Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nevim jestli sem sam ale jizdni model me pripomina flatout 2
  • zalez zpet na CCR k forze se zvyhodnenim padem oproti wheels *3* *14*
  • *vymesku (a ne vlastniho to by bylo zazivnejsi)
  • v poradku, nejsi sam.
  • formule urcite ne, a tvoje hlava neni kamera, takze by se nam porouchala hlava ?:D
    Tak jako tak je to blaf. Nedokazu dokoukat ani jednu videorecenzi, je to jak pitva sveho vlastniho vymsesku.
  • Pan_Klobouk
    Chlape, tohles fakt nepochopil. To je feature a uz letita! Pokud teda oba mluvime o tom samem ;) - teda jakoby porusenem obrazu po narazu. Respektive pri otresu kamery, asi by to melo simulovat problem elektroniky, kdy je kamera na chvili mimo a snima spatne.

    Tohle mel uz Dirt (minimalne trojka, pak i Showdown) a urcite vsechny formule od Codemasters. BTW pro jistotu jeste - dela to jen v replayich, pokud se to deje i ve hre, kdy koukas svyma ocima z narazniku nebo kapoty, to uz by delat a elektroniku simulovat nemelo. ;)
  • Tohle mi přišlo z Codemasters:

    This is no bug, it is built into the game, as if watching a video feed that gets slightly corrupted when crashing.
    Hope this helps.

    Co dodat, napsal jsem jim, že ta hra stojí za houby, dobrá maximálně pro blbý děcka a ten bug bez komentáře raději...
  • Grafika urcite ne,bud to udelali proto,aby clovek neboural,coz to tak asi bude,ale myslim,ze by to meli nejakym patchem opravit,protoze je to fakt otravne i kdyz se clovek snazi,obcas to proste nabori:)grafiku mam od Nvidie a dela to taky...

    Lord Stahi v.r.
  • PS- ne,nejsem dite nakojene stupidnima hrama soucasne doby, ale 24 lety clovek, ktery dneska trpi na nostalgii ...
  • Proboha ano! je to tady! dvojka! ..... zboznoval (!!!!!) jsem grid 1, ale tohle....dekuji, ale tohle ne.... hodina hrani me presvedcila, ze ma nejoblibenejsi zavodni gamesa prave podepsala svuj konec. amen. jsem znechucen, jsem znechucen timto byznysem ...
  • Jako nevím. Mám odjetých už cca 70-80 závodů a pořád s tím jízdním modelem nějak nemám problém. Ano nejsou tu moc rozdíly mezi auty jako BMW a AUDI, ale jestli řídíš Nissan nebo Chevrolet to už znát je. Jasně, mohlo to být lepší, ale mě ta hra prostě baví. Téměř v každém závodu to je souboj o desetiny, takže jak jsem řekl, je to i docela těžké, když to nehraješ na easy.
  • Taky mi to dělá, hra běží normálně plynule na max detaily a jakmile třeba narazím do zdi nebo auta, tak mi to na vteřinu udělá ten bordel s kostičkama, ne moc, ale je to otravné...

    Problém hry nebo gk ? mám AMD 7850
  • Zagro
    Seš zmatenej, protože nikdo v původním příspěvku o "pirátění" nemluvil. Hra je již v prodeji. A taky šlo o tvůj nelogickej přispěvěk. Z toho se sálodlouhejma projevama nevykecáš. Prostě si jedeš svoje výmysly, ať se děje, co se děje.
  • Tak samozřejmě že porovnávat to s autem je přehnané, ale z jakého hlediska? Jak auto živí dělníky v továrně tak hry živí vývojáře. Použil jsem to hlavně proto, aby bylo celkem zřejmé jak snadno se krade software na netu. A slušný pirát? Tak to nějak nejde dohromady.( docela dobrý vtípek) Krádež není slušná činnost, nebo si myslíš opak? Samozřejmě že se může stát že si po dobré zkušenosti se hrou si hru nakonec koupí, ale těch už tolik není kdo se takto nakonec zachová a povětšinou to stejně koupí ve zlevněné edici kde se zisk pro vývojáře moc negeneruje a spíše se tím zmírňují ztráty. Z dlouhodobého hlediska je to neudržitelné a nakonec je spolkne velká firma ( v tom lepším případě - jako je EA) a nakonec pod jejich taktovkou moc dobré hry nevznikají. Přispívá k tomu hlavně urychlený vývoj a nakonec se značka ztratí v propadlišti dějin. Piráti tomu značné přispívají, ale nechtějí to slyšet.
  • Příměr s octávií ale také není úměrný. Auto Vás dealer nechá odzkoušet, projet se v něm. U her to v posledních letech skoro nejde. Mimo to, každý slušný pirát si opravdu kvalitní digitální produkt nakonec pořídí (má zkušenost). Hry už nejsou tak drahé jako dřív, ale soudit zábavu na hodiny pouze podle videí a někdy rozchodných recenzí není myslím si zcela akurátní. Ale je to i o přístupu - mám hry jako koníček? Koupím si daný skvost. Ale kdo hrami jen zabíjí občasnou nudu nad tím už tak neuvažuje.
    IF YOU LIKE IT, BUY IT!!!!
  • Ne nemotám je to totéž jen je o dost snažší něco ukrást z křesla u monitoru než chodit po parkovišti a modlit se jestli mě někdo neuvidí. A ospravedlňovat se tím že to dělají všichni? nebo že já chudák si to nemám možnost odzkoušet? Proč jsem tedy chodíš a čteš recenze? Jinak s těmi demy máš pravdu. Tady je problém jinej. 80 procent lidí krade hry a příjde jim to normální a spíše jim je divný že si někdo hru kupuje. A ještě těm 20 procentům se budou posmívat jací jsou to hlupáci, že za to platí. Jenže si neuvědomujete jednu věc díky těm platícím hlupákům si můžete ještě na tom netu něco stáhnout. Protože až vývojářům nebude kdo platit za jejich práci tak hry jednoduše nebudou. Nebo ty snad chodíš do práce za děkuji nebo za hřejiví pocit že něco dělám pro druhé? Až si budete na hry vydělávat tak možná potom pochopíte jak těžké je si na chleba vydělat a když ti z toho mála ještě někdo ukradne a směje se ti tak je ubožák.
  • Zagro
    Ty jsi dobře zmatenej. Hra jde samozřejmě koupit, ale o to ani tak nejde. Srovnávat stáhnutí cracklé hry s krádeží auta? Motáš jablka a hrušky. Do rohlíku si zajisté kousnout nemůžeš, ale taky ho jíš jenom jednou. Proto než si koupím hru, tak si ji díky možnosti stažení odzkouším (bohužel v dnešní době dema takřka vymizely, takže ani jiná možnost není) a stejně tak je mi u každého rozumného prodejce umožněno se v autě projet, než ho koupím. Kapišto? ...
  • A eventualita, ze to jeste nekdo muze hrat na nejakem kvalitnim CRT monitoru, ktery v nizsich rozlisenich zvlada v klidu 200Hz uz podle tebe asi taky neni mozna co?

    A kde jsi prisel na to, ze dnesni televize nezvladaji 60Hz? Mozna to jenom neumis nastavit a hrajes na televizi 24-30Hz. A delas tady chytreho. Ti jsou nejlepsi *7*
  • V kamenných predajňach sa hra dá kúpiť už od včera. Ísť do obchodu a kúpiť si hru, to nie je žiadna, ako nazývaš "chytrosť".
  • Re: Kein chodíš do obchodu okusovat rohlíky? Ty tvoje výmluvy o zkoušení produktu jsou fakt směšné nebo seš tak najivní, že ten kdo si to ukradne zadara na netu ještě bude platit za to samé legálně. To je to samé jako když někdo ukradne oktávku a protože se mu bude líbit tak si ji půjde koupit? Zloděj zůstane zlodějem je jedna věc, ale ještě se tím chlubit nebo to ospravedlňovat už je nehorázná drzost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit