Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Nebo tady jenom machruje přeci jenom Kdo neumí = učí ;)
  • Nebo učí tělocvik *7*
  • Třeba je takový frajer, že mu nevadí, když mu jeho studenti odevzdávají práce psané bez diakritiky, naopak je rád, protože si tím přeci procvičuje mozek *4*
  • Jack1947
    Pana facepalma už delší dobu úspěšně ignoruji, sám je tak na ten facepalm. I když možná dá smysl když je snad učitelskej a ani nezná diakritiku rofl *12* tweda spíš smutné.
  • Když tak koukám na tvůj první komentář, tak mi přijde, že ten troll jsi tady ty.
    Jinak v dnešní době psát s diakritickými znaménky není problém a není omluva proto, když se to člověk není schopný naučit.
    Nemůžeš běhat po ulici v kožených slipech a mlátit lidi klackem do hlavy protože se to tak dřív dělalo.
  • Jack1947
    Solidní vešplach tohleto *2*
  • Jack1947
    Jo už se z toho začiná prý stávat solidní P2w ale snad GTA bude vždy i o SP.
  • chybi ti velke pismeno na zacatku vety a bodka na konci
  • toto platilo v počátcích internetu, kdy ti diakritika mohla rozhodit text, až byl prakticky nečitelný. dnešní prohlížeče umí v základu zobrazit jakoukoliv znakovou sadu a jedná se tedy o zbytečnost, přežitek, není jakýkoliv důvod psát bez diakrity, dokonce i mobily dnes zvládají diakritiku bez problému
  • Bernie, ty ses blbej, nebo navedenej? Potrebujes to vysvetlit znova, nebo tvuj malej slepici mozecek opravdu odmita prijmout neco, o cemz si nemel ani paru a prikazuje ti po nazornem vysvetleni faktu trollit? Oh wait... my jsme vlastne zapomneli, ze ty si jdes pustit hru a s lidmi tam komunikujes s diakritikou.

    Jaja, co ty si presne nepochopil na tom, ze se bavime o koverzacich mezi HRACI na forech, ve hrach apd. a ne lidmi pri formalni komunikaci?
  • Bohužel, online je pro ně lákavá ždímačka peněz. Když tak blázní utrácej za virtuální online prachy, prachy reálný, tak co by to nepodporovali, že? Úmyslně je v onlinu všechno tak drahý, že se najde dost lidí, co si ty peníze koupí. Jako dát za virtuální prachy víc, než stojí samotná hra, mě přijde jako dobře ujetý. Ale evidentně jim to sype. Nový věci do singlu nepřidají úmyslně, aby měli co nejvíc lidí v onlinu.
  • Jako hodně hustej update, ikdyž jsem nikdy multaku nepropadl tak ty vehickly ve stále skvěle špičkové hratelnosti bypadají namakaně..
  • kdysi dokonce když si poslal email s diakritikou tak to skomolilo text, proto se psaly maily bez diakritiky. asi 10 let zpátky. (to ovšem tyhle decka ješte leželi v kočárku)
  • GTA Online som hral ešte na oldgene. Tie dlhé loadingy by som ešte prežil, ale hrať bez vlastnej party s náhodnými ľuďmi napríklad heisty sa nedalo. Celé mi to prišlo len ako taký lepší mód do singlu, proste nedokončené. Je to dnes na novších konzolách a PC lepšie? Oplatí sa tomu venovať čas?
  • sorry, ale kdyby moje sekretářka uměla psát jen bez diakritiky, asi bych jí brzo vyhodil *4*
  • Pěkný, jak se snažíš zamaskovat svoji neschopnost používat diakritiku, ale stejně ti to nežeru.
  • Ano ty pitomecku, to je taky jedno z cviceni, ktera procvicuji mozek. To ses tak vypatlanej, ze pouzivas znamou a zavedenou vec jako urazku? Pouzivej mozek.

    A pro druhyho pitomce: jaka cast historie? Pro tebe hodne vzdalena historie, jelikoz ses bud uplne blbej, nebo ti 15. Muzes mi vysvetlit, cos nepochopil na tom, ze hraci mezi sebou zcela bezne pisou bez diakritiky? Kdyz vznikl internet, tak se takove psani stalo nepsanym pravidlem z mnoha duvodu. Jeden z obecnych je samozrejme rychlost. Nikdo nechtel cekat na posranou sekretarku, az si natuka svoji precizni vetu se vsemy znamenky. Jeden z vice specifickych je to, ze hraci bezne hraji v noci a v dobe, kdy neexistovaly podsvicene klavesnice, se stalo beznym, psat bez diakritiky, aby si jak imbecil nemusel ve tme neustale hledat verze pismen s diakritikou. Dalsi duvod je samozrejme vetsi kontakt se zahranicni hracskou komunitou a tak psani v cizim jazyku. Duvodu je mnohem vice. Pravdepodobne se brzy zavede i to, jak poznat mlady pako - tak, ze ti v hracske diskuzi vytkne, ze nepises diakritiku. V dnesni dobe se toto pouziva hlavne jako pedagogicka pomucka a to vcetne cviceni, ve kterem jsou slova jen se spravnym prvnim a poslednim pismenem.

    Neskutecny, jak debilni lidi se tady vubec muzou vyskytovat.
  • Co takhle psát správně jen první a poslední písmena u slov? Teřba thklae, je to dceola pdrel.

    Tak se procvičíš ještě víc, kašpárku.
  • Jaká část historie vysvětluje tvoji neschopnost používat diakritická znaménka?
  • Nauc se par zakladnich pravidel a trochu zabrouzdej do pro tebe hluboke historie.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit