Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smejki
    ad 4. - první GRID měl taky driftování a destruction derby, ne? Nebo mi zas dal někdo něco do kafe?
  • GRID 2 sem nehrál a nebudu, ale GRID 1 je arkádovka jak vyšitá, to SIM ani nevidělo ;) takže nechápu tvoje rozpoložení, každopádně z toho co sem viděl je jízdní model dost divný oproti prvnímu dílu, dodám ještě že drifty byly i v prvním díle a byly arkádové úplně stejně :D
  • Mato1987
    tu nebude všetko ok s kostolným poriadkom...
  • Nejvíc plusek, "mužem si za to sami"
  • Mato1987
    pre mňa jedno obrovské sklamanie a je to vážne nuda, preefektované lensflare ala J. J. Abrams, preafektovaná prezentácia alá dirt 3/showdown.
  • prudislav
    kokpit už se podařilo hacknout http://img407.imageshack.us/img407/5485/2013052700001u.jpg ale když vypadá takgle tak to asi ani nemá cenu
  • Mi začínáte kazit radost z předobjednávky na steamu. Sice se k tomu dostanu až v pátek, ale začínám mít obavy :( No aspoň k tomu byl první díl zdarma. Jenže u toho zase vypnuli MP... co je to za dobu ve který žijem. Dobré hry zabíjí a vydavají čím dál větší blbosti. TDU 1 taky - super hra a oni to típnou. Né že by dvojka byla propadá, ale ale... :( Snad mě ten GRID 2 moc nezklame, nejsem zase tak náročný, tak mě to snad bude bavit. A jestli ne, tak to bude první a poslední hra, kterou jsem kdy předobjednal :D
  • Rhulad
    Proč je na přední straně vždycky Veskoslav? Vám pohrozil, že už vás nebude sponzorovat nebo co? *2*
  • Bože můj, ten Vašek Rybář umí, tak luxusně psát!
  • Veskoslav
    Hra mi leží na stole kvůli recenze. A důvody, proč tu hru nehrát a vyhnout jsou následovné:
    1. Arkádový model, kdy si vzali příklad ze série NFS a udělali z toho srandu, co prakticky nemá s prvním dílem nic společného. Pakliže toužíte po trochu reálném modelu, sáhněte po Shift II, protože Grid je jedna velká arkáda a pomalu je jedno, jestli budete svištět s "motokárou", lodí, letadlem či ponorkou, protože jízdní model mají všechny stejné.
    2. Protivníci dělají "finty" jako neobvyklé zrychlení, všichni jedou jednu a tu samou stopu, všichni jedou proti Vám, ale proti sobě ne.
    3. Absence kokpitu.
    4. S prominutím arkádové srračky jako drifty a podobné "píčoviny", které pouze ukazují, že prostě tvůrci chtějí "nalákat" jiné zákazníky než u 1. dílu.

    Hra je skvělou arkádou, ale rozhodně si tato hra nezaslouží být nástupcem skvělého 1. dílu. Toto je hra pro masy, které fňukali u prvního dílu, jak moc je to těžké. Proto milovníci arkády mají zelenou, milovníci I. dílu a trochu reálného jízdního modelu sáhnout po konkurenci v podobě například NFS Shift II. A kdybych hodnotil číselně tak jako nástupce GRID bych tomu dal maximálně 5/10 kvůli tomu, že to není žádný zástupce a defacto je to jiná hra, která ničím neoslní, pobaví, ale svou arkádovostí naštve ty, co očekávali nástupce GRID.

    EDIT:
    Ale jako klad musím dát krásnou grafiku a zobrazení aut a samozřejmě cenu, která je na nový titul více než příjemná:)
  • Rhulad
    Tohle je škoda i stahovat, nedej bože kupovat.
  • InfidelBro
    Nojo, ale ber to z pohledu PC hráče ... ti GT ani Forzu nemají. První GRID je podle mě jedna z nejlepších závodních her na PC, hned vedle Richard Burns Rally.
  • 7/10?
    vzdyt to neni indie, tohle by melo dostat tak 2/10 podle zvyklosti tohoto webu
  • Abiczko
    Ach jo...kdy už se v Codemasters probudí a uvědomí si že jejich nejlepší hra byl Colin Mcrae rally 2 a vrátí se k tomu co všechny tolik bavilo...Pokud tvrdíte že je Grid 2 "horší" než Grid 1,tak nechápu co s touhle hrou zamýšleli.Už první díl,který se mi mimochodem docela líbil,mi připadal jako slabý odvar Gran turisma.A já si myslel že od 10 k 5 to jde jen u filmových pokračování *9* .Nu což,GT6 to jistí *5*
  • Vypadá to krásně ... dokud se nerozjedete.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit