Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hm takže po prečítaní recenzie mám pocit, že by mala hra dostať 4/5 z 10 a nie 7 z 10... kde sa stala chyba?
  • Mi začínáte kazit radost z předobjednávky na steamu. Sice se k tomu dostanu až v pátek, ale začínám mít obavy :( No aspoň k tomu byl první díl zdarma. Jenže u toho zase vypnuli MP... co je to za dobu ve který žijem. Dobré hry zabíjí a vydavají čím dál větší blbosti. TDU 1 taky - super hra a oni to típnou. Né že by dvojka byla propadá, ale ale... :( Snad mě ten GRID 2 moc nezklame, nejsem zase tak náročný, tak mě to snad bude bavit. A jestli ne, tak to bude první a poslední hra, kterou jsem kdy předobjednal :D
    • Předobjednávky jsou největší hloupost, co můžeš udělat.
    • A já myslel, že inteligentní lidé na Steamu nakupují zásadně pouze ve "slevách", protože cokoli ostatní je tam neskutečně předražené a novinky především. I když jak teď koukám, ta cena za tuhle hru je napálená téměř všude, skoro 1100,- za závodní hru? Děkuji. Nechci.
      • ucho
        díváš se špatně, GRID 2 se dá na steam koupit za +- 780,-
        • Ale jinak se dá sehnat i za šest stovek.
          • Teraz sosnem, zahrám a ak sa mi to bude páčiť, pri akcii za rok za 10 € si to zaplatím.
        • 40,49 EUR, nebo jsem asi slepý.
  • Z dvanácti obrázků přesně dva jsou z gameplaye. *7*
    • giacobraza23
      Jo jo...uz ho na nej nevytahnu..a ani samotnou hru asi ne..
  • Tilwaen
    Pěkně napsaná recenze, stylisticky i obsahově *4*
  • Gonzi
    C.A.R.S. celý závodní žánr tááákhle převálcuje.
    • No jo, ale kdy to bude? *9*
    • btw zavodni zanr ano, simracing zanr urcite ne :) Tam zase prijede s parnim valcem Assetto Corsa *16*
    • ucho
      a nebo to bude tááááákový propadák...
      • i kdyz cars diky zamereni moc nemusim (mam junior membership na kterej se malinko dlabe..), uz stim co je hotovo ted tuhle blbinku davno snedl a vyplivl a to klidne treba uz 100x :))))
        Alespon bude mit PC obdobu GT/Forzy ktera je urcite nedostatkovym zbozim co se PC tyka.
        • ucho
          porovnáváš dvě zcela jinak orientované hry. představ si, že spoustě lidem bude vyhovovat víc hra typu GRID 2 než cars... bohužel jsou zde však lidé, kteří mají potřebu své představy o dokonalé automobilové hře aplikovat na veškeré hry s auty a úplně zapomínají na to, o čem hry jsou...
          • hele uprednostnit spusteni Gridu 2 nbamisto Pcars muze jen uplnej zavodni analfabet.. *1*
            Obe hry jsou o zavodeni... Obe hry maji okruhy i vymyslene trate, jen grid je tak 1% to co pcars takze tady nemuzu vubec souhlasit.
            • @Xcomik
              Cars bude zrovna takovy "simulator" jako Forza nebo GT. *2*
              Jako nic proti ale jak potom oznacis AC nebo rFactor2 ? To budou supersimulatory?
            • Xcomik
              Tady si pleteš pojmy s dojmy Cars se považuje za z velké časti simulátor který bude nabízet i arkádovější pojetí simulace (nicméně ta simulace tam stále bude základem). Jenže Grid je arkáda která která využívá jen minimimum simulace (a ta simulace tam spíše je na okrasu než pro opravdovost). Takto to bylo s oběma Gridy pouze u jedničky nebylo tak citlivé ovládání které stejnak nakonec někdo fixne do původní podoby jako fakt že přidá i vámi vybrečené kokpity.

              Jinak důvod proč ty kokpity nejsou aktivní v té hře je hlavně kůli problémum s konverzí na PS3 tam jede hra skutečně na úplné minimum a ještě s tím má samotná PS3 problém! Při představě že by si na PS3 ještě hráč zobrazoval vymodelovaný a zcela animovaný kokpit by to jistě už PS3 prostě nedala. Na EG si recenzent (který právě dělal recenzi z PS3 verze) stěžoval že měl časté dropy pod 25FPS.

              Kdyby vydali PC verzi s aktivními kokpity tak by nikdo ty konzolové verze nechtěl :-) No každopádně aspoň byly od té laskavosti a ty vymodelované kokpity tam i s texturami nechali :-)
            • Tady jde spis o to ze nekdo si proste arkadu rad zahraje a bude mu uplne putna o co se snazil Grid 1 nebo ze si muze zahrat pCars protoze chce hrat arkadu a v tomhle zanru na tom Grid 2 proste az tak spatne byt nemusi... jestli teda neni pravda ze se vsechny auta chovaj stejne a jizdni model neni moc citelny.
            • touto odpovedi jsi pouze potvrdil, ze vubec nechapes o cem je rec, jak ti to psal ucho. blabol napsany 100x bude porad blabol *3*
  • Řekněme si to na rovinu. Grafika je hrozná, ovládání na klávesnici katastrofa. Celkový jízdní model nuda. Furt to samé dokola a ještě horší. Stáhnuto, nainstalováno, smazáno. Hra hodná 150 korun v maloobchodech. *16*
  • Kde jsou ty doby, kdy po Colin McRae Rally 2 vyšla trojka a čtyřka. To byly herní i grafické skoky! Si pamatuju ještě ty efekty šplíchanců při projetí kaluží a rozžhavené brzdy do červena při velmi intenzivním brždění do vracečky. *1* *14*
    • Zkus popremyslet cim to bylo. Tehda se proste limity borily, protoze s kazdou generaci grafickych karet byly vykonostni skoky a nove technologie opravdu obrovske, navic zanr zavodnich her jeste nebyl uplne vysaty .

      Ostatne vsechno bylo kdysi zelenejsi :))) Ja mel 20 let , zadnou odpovednost, manzelku nebo deti tak jsem se hodil 14 dnu marod a paril CM 2.
      Vcera jsem prisel po 12ce (tedy ne u lopaty pracuju jako IT) z prace , nainstalil grid 2 a po pul hodine hrani jsem padnul do postele :)
    • Tak nevim. Dle mne CMR prave trojkou a dalsimi cisly pripadne prejmenovanim na Dirt u opravdovych rally fandu naprosto skoncil. Pravdepodobne nehrajes s volantem. :-)
      CMR2 nebyl zadny simulator na svoji dobu ale celkem slusny jizdni model kde fungovala vaha i odstrediva sila zatacky slo projizdet dverma napred a volantem na druhou stranu. Fungovali tam pekne tahle rizene smyky. Sice absence role brzdy pri prenaseni vahy na predni napravu ale jizda prinasela vyzvu i poteseni. S nastupem CMR3 a dalsich prisel nejenze uplne nesimulacni ale naprosto nezabavny jizdni model. Nejdriv naky vytuhly vznasedlo ktere se u Dirtu promenilo na kacera tazeneho na provazku. *11*
      • dvojka me opravdu hodne bavila a to hlavne diky velice zabavnemu multiplayeru. Ten paradni adrenalin a nervy, kdy jsme v 8 lidech jeli cely sampionat a udelovali za jednotlive zavody body a nezridka se vyhravalo rozdilem mensim, nez 1 sekunda, to byly opravdu jedny z nejvetsich zazitku ktere jsem pri hrani zazil. CMR2 vsechna cest.
        Trojka a to vznasedlo, to byla opravdu tragedie, ale u ctyrky jsem se vyborne bavil v singlu. S volantem hral z kokpitu a mel jsem pocit, ze v tom aute opravdu sedim. Vim ze jizdni model nebyl buhvi co, ale v tom kokpitu to kompenzovaly zvuky. Vsechno to vrzani haraseni apod. neuveritelne umocnovaly dojem z jizdy. Skoda, ze takove veci se uz dneska nedelaji. Extremne me irituji hry, kde pri prvnim spusteni clovek musi pul hodiny koukat na nejaky stupidni video uvod a pak ho bez moznosti nastaveni volantu, grafiky a vseho posadi rovnou do auta a musi odjet nejake to uvodni intro apod. Jestli tohle mladi, pro ktere je to primarne delane tohle preferuji tak potes koste. Dneska kdyz si clovek pusti zavodni hru tak musi klikat 5 minut nez usedne za volant. Kdyz clovek pusti CMR2 tak do 30 sekund odpocitavam semeafor na startu a jedu. *7*
    • Ale pokud se nepletu, tak hratelnostně byla nejlepší dvojka.
      • To už je otázka osobní preference. Ale co je důležité a dnes už nezvyklé: jízda v CMR nakonec vypadala, jako jízda v rallyovém autě. A to je to jediné, co od arkády chci. Je totálně nepochopitelné, že to vývojáři nejsou schopní splnit.
  • Tak když to tak čtu, tak Codies pos**ou na co šáhnou. Od Sony po x letech absence F1 závodů na PC odkoupili licenci a jak to dopadlo... Na F1 2012 se vydalo za asi 3 měsíce ! 12 opravných patchů! a to má pořád haldu věcí špatně. Viz přísnost "parc ferme" které oficiálně zakazuje upravovat nastavení vozů mezi kvalifikací a závodem, výjimku však lze udělat při velkém výkyvu počasí. To však v F1 2012 nelze, takže buď prodáte kvalifikaci a odjedete ji se suchým nastavením, které ale nemůžete v mokrých podmínkách pořádně otestovat, v naději, že to v závodě něco kápne nebo nastavíte auto na mokro a v závodě bude pomalejší o 3s na kolo OMG. Sérii Toca taky doj***li, jak mohli. Ze zábavných 3 dílů Race Driver, kde v prvním díle byli dokonce funkční pit-stopy s viditelnou prací mechaniků, pohled z kokpitu, čistokrevné a hlavně licencované závodní tratě i auta udělají TOHLE Zase jenom rádoby kopii NFS s tunou "wow" efektů. Sakra co si mám zahrát, když nechci arkádu alá NFS ani lovit setinky v rFactor, LFS a jim podobných. Kde je ten vyváženej střed?...
    • Pcars , Assetto Corsa maybe ?
      • Nevadilo by kdybys psal česky, místo maybe použij naše "možná" ale budiž, budu reagovat. O Project C.A.R.S jsem slyšel už několik názorů, že to je jen lepší arkáda, byť věřím, že komunitou laděná hra bude přeci jen simulace a A.C. má být jako dělaná pro simracery. Takže tvoje tipy až tak nespadají do mojeho "mezi" Neboj volant mám (Logitech MOMO Racing) ale když už ho připojím, rád si zahraju něco spíš jako NFS Shift 1 než rFactor, kde musím hodinu ladit geometrii abych v online lize měl alespoň naději... Takže asi tak ;-)
  • Toz dobre to je . Na odreagovani parada , hral sem par prvnich zavodu a kdyz clovek prijde po pivu s kamosama tak idealni.
    Jaka muze byt hra jina nez arkada kdyz tam neni ani pohled z kokpitu ze.
    Na simulaci s dobrou grafikou budu hrat radsi F1 nebo lfs.
  • Proboha ano! je to tady! dvojka! ..... zboznoval (!!!!!) jsem grid 1, ale tohle....dekuji, ale tohle ne.... hodina hrani me presvedcila, ze ma nejoblibenejsi zavodni gamesa prave podepsala svuj konec. amen. jsem znechucen, jsem znechucen timto byznysem ...
    • PS- ne,nejsem dite nakojene stupidnima hrama soucasne doby, ale 24 lety clovek, ktery dneska trpi na nostalgii ...
      • v poradku, nejsi sam.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit