Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No to právě vím, že nejsi jediný. I proto jsem to pořídil. O to horší to byl zážitek. Ten příběh se mi líbil, začátek to mělo pěkný, ale potom jen samý boje a nuda. Ani ty taktiky nebyly nijak skvělé. Opravdu to nechápu, ale příběh vypadal zajímavě, jen bych nemusel mezi každou cutscénou vybíjet 5 hodin nudné chodby.
  • Erien
    Určitě nejsem sám koho to bavilo, už jen vzhledem k pozitivním recenzím. Co se týká mladého ročníku, je mi 20 takže mladý jsem :). Minimalní Základy AJ mám z jiných her, ale určitě to nestačí na to abych si dokázal přeložit takovéto texty, navíc za běhu hry kdy je na přeložení minimum času :).
  • Silný příběh jsem asi přehlédnul tím, že jsem stále musel vybíjet další chodby plný nepřátel. Ta hra je dost příšerná, ale asi to fakt někoho baví. Možná mladší ročníky? Netuším a nechápu. Hrát se slovníkem je samozřejmě blbost, ale každý dnes snad umí alespoň anglicky. Ta němčina je taky fajn a určitě ji hry mají.
  • Erien
    Pro mě nudná nebyla, měla zajímavý silný příběh, to je to co na RPG hledám. Jistá akčnost mi ani tak nevadila. Ale každý má rád něco jiného. :) Co se týká anglického jazyka, jak jsem psal hned dole, vždycky jsem se učil němčinu. Ale hrát to v NJ nepřipadá v úvahu, protože NJ zní hrozně (jestli se někomu libí pardon :D) a sedět u hry ze slovníkem v ruce, to by pro mě nebyla zábava.
  • Erien
    Já třeba ano například "Borderlands". A co se týká anglického jazyka na škole už nejsem a vždycky jsem se učil Němčinu, ale ne že bych ji uměl.
  • smejki
    protože tvé technické vzdělaní je zjevně velmi nuzné
  • smejki
    jo. dabing mi nedošel, to by pak sedělo. já holt operuji jen s titulky, otitulkovanými videy a pár přemalovanými texturami. shit happens
  • smejki
    se divím, že stále nemáš těch pověstných 640kB

    přikup si ramku. proboha, vždyť to stojí litr
  • smejki
    no jo, dabing mi jaksi nedošel. to se stane *5*
  • smejki
    co tě tak pudí? *8*
  • Ja jsem naopak cely zivot nadaval na fakt,ze musim mit disk v mechanice behem hrani. Stupidnejsi ochranu jsem nevidel. Proto si i dnes tech par (originalnich) her,ktere vyzaduji disk v pocitaci,okamzite crackuji a mam klid
  • Neznam zadnou kvalitni (vlastne i prumernou) hru,ke ktere by neexistovala cestina. Takze tyhle narku nechapu. Ano,bude to o neco pozdeji a bude amaterska,ale amaterske cestiny byvaji obcas i kvalitnejsi nez ty ''profi''.
    Ja mel zato ze se dneska anglictina uci uz na zakladce? Vzpominam si jak jsem hraval Fallouta 1,2 se slovnikem v ruce,protoze anglicky tehdy neumeli ani ucitele kteri jazyk ucili:)
  • Co ti brani si pamet dokoupit? Pokud nemas zbytek PC starou sunku,tak koupe pameti se vzdy vyplati a je za pakatel. 4GB stoji 1000Kc. 1GB v dnesni dobe uz neni na zadnou hru. A to uz vubec nemluvim o tom,ze Win7 ma minimalni pozadavky na RAM 2GB,takze nevim jak ti to s 1GB jede.
  • 1gb ram? Kurna ty musis mit hodne predpotopni stroj, nemas nahodou jeste pentium 4 a geforce2? *1*
  • Bude ji mit, sice jen amaterskou, buhvi kdy a v jake kvalite, ale proste bude. *4*
  • Tak bohuzel vsichni nejsme kovani v anglictine abychom stihali vsechno rychle, presne a bezchybne prekladat, navic kdyz je kolikrat typicky slangova a stylizovana pro onu dobu a prstredi.
  • 4GB Ram pro win 7 ? Si delaji prdel z ceho omg ?
    Ja jsem rad, ze mam 1GB.... Holt bud nejnizssi detaily, nebo konzole...
  • to deridon
    ale to zabira dabing. ne text
    a kdyby tam bylo vice dabingu, tak jak uz tu nekdo rikal by to zabiralo skoro 30 GB jen dabing
  • oops, You failed!
  • Nebyla spíš nudná a trochu moc akční? RPG jsou fajn, ale ne takové :-D Na co češtinu, určitě tam bude i angličtina.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit