím uznat, že je to hodně dobrá zábava, plus vzhledem k tomu, že paradox slibuje rozšíření pro další malé národy, top vypadá na dobrou zábavu na hodně dlouho.
    (je opravdu skvělý pocit, když (za japonsko) provedete uspěšnou invazi do Kalifornie a mexika.
  • walltar
    Já se nikdy do HOI3 nedostal, přišlo mě to zbytečně složitý a dost věcí tam neplnilo žádnou funkci... jen tam byly aby hru udělali složitější. A potom člověk zjistil že pomalu zapíná jednotlivé položky v AI automatizaci a hra se mu stejně hraje sama.

    HOI4 mě baví podstatně víc... ale imho to zasazení už tu hru moc svazuje. Je to takový pořád stejný ať už hraju za co hraju. Celkově obtížnost je nějaká neexistující, takže pokud člověk nerad MP, tak si připadá jak kdyby na druhé straně hrál kojenec. I se zvýšenou obtížností pořád hra není těžká.

    Myslím, že to je dost kvůli tomu že i když člověk nemá suroviny, vybavení, nebo lidi tak všechno pořád funguje a bojuje. Si myslím, že penalizace způsobená nedostatkem zbraní, podnebím, atd by měla být mnohem vyšší.

    A nejzásadnější problém... Není tam Holy Clusterf**k Empire... co tam mám jako dělat?? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit