Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak toto je tazka naivita :) mozno prenho, vsimol som si ze oldschool herni vyvojari inklinuju k browserovym hram (vid ken demarest, tom hall, romero...) ale budoucnost PC hrani to urcite ne.
  • Bóže, to je trouba :-D
  • Ma 100% pravdu ... navíc nemyslel pouze PC hry.. řekl bych, že jste příliš úzkoprsý.
  • istým spôsobom má pravdu. Pre slaboduchých chudákov (a tých je väčšina) budú stačiť hry v prehliadači, ako sú aj dnes už dostupné napr. na knihe xichtov. A ja by som dúfal, že pre tých ostatných, intelektuálnejšie založených, by sa mohli vrátiť hry, ktoré by neboli iba mlátičky, ale ponúkali by aj hlbší príbeh .
    • Boha ty si vážny intelektuál. Každý kto hrá, hrá čo ho baví, tak nechápem, čo mrdáš do ľudí kvôli ich preferenciám, do ktorých ťa je veľký k...t.
  • zx_spektrum
    Každá skupina lidí si najde svoje a kde je poptávka, tam je i nabídka. Já bych jen byl rád, kdyby se takzvané "hry" pořád nepletly mezi hry, protože to akorát irituje část hráčů... To bychom pak taky tady na games.cz mohli mít recenze na facebookové "hry" atp., že? *11*
  • http://www.marketglory.com/strategygame/Dison

    A game where the virtual currency can be converted in REAL MONEY!
    Join Dison's empire
  • blbost..
  • oprava: browser je budoucnost casual a mmo socialnich her (a taky v koutku duse doufam take v turn based a dalsich 2Dher)
    ne-casual !nikoliv hardcore! hry zustanou tak jak jsou kvuli obrovskemu prenosu dat a zdlouhavemu nacitani (stahovani) levelu
  • Tak to jsem asi dohrál no ..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit