Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to tu je to tu omg omg omg DIABLO JE NA CESTE!!!! 11 posahanych hodin nas deli od konce sveta jak ho zname! Nejvetsi udalost nejen herniho sveta se na nas riti jako rozjety vlak. Bude to nádherné, bude to krásné.

    Bohužel pro konkurenci jako grim dawn ci torchlight zde uz nebude misto, rip vám, ale snazili jste se no, nezoufejte, blizzard je expandující mocnost a snad bude nabírat dobré vývojáře, a třeba si i na ten chleba pak vyděláte.

    Juchů už to bude jdu zkusit jit spat. Adios
    • Veskoslav
      Na troling slabé....
      • Ty jsi taky dobrej vocas. Tohle není poprvé, co píšeš píčovinu typu "Na troling slabé...." Dáváš tu snad body za troling, ty vemeno?!
      • Proc trolling. Uprimne mne uz ten Diablo hype take zacina lezt krkem. Pokud na tu hru nekdo ceka a nemuze se dockat, tak mu to neberu, ale proc to musi porad vyblejvat na net? A mne osobne opravdu spis zaujme akcni RPG z antickeho sveta nez Diablo 3, ktere mne, prozatim, odrazuje vice vecmi.
        • "...ale proc to musi porad vyblejvat na net?" Ty jsi opravdu obycejnej primitivni imbecil. Slyšel jsi někdy o reklamě? Říká ti něco marketing? Otravnej jsi ty, ty buzíčku.
        • se vyblejvám z nudy, pač to vychází za pár hodin, nic mě nebaví tak zevluju :D
          prijde mi ze trollíš ty, diablo je dobrá hra, nemůže odradit uplně všema aspektama nikoho, to je nemožné, nepřijatelné a divné
      • Ringwraith
        Tak je to sice očividné jak prase, ale na druhou stranu bych se nedivil, kdyby to vyjadřovalo pravdivý názor spousty Diablo 3 fandů.
        • Veskoslav
          On je rozdíl "fanda" a fanda. "Fandů" je tu spousta....
          • Já jsem absolutní fanda. A můj názor je danej :)
          • Ringwraith
            To nepochybně.

            Já prostě nemám rád hysterii. Panovala kolem spousty her a často jsem ji zesměšňoval a kritizoval. A jak se zdá, tak kolem Diabla je opravdu velká.
  • Já to nechápu... Proč teda Kingdoms of Amalur nevydalo THQ, když tu firmu vlastní ? :-)
    • smejki
      I wikipedia'd:
      On March 18, 2009, THQ announced that due to declining economic conditions, it would close Big Huge Games unless an outside buyer could be found in the next 60 days.

      On May 27, 2009, 38 Studios announced that they were acquiring Big Huge Games and retaining 70 employees out of approximately 120 who were at THQ.
      • Aha nice díky *1* Wiki koukám nikdy nezklame...
  • MrSanta
    THQ to pořešili pěkně. Nejdřív zruší Iron Lore aby měli BHG a pak pustí k vodě i BHG. Podobně "inteligentní" vedení jako u IPLY *3*
    • smejki
      A tak hlavně že měli ten CoD killer Homefront, díky němuž jsou v balíku... oh wait!
      Spíš mi připomínají Jowood, který taky musel zprznit všechny značky v touze zalíbit se americkému konzolovému publiku. A že po tom všem ti američani skočili! *1*
  • tak jako D3 je prostě očekáváno.. ale na tohle pokud to bude mít kvalit TQ.. tak se na to snad fakt opravdu těším *14*
  • zdenek.sipek
    právě teď vychází Diablo 3 - není co řešit...
    • MrSanta
      To je fakt, já D3 vůbec neřeším. Ale na Grim Dawn se těším velmi, to je jiná káva.
    • To je pravda ,není co řešit, počkáme a koupíme si lepší za polovic. Na Diabla v ženských křivkách nejsem zvědavej :-D
      • nechápu, já jsem chlap a mám taky ženskí křivky, vše není jen o vzhledu ale o povaze brouku
        • Máš pravdu ..brouku...naprosto chápu že máš ženské křivky.
      • a vis vubec proc Diablo v tomto dile bude mit zenske krivky?:D:))
        • Vim, jenže je to blbost. V komentarich bleskovek Hairy_ass poslal link na vsechna cinematics :)
    • Ringwraith
      Přesně tak, nemá cenu se zabývat ničím jiným.
      Jak si mohou jiné hry dovolit existovat!
      • Pochopil jsem to jako ironii či jako sarkasmus .. =) .. Proto máš ode mne palec hore .. *15*
        • Ringwraith
          Pochopil jsi správně. *3*

          Hehe, těším se až vyjde recenze na Diablo 3. To teda budou diskuze.
          • Uvedomujes si, ze zumpu z tech diskuzi delas hlavne ty? Viz. predesle diskuze pod Diablem, lidi se tam delili na nekolik kategorii: technicka rada, vyjadreni nadseni, vyjadreni obav a absolutni flameri co davali moudra aniz by o tom neco vedeli (avp8, ringwraith a par dalsich)
            • avp8: Tak me prosim obohat a vysvetli mi vyznam tve posledni vety "Můžeš mi poslat čokoládu."
            • A já opakuji, že to že nějakému výroku nerozumíš z něj automaticky nedělá blbost.
            • Ringwraith: Nemam zadny problem s faktama, mam problem s lidma co zamerne vyvolavaji flame placanim nesouvisejicich blbosti.
            • Děkuji že jsi mě jmenoval. :-* Vzpomen si na me az budes litovat vyhozených penez. Můžeš mi poslat čokoládu.
            • Ringwraith
              http://www.diablofans.cz/

              Toto se zdá být největší česká Diablo fanstránka. Doporučuju se zdržovat pouze tam, pokud nechceš vidět fakt, že někde není z Diabla 3 tak nadšený jako ty.
          • Odulin
            Jj diskuze bude zas vypadat. Už teď sbírám síly na to čtení. *15*
            • Co čtení ale toho diskutování, aah. :) Po tom co sem pred chvili videl vsechny animace tak mám munice dost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit