Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rhulad
    Proč je na přední straně vždycky Veskoslav? Vám pohrozil, že už vás nebude sponzorovat nebo co? *2*
    • Nejvíc plusek, "mužem si za to sami"
      • Mato1987
        tu nebude všetko ok s kostolným poriadkom...
  • nevim jestli sem sam ale jizdni model me pripomina flatout 2
  • Xcomik
    Za mě osobně je ten jízdní model takový všelijaký a nemám problém říci že jednička v tomto směru na tom byla podstatně lépe. Nicméně ty tratě jsou vskutku něco neokoukaného notabene jako hráč který měl strašně rád v Carbonech závody v kaňonech je to taková větší náplast protože jsem se toho už víckrát nedočkal až z Gridem 2 (u jedničky to bylo hodně slabé).

    Dvojka v tomto ohledu nejen že si mě kupuje ale v tomto aspektu mě dává dost na prd*l. Osobně sem tam nečekal tolik tratí (pravda vozů je podle všeho dost málo) ale tratí je opravdu příjemný počet. Pokud jde o optimalizaci na platoformu PC tak se hra zasekla někde v polovině! Výborná optimalizace je určitě pro grafické karty jenže naprosto tragická je optimalizace pro CPU! Při přiblížení k AI protivníkovi si z čista jasna hra najednou řekne o podstatný výkon navíc na CPU a tím se dostáváme k mizerné optimalizaci doufám že to s patchem opraví!

    Každopádně i přes tento fakt jsem se nakonec pro koupi rozhodl byť je týmový systém naprosto tragicky zprzněn: žádný parťák, nefungující sponzoring systém, žádné nakupování aut a naprosto tragický systém vizuálního upgrade "kromě barev a polepů včetně čísel lze měnit už jen kola" a to je ve výsledku hodně slabé. Na druhou stranu bohužel pořád o dost lepší zábava jak to poslední NFS s pořadovým číslem: 154872 :-).

    Ve výsledku je Grid 2 o něco lepší jak MW 2012 ale bohužel horší v hodně věcech jak jeho starší brácha. Jo takhle kdyby mi někdo přeházel mapy a některá auta z Grid 2 do jedničky tak bylo o zábavu postaráno na dalších pár let!
    • To jsi me moc nepotesil :-( Jednicky jsem si opravdu uzil a na dvojku se tesil s tim, ze jenom vylepsi to co se uplne v jednicce nepovedlo. Muze nekdo prosim napsat poznatky z Multiplayeru a dalsi veci, ktere v recenzi nejsou vubec rozvedny?
  • Tak Gird 2 mám na PC a grafika hodná PS 5 tak fakt nevím čím chtějí nové generace konzolí porazit PC hry *1* *1*

    Kdo to zkoušel na PC ve full tak musí závidět kdo to zkoušel na PS 3 nebo na X-boxu 360 tak musí grcat , at žijí konzole a chamtivý microsoft ze svojí generací x box one *1*
    • Tot je presne co by napisdalo 12 rocne decko ! Wow to vyzera nadherne.
      Pritom je to cele na grcanie. Grafika mozno tak okolia sa podarila . Auta su dost mizerne spravene , tak 3 roky dozadu minimalne. Po cars toto nema sancu po grafickej stranke !
    • Mám nastavené všetko na max, 4x AA, 1080p, ale že by to vyzeralo nejako výnimočne by som nepovedal... autá sa mi zdajú dosť slabé
  • Na tuto hru som sa tesil ako male decko a dokonca som bol prekvapeny preco nedostala aspon 8/10 no po oodhrani kariery sa cudujem ze dostala vobec tych 7 bodov.. na zaciatku to bolo super no po oodohrani niekolkych zavodov ma sklamalo hlavne to ze len pri najmensom naburani do protivnika mna uplne roz***.. a on si v pohode pokracuje dalej a to iste ked naburaju oni do mna im sa nestane nic a ja som rozflakany po celej ceste. no a od tej poslednej serii aut kde su napr koenigsegg agera atd je hra uplne (podla mna nedoladena) a to ani nehovorim o tom ze niektore auta sa absolutne nedaju ovladat.. hral som to sice iba na joysticku a neviem ci by tej hre pomohol volant alebo skor uninstall... a pre tych co to este nehrali odporucam nainstalovat GRiD 1 a urcite nie 2.. (samozrejme pokial sa nechcu nasr** a stratit veeeelmi vela nervov) *3*
    • Diskuze je tu sice uz asi mrtva, ale zasel jsem se mrknout, jestli jsem jen ja trotl, ktery nedokaze udrzet auto na silnici ...nejsem. Zrovna se mrvim s vyzvou o auto (nejaky Mekac) ...co to do prd*le ma jako byt?! Proc se v kazde zatacce dostanu do nekontrovatelneho smyku at ji jedu pod plynem, nebo se sunu jak mlikar? Tohle codies hrube nevyslo. Volant tomu nepomuze, zkousel jsem to i na gamepadu a nakonec jsem skoncil na sipkach.
  • Mart9
    "U fanoušků jedničky, obalených sladkou nostalgií, to bude mít tahle hra hodně těžké."
    Díky za tento verdikt. Něco takového jsem od toho podle informací a videí očekával, tudíž to ode mě nedostane ani šanci a radši si opět zahraju tu jedničku.
    • No a já se zase můžu vrátit k Toca Race Driver. *4*
  • Tahle hra mě opravdu neskonale zklamala, aby Mclaren MP4-12C GT3 driftoval víc, než Mustang, to opravdu nepotřebuju, zlatý GRID 1. Počkám si na demo GT6, to mě bude bavit víc :-)
  • Nechcete jít s tím axe už do p(gh)r_.d.e¨¨l-§úoe?
  • Popravdě. Není to nejhorší. Ano, jízdní model měla 1čka o dost lepší, ale po těch 4 závodech co jsem odjel mě to celkem baví. A při nedostatku závodních her jsem alespoň za tohle rád. Nešel jsem do té hry s velkým očekáváním, a proto jsem nebyl zklamaný.
  • tyhle hry mě už pouštěji je to na jedno brdo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit