Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KrPa
    Gothic 3 <<<< Witcher 3 < Gothic 3 + 1,5 GB komunitni patch
  • Zdroj?
  • Chyba. Puvodni Gothic byl designovany pro playstation :) O mysi se tu nikdo nebavi:)
  • Vakek
    Chyba. Původní Gothic byl designovaný jen a pouze na klávesnici. S přidáním podpory myši přispěchali až nedlouho před vydáním, proto se to ovládá tak jak se to ovládá.
    Každopádně ve své době to mělo své kouzlo a koho neodradilo právě krkolomné ovládání ten si užil parádní zážitek :)
  • Jo jenze to tak vubec nemysleli, cela logika souboju je delana na gamepad, kde by se to ovladalo daleko lip nez na klavesnici. kazdy vi ze ty souboje byly na zacatku peknej oser a celou dobu se dost pitome ovladaly.
  • To je sice pravda, ale tady jde o to, ze to proste prineslo vetsi obtiznost, protoze jsi musel presne nacasovat utok a kryti. Je proto celkem jedno jestli to bylo zamysleno pro gamepad.
  • Krescz
    8 správně....no co mám radši risen :D
  • Soubojak v jednicce byl designovanej na gamepad, pac Gothic byl puvodne zamyslen ze vyjde na playstation, takze je paradoxni ze si PC hraci vrni blahem jak to bylo super, pritom to ma konzoloidni zaklad :)

    pro stouraly...myslim ze ve slozce s naistalovanou hrou lze jeste najit ikony pro playstation tlacitka:)
  • Plny pocet, ale upresnil bych otazku na mrchozrouta, protoze pocet xp je v 1 a 2 odlisny.
  • Ach, tých pátračov som strašne nenávidel :D A teda aj by som zabudol ako skončila 2ka s tým drakom...díky za pripomenutie :D
  • Zir074
    Pokud jde o modifikace stojí za zmíňku Návraty.
  • Lukyz
    Ještě nezapomeň na D3D11-Renderer, který hru po grafické stránce posouvá zase o kus dál *14*

    D3D11-Renderer

    Original
  • ale museli by dojet alespoň do Khorinisu a tam teprve začít nahrávat
  • Dnes to dá hrát naštěstí skvěle díky modifikaci pro obě hry Gothic ½ — SystemPack
    Na w10 OK a podporuje to snad všechny rozlišení.
  • Ja mal rád hry tipu niečo ako - Gothic 1 - Zaklínač 1 - Planescape - Podel smrti. Tieto hry spája len atmosféra sveta a zápletky, to že človek sa u nich cítil ako doma, všetko to bolo také intuitívne.
  • Tož chtělo by to už konečně ten Gamesplay Gothic 2.
  • největší problém trojky byl, že se vzdali toho úžasného souubojového systému z prvního a druhého dílu. Lamy to nedávaly a stěžovaly si, že hra je moc těžká (ano, a proto byla dobrá, a dokázat ovládnout ten soubojový systém toho bylo součástí), a ten systém bojů ve trojce prostě už bylo jen máchání mečem, tj. žádné přesné časování utoků, komba atd. A taky byl problém trojky, že v době vydání byla hrozně zabugovaná, což jí pokazilo reputaci. Jinak si ale mysllím, že Gothic 3 >> Witcher 3
  • Lukyz
    3 chyby, věřil jsem si teda víc *2*
    Škoda, že se PB vydali tou pirátskou tématikou v Risen 2 / 3, nikdy jsem se je proto nedonutil dohrát.
    Každopádně Risen IV: The Rise of Patty pobavilo *1* A jsem zvědav, s čím přijde Elex.

    Jinak Miloši fakt díky, tímhle jsi mě donutil opět nainstalovat G2 *15*
  • série Gothic je úžasná, a prestože sám sebe považuju za velkého fandu, tak kvíz jsem moc nezvládl. Prostě už si spoustu věcí nepamatuju. Jak mám vědět jakou klávesou se mění na zvíře nebo kolik XP je za kterou potvoru. To bych to musel hrát letos, a ne před deseti lety.
  • Tak gothic bol vždy taký nostalgický. U mňa to bola prvotina už dávno.

    Čo ma trošku zarazilo je tá obdoba Gothica 3 a Zaklínača 3 oproti ti prvotným dielom sérii.
    I keď ja mám už po čase aj ten gothic 3 veľmi rád, tiež oproti prvým dielom niečo stratil a vsadil na megalomániu ako tretí Wiedzmin . Podotknúť treba že grafika Gothicu 3 bola naozaj prelomová, a ešte aj teraz pohledná, enviromentalistický povedané, zrovnateľná s cry enginom, aspoň čo sa týka len vegetácie samotnej. U mňa skutočne prvá hra kde som si uvedomil silu a podstatu vizuálu. Škoda že oproti prvým dvom dielom stratil trošku čo do atmosféry a príbehu. Tak to je aj u mňa trošku aj so dnešným Zaklínačom, i keď samozrejme je na tom o niekoľko tried lepšie.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit