Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak jo zjistil jsem že je čas si znovu zahrát gothic *1*
  • Já jsem také začal hrát až na střední, v roce 91.
  • 50 z 60.. myslím že celkem slušný.. :D ale otázka na počet exp z mrchožrouta už byla trochu pod pás ( navíc záleží jestli g1 nebo g2 :D)
  • kdo to chce vedet? ja nebo ty? navic pochybuju ze to nekde najdes, leda bys nasel nekde vytisk staryho herniho casopisu kde o tom psali, nekdy v roce 1999-2000 a mam dojem ze o tom mluvil i nekdo od piranha bytes kdyz mel vyjit gothic 3. Navic, muzes si to snadno overit, nainstaluj gothic a projed si soubory v instalaci, mel bys najit tlacitka pro playstation, aspon ve verzi co tady vydal kdysi CD PROJECT to bylo. Takze ano ja jsem zdroj..nevim co chces vic, to ze si myslis ze jsem placajici neadrtalec je tvuj problem. *1*
  • milos.bohonek
    Pamatuji, jak jsem coby žravá štěnice do zblbnutí cupital po táboře skřetů a netušil, jak se proměnit zpátky... oblíbený špek.
  • Ovládání v jedničce byl fakt mazec, držet u všeho CTRL :-), jinak ve dvojce v kombinaci s myší bylo náhodou geniální.
  • Zdroj možná seš, nicméně dokud neodkážeš na faktický zdroj, tak si pouze zdroj plku na fóru. To jsou základní pravidla debaty. Pokud něco tvrdíš a biješ se za to, tak bys to měl být schopný taky dokázat, jinak si jen pro smích. Jakékoliv uhýbání typu "najdi si to" je pak ještě víc trapnější. Zapamatuj si to a vyhni se tomu, působí to pak, že jen plácáš z cesty...
  • Ty jsi měl první počítač nebo jsi hrál první hru teprve na střední v posledním ročníku? *15*
  • RavenHolm
    Enter *1* *1* *1*
  • Na co oboji??
    Me staci Xeon s 980Ti,nepotrebuju ohrivace nohou *1* .
  • Ti chytrejsi maji doma oboji, ti hloupejsi chodi na jedno z toho nadavat na fora:)
  • No a???
    Kdyz te zajimaji tolik,konzole , vis na cem vznikaji hry na konzole???Prece na PC *4* .
    Timpadem nejlepsi konzole je PC , konzole = pc pro socky *1* .
  • *na klávesnici a myši příjde jako špatně udělaný ovládání, modří pochopili
  • Není, jednička je dělaná na ovládání na klávesnici bez použití myši, Honza Olejník o tom mluví v jednom retrogamesplayi, teprv až byli upozorněný na to, že doba doom 2 už je dávno pryč, tak přidělaly ovládání, proto je to ovládání tak strašný, ale některým exotům jako je drizzt to příjde skvělý a nedaj na to dopustit a všichni co jim to na klávesnici a myši příjdou jak strašný jsou noobové a casualové... Gothic 3 má sice arkádové ovládání, ale apoň je použitelné, já chci hry hrát, ne se u nich cítit jako "hardcore" pařan protože se peru s nepřátelským ovládáním, pro informaci dvojku jsem dohrál hodněkrát, jinak je to dobrá hra ale ovládání má strašný a protože se ho do trojky nenaučili pořádně, tak tam radši dali arkádové ovládání a je to to nejlepší co mohli udělat
  • kkING
    hm 40 bodu z 60. senilni hraci po tricitce jako moje malickost uz to maji tezke *1* ale diky vybavilo se mi par krasnych vzpominek
  • Sám bych to líp nenapsal, jendička a dvojka jsou pro mě nejlepší hry, nečekám, že někdo s něčím lepším přijde, ta éra už je pryč. A teď jsem zase hrál trojku, a musím říct, že sem ji začal mít rád taky až časem, hlavně díky srovnání se hrama co vychází v současnosti..to ji člověk teprv docení. a co se týče vegetace, a i geomorfologie, celkově mají tu mapu fakt zmáknutou, vypadá to parádně, hlavně mají super vyladěnej render distance, tak nějak šikovně, že člověk vidí fakt daleko, pozná co kde je, ale přesto to není čistý..vypadá to jako obrazy z dunajské školy, vlastně celej gothic mi připomíná práci Albrechta Altdorfera... třeba tohle
    http://www.wikiart.org/en/albrecht-altdorfer/danube-landscape-near-regensburg-with-the-scarecrow-hill?utm_source=returned&utm_medium=referral&utm_campaign=referral

    mají skvělou paletu barev, nutí je pracovat s detailem, protože těch barev není tolik.

    Jestli někdo srovnává TES s Gothicem, tak asi Gothic nehrál. Já mám TES fakt rád, hrál sem všechno od Daggerfallu dopředu, ale u mě to Gothicu nesahá ani po kotníky.
  • G1 jsem svého času prošel máchaje mečem zleva doprava jak největší tydýt. Zas tak těžké to myslím nebylo, to až dvojka s NotR přitvrdila :o)
  • C-BEAM
    myslíš první hra v životě kterou sis koupil nebo první hra v životě vůbec?
  • ja jsem zdroj, jestli ti nestaci tak hledej, google mas ne?
  • Chidlink
    Jo to byli časy, byl to můj první počítač a první hra co jsem na něm hrál. Mimochodem byla to i moje první hra v životě *1* Pamatuju si jak jsem přišel ze školy (maturitní ročník) byl pátek a měl na stole balíček od xzone a v něm Gothic 2 i s datadiskem. Tenkrát mě tu hru doporučili spolužáci, tak jsem jí koupil. Najedl jsem se a hru nainstaloval, spustil a hrál až do rána *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit